reklama
SAT Kurier logowanie X
  • Zaloguj

Spadek piractwa na Łotwie

dodano: 2019-05-07 19:39
autor: KuKa | źródło: telesputnik.ru

czaszka piractwo Na Łotwie o 19,5% zmniejszyła się liczba gospodarstw domowych nielegalnie korzystających z płatnej telewizji. Dokładnie ze 187 tys. w 2017 roku do 150 tys. w zeszłym roku. Badania w tym obszarze prowadzone są już trzy lata i wykazują trend spadkowy.

https://telekritika.ua/news/nacsovet-annuliruet-licenziju-tv-provajdera-ulichennogo-v-piratstve/
Piractwo


Prosimy o wyłączenie blokowania reklam i odświeżenie strony.
Nieautoryzowane podłączenia do płatnej telewizji wyrządziły szkody finansowe dla państwa o wartości 6,2 mln euro za zaległości podatkowe. W porównaniu z poprzednim okresem, zmniejszyła się kwota szkód poniesionych przez państwo – o 3,7 mln euro. Porównując dane z 2015 roku, redukcja ta wyniosła 5,8 mln euro.

Podano, że spadająca liczba korzystających nielegalnie z telewizji wynika ze zrozumienia specyfiki tego obszaru przez policję państwową, a także zwiększenia efektywności jej pracy z każdym rokiem.

Obecnie jednym z najbardziej globalnych problemów jest piractwo internetowe. W tym roku odbędzie się kolejna międzynarodowa konferencja i wystawa telekomunikacyjna Telco Trends 2019. Europejscy eksperci i liderzy branży płatnej telewizji mają wziąć udział w panelu dyskusyjnym na temat skutecznej ochrony posiadaczy praw autorskich w środowisku cyfrowym.

Telco Trends 2019 odbędzie się w łotewskim mieście Jurmała w dniach 20-22 sierpnia 2019 roku. Główni eksperci z krajów UE i WNP spotkają się w celu omówienia aktualnych i ważnych problemów dla branży komunikacji elektronicznej. Wiele uwagi zostanie poświęcone sposobom zwalczania nielegalnych treści.

Źródło: telesputnik.ru 

Materiał chroniony prawem autorskim - wszelkie prawa zastrzeżone. Dalsze rozpowszechnianie artykułu tylko za zgodą wydawcy.
Więcej z kategorii Piractwo


reklama
reklama
HOLLEX.PL - Twój sklep internetowy

nc+ telewizja na kartę + moduł CI+ 4K ECP

Najnowszy moduł CAM CI+ 4K ECP z ofertą „nc+ telewizja...

199 zł Więcej...

Odbiornik Vu+ Ultimo 4K S2X FBC Multistream

Vu+ Ultimo 4K - najpotężniejszy odbiornik Ultra HD z rodziny...

1 990 zł Więcej...

Moduł UniCam Pro Evo 4.0

Uniwersalny moduł dostępu UniCam Evo Deltacrypt CI/CI+ v. 4.0. W...

490 zł Więcej...
reklama