reklama
SAT Kurier logowanie X
  • Zaloguj

Gąsiorowski odchodzi z Eleven Sports. Zastąpi go Borowczyk

dodano: 2019-05-08 11:01 | aktualizacja: 2019-05-08 12:23
autor: Anita Kaźmierska | źródło: satkurier.pl

Andrzej Borowczyk Michał Gąsiorowski przekazał 6 maja br. na Twitterze, że nie będzie już komentował i prowadził studia F1 w Eleven Sports. Tego samego dnia Patryk Mirosławski, COO Eleven Sports w Polsce, poinformował, że nadawcy udało się porozumieć z Andrzejem Borowczykiem, związanym od lat z Telewizją Polsat.

Michał Gąsiorowski


Prosimy o wyłączenie blokowania reklam i odświeżenie strony.
Michał Gąsiorowski odchodzi z Eleven Sports, gdyż według niego wizja współpracy jego i nadawcy przy F1 znacznie się różni. Dodajmy, iż w styczniu br. dziennikarz dołączył do redakcji Sport.pl. Jest tam jednym z gospodarzy programu „Sekcja piłkarska” oraz wspólnie z Piotrem Majchrzakiem prowadzi „F1 Sport”.

Michał Gąsiorowski przez 16 lat był dziennikarzem radiowej Trójki, w której przedstawiał serwisy sportowe oraz prowadził audycję „Trzecia Strona Medalu”. Komentował mecze mistrzostw świata i mistrzostw Europy w piłce nożnej, relacjonował przebieg igrzysk olimpijskich w Pekinie, Londynie, Soczi i Rio de Janeiro. Był również wysłannikiem na inne imprezy rangi mistrzowskiej w piłce ręcznej, koszykówce czy w sportach zimowych. Przez 13 lat współprowadził audycję motoryzacyjną „Na trzecim biegu”. Od 2016 roku komentował zawody Formuły 1 w Eleven Sports. Jest autorem dwóch książek dla dzieci: „Od koła do Formuły 1” oraz „To jest futbol”.
 
Andrzej Borowczyk zadebiutuje w Eleven Sports w roli komentatora F1 już podczas GP Hiszpanii (wyścig odbędzie się 12 maja). Będzie komentować wspólnie z Mikołajem Sokołem. Borowczyk jest od 12 lat związany z Telewizją Polsat. Wcześniej współpracował m.in. z TVP, Wizją Sport i TV4.

Eleven Sports pokazuje wyścigi Formuły 1 nieprzerwanie od 2016 roku. Niedawno nadawca ogłosił przedłużenie praw do końca sezonu 2022.


Materiał chroniony prawem autorskim - wszelkie prawa zastrzeżone. Dalsze rozpowszechnianie artykułu tylko za zgodą wydawcy.
Więcej z kategorii Personalia


reklama
reklama
HOLLEX.PL - Twój sklep internetowy

Adapter USB-C 8in1 hub wielofunkcyjny

Adapter 8in1 (przejściówka) USB-C do laptopa na HDMI, 2xUSB3.0, SD,...

199 zł Więcej...

Kabel HDMI 2.0 4K Light 3,0m

Wysokiej klasy kabel połączeniowy HDMI Light z oświetleniem LED z...

79 zł Więcej...

nc+ telewizja na kartę + moduł CI+ 4K ECP

Najnowszy moduł CAM CI+ 4K ECP z ofertą „nc+ telewizja...

199 zł Więcej...
reklama