reklama
SAT Kurier logowanie X
  • Zaloguj

Premiera show „Nagie randki” w Zoom TV

dodano: 2019-05-09 15:21
autor: Karolina Dobrowolska | źródło: Zoom TV

Zoom TV Premierą tygodnia w Zoom TV będzie prowokacyjne i kontrowersyjne show Nagie randki, w którym atrakcyjne, młode kobiety i przystojni mężczyźni wybiorą się na spotkanie towarzyskie… nago. Twórcy programu zabiorą uczestników do pięknych, tropikalnych miejsc, gdzie bohaterowie, bez kontaktu z cywilizacją, za to pod czujnym okiem kamer, będą mogli nie tylko lepiej się poznać, ale przede wszystkim zobaczyć...

Nagie randki Zoom TV


Prosimy o wyłączenie blokowania reklam i odświeżenie strony.
Nagie randki
Show, w którym atrakcyjne kobiety i przystojni mężczyźni wybiorą się na randkę... nago. By uczestnicy programu poznali się jeszcze lepiej, oprócz braku ubrań czeka ich też brak kontaktu z cywilizacją - spotkania towarzyskie odbędą się bowiem na egzotycznej wyspie. Czy niecodzienne okoliczności pomogą odnaleźć bratnią duszę? A może wręcz przeciwnie? (Copyright do zdjęć: Materiały dystrybutora).
Premiera: piątek, 31 maja / 20:00

W matni zła
Program przedstawia prawdziwe historie wstrząsających zbrodni popełnionych przez ludzi poddanych praniu mózgu. Szokujące opowieści o tym, jak łatwo można paść ofiarą manipulacji ciemnych sił i dopuścić się przerażających czynów. Ten przerażający program jest najlepszym dowodem na to, jak iluzoryczne jest poczucie sprawowania kontroli nad własnym życiem.
Premiera: poniedziałek, 27 maja / 20:00
 

Skandale Hollywood
Program, który ujawnia najciemniejszą stronę amerykańskiej fabryki snów – Hollywood. W kolejnych odcinkach poznamy kontrowersyjne życie Kobego Bryanta i Johna Lennona. Kobe Bryant to jeden z najlepszych i najpopularniejszych koszykarzy w historii ligi NBA. Ten przekonany o swojej wyjątkowości mężczyzna żyje na własnych zasadach i zawsze bierze od życia to, co chce. Jego bezwzględność nie pozostawia wyboru – albo się go kocha, albo nienawidzi. Z kolei John Lennon, jeden z Beatlesów, był nie tylko człowiekiem pokoju i miłości, jak sam chciał być postrzegany. Te wartości okazały się mitem, gdy na jaw wyszły historie bardzo trudnego dzieciństwa artysty.
Premiera: środa, 29 maja / 20:00

Bitwa o Ziemię
Rok 3000. Od wielu lat Ziemią panują przedstawiciele obcej cywilizacji, Psyklopi. Jednak wśród ludzi, którym udało się przetrwać, jest grupa tych, którzy postanawiają wzniecić bunt przeciwko najeźdźcom (Copyright do zdjęć: Materiały dystrybutora).
Premiera: sobota, 25 maja / 20:00

Materiał chroniony prawem autorskim - wszelkie prawa zastrzeżone. Dalsze rozpowszechnianie artykułu tylko za zgodą wydawcy.
Więcej z kategorii Nowe programy


reklama
reklama
HOLLEX.PL - Twój sklep internetowy

Miernik Linbox WS-6934 dla DVB-S/S2

Miernik, do pomiarów cyfrowych sygnałów satelitarnych DVB-S z pomiarem SNR,...

299 zł Więcej...

Antena Fuba DAT902B

Wysokiej jakości telewizyjna antena UHF marki Fuba. Zaprojektowana specjalnie do...

99 zł Więcej...

Antena radiowa Maximum FM+DAB

Jedyna antena do odbioru równocześnie analogowego radia FM i cyfrowego...

110 zł Więcej...
reklama