reklama
SAT Kurier logowanie X
  • Zaloguj

Robert Janowski poprowadzi muzyczny show w TV Puls

dodano: 2019-05-10 11:49
autor: Anita Kaźmierska | źródło: Telewizja Puls/satkurier.pl

Robert Janowski fot. AKPA Telewizja Puls, trzecia największa telewizja komercyjna w Polsce, produkuje z firmą Media Corporation nowy muzyczny show „Gra Muzyka”. W roli gospodarza programu – Robert Janowski. Zdjęcia do projektu ruszają latem. Premiera jesienią tylko w TV Puls.

Robert Janowski fot. AKPA


Prosimy o wyłączenie blokowania reklam i odświeżenie strony.

Cieszymy się na współpracę z firmą Media Corporation i panem Robertem Janowskim, wspólnie szykując na jesień nowy show „Gra Muzyka”. Widzowie znajdą w nim znakomitą rozrywkę, dużo muzyki, emocji i dobrego humoru. Jesteśmy w fazie preprodukcji, niedawno rozpoczęliśmy castingi, a na plan zdjęciowy wchodzimy już w czerwcu. Wtedy też zdradzimy więcej informacji na temat naszego wspólnego przedsięwzięcia

– powiedział Dariusz Dąbski, prezes zarządu Telewizji Puls.

Potwierdzam, że w jesiennej ramówce TV Puls pojawi się nowy muzyczny show „Gra Muzyka” z Robertem Janowskim w roli prowadzącego. Program produkowany będzie przez Media Corporation na podstawie własnego formatu. Będzie wiele emocji i rywalizacji o nagrody, dużo świetnej muzyki, a przede wszystkim bardzo dużo ciepłej, rodzinnej rozrywki. Nie zabraknie też gwiazd polskiej sceny muzycznej i artystycznych przyjaciół Roberta Janowskiego

– powiedziała Katarzyna Ocioszyńska, prezes zarządu Media Corporation.

Przypomnijmy, że Robert Janowski w latach 1997-2018 roku prowadził w TVP1 teleturniej „Jaka to melodia?”, którego producentem również była firma Media Corporation. Nadawca publiczny zrezygnował jednak z tej współpracy i zdecydował się na realizację programu we własnym zakresie, już bez Roberta Janowskiego (który wycofał się z tego projektu), a z Norbim.

Fot. AKPA

Materiał chroniony prawem autorskim - wszelkie prawa zastrzeżone. Dalsze rozpowszechnianie artykułu tylko za zgodą wydawcy.
Więcej z kategorii Nowe programy


reklama
reklama
HOLLEX.PL - Twój sklep internetowy

Osłona LNB Umbrella Heavy Duty BOX

Plastikowa osłona LNB Umbrella chroni konwertery na antenie przed niekorzystnymi...

39 zł Więcej...

TechniSat DigitRadio 110 IR DAB+ WiFi radio Internetowe

Cyfrowe radio DAB+, radio Internetowe oraz radio analogowe UKF/FM. Rozszerza...

620 zł Więcej...

Inteligentny kabel iHDMI 1,8m

Inteligentny kabel połączeniowy HDMI-HDMI długości 1,8m - działa dobrze z...

199 zł Więcej...
reklama