reklama
SAT Kurier logowanie X
  • Zaloguj

„Gliniarze z kamerami” w czerwcu na BBC Brit

dodano: 2019-05-13 16:55 | aktualizacja: 2019-05-13 17:29
autor: Jakub Sulisz | źródło: BBC World Wide

Gliniarze z kamerami BBC Brit Na kanale BBC Brit widzowie będą mogli zobaczyć serial dokumentalny „Gliniarze z kamerami”, przedstawiający codzienną pracę policjantów w angielskim hrabstwie Staffordshire. Funkcjonariusze mają przyczepione do mundurów miniaturowe kamery, dzięki którym mogą rejestrować zdarzenia, w których uczestniczą. Nagrania zarejestrowane przez policyjne kamery uświadamiają, z jak różnorodnymi i niebezpiecznymi sytuacjami oficerowie mają do czynienia na codziennej służbie.

Gliniarze z kamerami BBC Brit


Prosimy o wyłączenie blokowania reklam i odświeżenie strony.
Gliniarze z kamerami
Serial dokumentalny przedstawiający codzienną pracę policjantów w angielskim hrabstwie Staffordshire. Pracownicy tamtejszej policji walczą z przestępczością, pilnują porządku w jednym z najbardziej zróżnicowanych pod względem przekroju społecznego regionów Wielkiej Brytanii. Funkcjonariusze mają przyczepione do mundurów miniaturowe kamery, dzięki którym mogą rejestrować zdarzenia, w których uczestniczą, a sami są bezpieczniejsi podczas czynności operacyjnych. Nagrania zarejestrowane przez policyjne kamery uświadamiają, z jak różnorodnymi i niebezpiecznymi sytuacjami oficerowie mają do czynienia na codziennej służbie.
Od środy 12 czerwca, godz. 22:30
 

Guy Martin: klasyki F1
Popularny miłośnik motoryzacji Guy Martin bierze udział w swoim pierwszym wyścigu Formuły 1. Na torze Silverstone zmierzy się z mistrzem świata z 2009 roku - Jensonem Buttonem. Guy poprowadzi klasycznego Williamsa FW08c z 1983 roku. Ten eksponat muzealny wymagał aż sześciu miesięcy ciężkiej pracy, by mógł w pełnej krasie wrócić na tor. Guy szkoli się także z techniki jazdy pod bacznym okiem doświadczonego kierowcy wyścigowego Karuna Chandhoka (m.in. Hispania Racing F1). Tymczasem Jenson wjedzie na tor w prototypowym sześciokołowym Williamsie z lat 80.
Wtorek 18 czerwca, godz. 22:30

Guy Martin: najszybszy van na świecie
Guy Martin, miłośnik szalonych prędkości oraz zwariowanych wyzwań, po raz kolejny przerabia swojego ukochanego Transita, którego trzy lata temu spisał już na straty. Czeka go wiele miesięcy pracy, ale wyścigowa wersja furgonetki musi być perfekcyjnie przygotowana. Guy ma bowiem nową misję - zamierza pobić rekord prędkości vana w okrążeniu na kultowym niemieckim torze Nürburgring. To najbardziej wymagający i niebezpieczny obiekt wyścigowy na świecie. Guy musi znać na pamięć każdy z ponad 100 zakrętów na ponad 20-kilometrowym okrążeniu. Przez tę godzinie wszystko musi pójść zgodnie z planem. To ogromne przedsięwzięcie. Kierowca i jego van muszą dać z siebie wszystko.
Wtorek 25 czerwca, godz. 22:30

Materiał chroniony prawem autorskim - wszelkie prawa zastrzeżone. Dalsze rozpowszechnianie artykułu tylko za zgodą wydawcy.
Więcej z kategorii Propozycje


reklama
reklama
HOLLEX.PL - Twój sklep internetowy

Nagrywarka UHD Velocap Tbox Deluxe

Urządzenie pozwalające na nagrywanie ze źródła HDMI lub AV materiału...

850 zł Więcej...

Odbiornik Vu+ Ultimo 4K S2X FBC Multistream

Vu+ Ultimo 4K - najpotężniejszy odbiornik Ultra HD z rodziny...

1 990 zł Więcej...

Gimbal ręczny DJI Osmo Mobile 2 do smartfonów

DJI Osmo Mobile 2, to nowa wersja przełomowego gimbala stworzonego...

599 zł Więcej...
reklama