reklama
SAT Kurier logowanie X
  • Zaloguj

Nowa wersja aplikacji Apple TV już dostępna

dodano: 2019-05-14 14:49
autor: Anita Kaźmierska | źródło: Apple/Samsung/satkurier.pl

Apple TV aplikacja Zgodnie z wcześniejszymi zapowiedziami, 13 maja br. firma Apple wprowadziła na ponad 100 rynków nową wersję aplikacji Apple TV. Jest ona dostępna na urządzeniach iPhone, iPad, Apple TV, a także wybranych modelach Smart TV Samsunga, co jest nowością (chodzi o modele z 2019 roku i niektóre z 2018 roku). Aktualizacja oprogramowania, umożliwiająca korzystanie z Apple TV i wsparcia dla AirPlay 2, będzie dostępna w Polsce w najbliższych dniach.

Apple TV aplikacja


Prosimy o wyłączenie blokowania reklam i odświeżenie strony.
W wyniku bezpłatnej aktualizacji oprogramowania iOS 12.3 i tvOS 12.3 użytkownicy na całym świecie mogą teraz zamawiać kanały Apple TV w ramach aplikacji Apple TV - płacąc tylko za te, które chcą - i oglądać je „na życzenie” bezpośrednio z poziomu aplikacji. Przykładowo w Stanach Zjednoczonych kanały Apple TV obejmują takie popularne usługi, jak HBO, Starz, Showtime, Smithsonian Channel, Epix, Tastemade oraz zupełne nowości, w tym MTV Hits. Kolejne będą dołączane z czasem, a ich dostępność będzie zależała od lokalizacji.

Dzięki funkcji Family Sharing, do sześciu członków rodziny może dzielić się kontem Apple TV przy użyciu Apple ID i haseł. Użytkownicy mogą oglądać i pobierać programy oraz filmy zarówno online, jak i offline, dzięki czemu aplikacja Apple TV jest pierwszym i jedynym miejscem, w którym można pobierać produkcje HBO, takie jak „Gra o tron” do oglądania w trybie offline.

Od 13 maja użytkownicy aplikacji Apple TV na całym świecie mogą korzystać ze spersonalizowanych rekomendacji programów i filmów z ponad 150 aplikacji streamingowych i wideo oraz ponad 100.000 filmów i programów telewizyjnych iTunes, w tym kolekcji tytułów HDR 4K dostępnych do przeglądania, kupowania lub wypożyczania. Sekcja Watch Now zawiera pozycję Up Next, dzięki której użytkownicy mogą szybko znaleźć i obejrzeć swoje ulubione treści, synchronizując je na różnych urządzeniach, a także eksplorować specjalnie uporządkowane kolekcje.

Użytkownicy mogą również korzystać z nowej, dedykowanej sekcji Kids, w której wyświetlane są programy i filmy dla dzieci w każdym wieku, a także z sekcji Sports, która ułatwia znajdowanie meczów i otrzymywanie powiadomień o ulubionych drużynach i ligach. Ponadto użytkownicy mogą znaleźć zakupione filmy i programy z iTunes w przeprojektowanej karcie Library, teraz zorganizowanej według Recently Added, Downloaded, Genres, itp.

Jesienią 2019 roku nowa wersja aplikacji Apple TV będzie dostępna także na urządzeniach typu Mac. Ponadto wprowadzona zostanie nowa usługa SVOD - Apple TV+.


Materiał chroniony prawem autorskim - wszelkie prawa zastrzeżone. Dalsze rozpowszechnianie artykułu tylko za zgodą wydawcy.
Więcej z kategorii VOD/OTT


reklama
reklama
HOLLEX.PL - Twój sklep internetowy

Kabel HDMI 2.0 4K Light 3,0m

Wysokiej klasy kabel połączeniowy HDMI Light z oświetleniem LED z...

79 zł Więcej...

'SAT Kurier abonament za 2020 + maseczka ochronna'

Specjalna oferta rocznej prenumeraty magazynu SAT KURIER w 2020 r....

89 zł Więcej...

Kabel HDMI 2.1 8K UHD 2,0m

Najnowszy kabel HDMI o długości 2,0m w wersji v2.1 dla...

49 zł Więcej...
reklama