reklama
SAT Kurier logowanie X
  • Zaloguj

YouTube Music i YouTube Premium już dostępne w Polsce

dodano: 2019-05-15 10:16
autor: Anita Kaźmierska | źródło: Google/satkurier.pl

YouTube Music Serwisy YouTube Music i YouTube Premium są już oficjalnie dostępne w Polsce. YouTube Music to nowa muzyczna usługa streamingowa, dzięki której można korzystać z zasobów YouTube bez ograniczeń i to nie tylko z wideo. Teraz w jednym miejscu można znaleźć również oficjalne albumy, single, covery czy nagrania z koncertów, a doświadczenia muzyczne związane z YouTube są pełniejsze i lepiej spersonalizowane.

YouTube Music Premium YouTube Premium


Prosimy o wyłączenie blokowania reklam i odświeżenie strony.
Na YouTube Music można znaleźć nie tylko teledyski, ale też oficjalne albumy, single, remiksy, występy na żywo i covery. Wersja Premium pozwala dodatkowo na słuchanie muzyki bez przerw i bez reklam, a także pobieranie utworów, aby potem wracać do nich offline. Premium umożliwia także odtwarzanie muzyki w tle - przy wyłączonym ekranie i podczas korzystania z innych aplikacji.

Ponadto ekran główny YouTube Music dynamicznie dostosowuje wyświetlane wyniki do indywidualnych potrzeb w oparciu o to, co wcześniej się odtwarzało, gdzie się jest lub co aktualnie się robi. Z czasem odtwarzana muzyka będzie coraz lepiej dopasowana do gustu użytkownika.

YouTube Music zapewnia tysiące playlist na każdą okazję. Przykładowo z playlistą Blogged 50 można odkryć ogrom nowości, z Hotlista Polska lub Polski hip-hop można posłuchać brzmienia rodzimych artystów, a wybierając playlistę Indie Under Pressure można skutecznie przyspieszyć swoje tętno podczas ćwiczeń. Kontekstowe listy odtwarzania dostosowane do indywidualnych preferencji można znaleźć w karcie głównej. Można je zapisywać w Bibliotece albo wykorzystać jako inspirację do tworzenia własnych kompozycji.

Inteligentne wyszukiwanie pozwoli namierzyć piosenkę, nawet jeśli nie pamięta się jej tytułu ani nawet wykonawcy - wystarczy, że wyszuka się utwór po tekście. Za pośrednictwem dedykowanego ekranu Hotlista, YouTube Music podpowie, czego najchętniej słuchają użytkownicy YouTube.

Z YouTube Music Premium można słuchać utworów bez reklam, w tle, a także podczas podróży. Składanka offline automatycznie pobiera ulubione piosenki. Można ją znaleźć w karcie Biblioteka, wraz z innymi pobranymi albumami, utworami i listami odtwarzania. Parametry pobierania można skonfigurować w ustawieniach.

Podsumowując, YouTube Music to bezpłatna wersja wspierana reklamami, natomiast YouTube Music Premium jest usługą, która daje możliwość słuchania w tle, pobierania utworów i korzystania z aplikacji bez reklam, za 19,99 zł miesięcznie. Przygotowano też plan rodzinny za 29,99 zł miesięcznie. Przez pierwsze dwa tygodnie od premiery dostępna będzie także możliwość testowania usługi w wersji Premium przez trzy miesiące za darmo.Dzień premiery YouTube Music to także premiera YouTube Premium
Od 14 maja br. można również uaktualnić swoją aplikację YouTube o wersję Premium i korzystać ze wszystkich udogodnień, jakie zapewnia ta opcja. Udostępniona zostaje także oferta filmów i programów z serii YouTube Originals. Można tam znaleźć m.in. seriale takie jak „Cobra Kai”, „Origin”, „Wayne” czy „Weird City”. YouTube Premium można wypróbować za darmo przez trzy miesiące, a po zakończeniu tego okresu dostęp kosztuje 23,99 zł miesięcznie, natomiast przy wyborze opcji dla całej rodziny - 35,99 zł miesięcznie.

Subskrybenci Google Play Music otrzymają dostęp do YouTube Music Premium automatycznie, w momencie, gdy usługa zostanie udostępniona (dotychczasowa cena zostanie zachowana).

YouTube Music można pobrać z Google Play lub App Store albo sprawdzić serwis na stronie music.youtube.com. Można też bezpłatnie zarejestrować się w YouTube Premium na youtube.com/premium.
 


Materiał chroniony prawem autorskim - wszelkie prawa zastrzeżone. Dalsze rozpowszechnianie artykułu tylko za zgodą wydawcy.
Więcej z kategorii VOD/OTT


reklama
reklama
HOLLEX.PL - Twój sklep internetowy

Odbiornik GiGaBlue UHD UE 4K

Najtańszy na rynku odbiornik 4K z podwójną głowicą FBC DVB-S2X...

900 zł Więcej...

Odbiornik Dreambox DM900 Ultra HD 2xS2X FBC Multistream

Najnowszy odbiornik UHD cenionej marki Dreambox - nowy model DM900...

1 390 zł Więcej...

Odbiornik Spycat Mini V2

Spycat Mini V2  - mały, tani odbiornik satelitarny HD w...

280 zł Więcej...
reklama