reklama
SAT Kurier logowanie X
  • Zaloguj

Abonenci nc+ z 460 zł premii od Credit Agricole

dodano: 2019-05-15 14:08 | aktualizacja: 2019-05-15 14:37
autor: Janusz Sulisz | źródło: nc+

Credit-agricole-ncplus-460zl-2019-promocja-360px.jpg ITI Neovision, operator platformy nc+, oraz Credit Agricole Bank Polska nawiązali współpracę. Ich oferta obejmuje dostęp do telewizji, internetu czy usług telefonicznych i - na promocyjnych warunkach - do konta w banku.

Credit Agricole nc+


Prosimy o wyłączenie blokowania reklam i odświeżenie strony.
Abonentom nc+ bank wypłaca premię do 460 zł. Pierwsze 100 zł można otrzymać już po pierwszym miesiącu od otwarcia konta, jeśli w miesiącu poprzedzającym zasilone one zostanie kwotą 1 tys. zł. Taki miesięczny wpływ, a także opłacanie abonamentu za nc+ z nowo otwartego rachunku, to możliwość uzyskania kolejnego benefitu od Credit Agricole. Bank zwraca co miesiąc klientowi 50 proc. opłaty za rachunek nc+ (nie więcej niż 30 zł miesięcznie).

W promocyjnej ofercie można otworzyć jedno z dwóch kont Credit Agricole: Konto dla Ciebie oraz Konto dla Ciebie VIP. Co ważne klienci mogą bezpłatnie korzystać z pierwszego, jeśli poza regularnym zasilaniem konta w wysokości 1000 zł, raz w miesiącu zapłacą kartą lub BLIK. Oznacza to, że abonenci nc+, poza premią promocyjną, mogą zyskać za darmo flagowe konto tego banku.
 

Zależy nam, aby abonenci nc+ byli w pełni zadowoleni ze współpracy z nami i zostali na dłużej w Credit Agricole. Będziemy dbać o te relacje

- powiedział Jędrzej Marciniak, wiceprezes banku Credit Agricole, odpowiedzialny za marketing, rozwój produktów i customer intelligence.

Aby przystąpić do promocji przygotowanej przez obie firmy, trzeba kupić lub przedłużyć dowolny abonament w salonie nc+. A następnie odwiedzić dowolną placówkę bankową Credit Agricole i przy otwieraniu konta podać numer rachunku, na który należy przelewać pieniądze za abonament. Konto można również otworzyć telefonicznie lub korzystając ze strony internetowej.
 

Stale rozwijamy ofertę z korzyścią dla naszych klientów, dlatego cieszymy się ze współpracy z bankiem Credit Agricole, dzięki której abonenci nc+ mogą zyskać dodatkowe benefity pieniężne i obniżyć opłaty za rachunek

- powiedział Artur Przybysz, wiceprezes zarządu ds. sprzedaży i CRM platformy nc+.

Promocyjna oferta jest dostępna do 31 lipca 2019 r. dla abonentów nc+, którzy przez ostatnie 12 miesięcy nie byli posiadaczami lub współposiadaczami konta w banku Credit Agricole.

Więcej informacji na temat promocji można znaleźć na stronach ncplus.pl oraz www.credit-agricole.pl/ofertancplus

Materiał chroniony prawem autorskim - wszelkie prawa zastrzeżone. Dalsze rozpowszechnianie artykułu tylko za zgodą wydawcy.
Więcej z kategorii nc+


reklama
reklama
HOLLEX.PL - Twój sklep internetowy

Transmiter Extender HDMI Megasat Mini do 15m

Bezprzewodowy transmiter HDMI Mini firmy Megasat do bezprzewodowej transmisji sygnału...

490 zł Więcej...

Konwerter Unicable II Inverto 32 tunery (5278) ULTRABOX

Konwerter Unicable II marki Inverto pozwala na jednoprzewodową (szeregową) transmisję...

219 zł Więcej...

Mini PC Android Zidoo Z1000

Odtwarzacz Android TV Box 7.1 / OpenWRT(funkcja NAS). CPU Realtek...

1 690 zł Więcej...
reklama