reklama
SAT Kurier logowanie X
  • Zaloguj

Abonenci nc+ z 460 zł premii od Credit Agricole

dodano: 2019-05-15 14:08 | aktualizacja: 2019-05-15 14:37
autor: Janusz Sulisz | źródło: nc+

Credit-agricole-ncplus-460zl-2019-promocja-360px.jpg ITI Neovision, operator platformy nc+, oraz Credit Agricole Bank Polska nawiązali współpracę. Ich oferta obejmuje dostęp do telewizji, internetu czy usług telefonicznych i - na promocyjnych warunkach - do konta w banku.

Credit Agricole nc+


Prosimy o wyłączenie blokowania reklam i odświeżenie strony.
Abonentom nc+ bank wypłaca premię do 460 zł. Pierwsze 100 zł można otrzymać już po pierwszym miesiącu od otwarcia konta, jeśli w miesiącu poprzedzającym zasilone one zostanie kwotą 1 tys. zł. Taki miesięczny wpływ, a także opłacanie abonamentu za nc+ z nowo otwartego rachunku, to możliwość uzyskania kolejnego benefitu od Credit Agricole. Bank zwraca co miesiąc klientowi 50 proc. opłaty za rachunek nc+ (nie więcej niż 30 zł miesięcznie).

W promocyjnej ofercie można otworzyć jedno z dwóch kont Credit Agricole: Konto dla Ciebie oraz Konto dla Ciebie VIP. Co ważne klienci mogą bezpłatnie korzystać z pierwszego, jeśli poza regularnym zasilaniem konta w wysokości 1000 zł, raz w miesiącu zapłacą kartą lub BLIK. Oznacza to, że abonenci nc+, poza premią promocyjną, mogą zyskać za darmo flagowe konto tego banku.
 

Zależy nam, aby abonenci nc+ byli w pełni zadowoleni ze współpracy z nami i zostali na dłużej w Credit Agricole. Będziemy dbać o te relacje

- powiedział Jędrzej Marciniak, wiceprezes banku Credit Agricole, odpowiedzialny za marketing, rozwój produktów i customer intelligence.

Aby przystąpić do promocji przygotowanej przez obie firmy, trzeba kupić lub przedłużyć dowolny abonament w salonie nc+. A następnie odwiedzić dowolną placówkę bankową Credit Agricole i przy otwieraniu konta podać numer rachunku, na który należy przelewać pieniądze za abonament. Konto można również otworzyć telefonicznie lub korzystając ze strony internetowej.
 

Stale rozwijamy ofertę z korzyścią dla naszych klientów, dlatego cieszymy się ze współpracy z bankiem Credit Agricole, dzięki której abonenci nc+ mogą zyskać dodatkowe benefity pieniężne i obniżyć opłaty za rachunek

- powiedział Artur Przybysz, wiceprezes zarządu ds. sprzedaży i CRM platformy nc+.

Promocyjna oferta jest dostępna do 31 lipca 2019 r. dla abonentów nc+, którzy przez ostatnie 12 miesięcy nie byli posiadaczami lub współposiadaczami konta w banku Credit Agricole.

Więcej informacji na temat promocji można znaleźć na stronach ncplus.pl oraz www.credit-agricole.pl/ofertancplus


Materiał chroniony prawem autorskim - wszelkie prawa zastrzeżone. Dalsze rozpowszechnianie artykułu tylko za zgodą wydawcy.
Więcej z kategorii Platforma CANAL+ (ex nc+)


reklama
reklama
HOLLEX.PL - Twój sklep internetowy

Kabel HDMI 2.1 8K UHD 1,5m

Najnowszy kabel HDMI o długości 1,5m w wersji v2.1 dla...

69 zł Więcej...

Nagrywarka HD Velocap Plus

Urządzenie pozwalające na nagrywanie z HDMI materiału wideo wysokiej rozdzielczości...

499 zł Więcej...

Odbiornik GiGaBlue UHD Trio 4K

Nowy odbiornik marki GigaBlue - tani odbiornik 4K Combo z...

499 zł Więcej...
reklama