reklama
SAT Kurier logowanie X
  • Zaloguj

„Tylko nie mów nikomu” także na antenie TVN

dodano: 2019-05-17 10:15
autor: Anita Kaźmierska | źródło: TVN24

Tylko nie mów nikomu Film dokumentalny „Tylko nie mów nikomu” Tomasza i Marka Sekielskich, dotyczący pedofilii w polskim Kościele, zostanie wyemitowany w piątek, 17 maja o godz. 23:00 na antenie TVN. To już druga stacja, która zdecydowała się na emisję tej produkcji, po Telewizji WP. Przypomnijmy, że film miał swoją premierę na YouTube dnia 11 maja. Ma już ponad 18 mln wyświetleń.

Tylko nie mów nikomu


Prosimy o wyłączenie blokowania reklam i odświeżenie strony.
Film „Tylko nie mów nikomu” przedstawia między innymi nieopisane do tej pory przypadki - nieżyjącego ks. prałata Franciszka Cybuli i ks. Eugeniusza M. oraz księdza Dariusza Olejniczaka, który został skazany za molestowanie seksualne dzieci, a prowadził dla nich rekolekcje pomimo zasądzonego, dożywotniego zakazu pracy z dziećmi.

W ponaddwugodzinnym dokumencie znalazły się wstrząsające wyznania ofiar, które stanęły oko w oko ze swoimi oprawcami. Są także wyznania tych, którzy przyznają się do winy. Kamera towarzyszy skrzywdzonym w podróżach do miejsc, w których - jak opisują w filmie - dochodziło do molestowania.
 

O swoim filmie mówił we wtorek, 14 maja w „Faktach po Faktach” w TVN24 Tomasz Sekielski:

Myślę, że każdy, kto obejrzał ten film, go przeżył. To jest film, który boli. Mnie ten film boli, jak oglądam. Domyślam się, że dla kogoś, kto nie wie tego wszystkiego, nie jest przygotowany na to, co zobaczy, tym bardziej ten film jest wstrząsający, więc rozumiem te emocje.Materiał chroniony prawem autorskim - wszelkie prawa zastrzeżone. Dalsze rozpowszechnianie artykułu tylko za zgodą wydawcy.
Więcej z kategorii Propozycje


reklama
reklama
HOLLEX.PL - Twój sklep internetowy

DJI Mavic Mini

Mavic Mini waży zaledwie 249 gramów. właśnie jego niska waga...

1 790 zł Więcej...

Kabel HDMI 2.0 4K SCP990UHD 4,5m

Wysokiej klasy kabel połączeniowy HDMI w wersji 2.0 do transmisji...

149 zł Więcej...

Zestaw nc+ telewizja na kartę: ADB 5800S + pakiet Start+1m

Zestaw nc+ telewizja na kartę: odbiornik ADB5800S + karta na...

119 zł Więcej...
reklama