reklama
SAT Kurier logowanie X
  • Zaloguj

Borys Szyc w obsadzie 3. sezonu „Watahy”

dodano: 2019-05-17 11:15
autor: Anita Kaźmierska | źródło: HBO Polska

Wataha 3 HBO Europe fot. Adam Golec Trwają zdjęcia do 3. sezonu serialu HBO „Wataha”, który reżyserują Olga Chajdas i Kasia Adamik. Do obsady dołączyli Borys Szyc i rosyjska aktorka Evgeniya Akhremenko. Zdjęcia potrwają do czerwca.

Wataha 3 HBO Europe fot. Krzysztof Wiktor


Prosimy o wyłączenie blokowania reklam i odświeżenie strony.
Na planie trzeciego sezonu „Watahy” pracują Leszek Lichota, Aleksandra Popławska, Andrzej Zieliński, Dagmara Bąk, Maciej Mikołajczyk, Jacek Lenartowicz, Jarosław Boberek, Mariusz Saniternik, Andrzej Konopka i Piotr Żurawski. Niedawno dołączyli do nich Borys Szyc i rosyjska aktorka Evgeniya Akhremenko (Viktor, General Commander).

Borys Szyc zagra Kuczera, wysoko postawionego pułkownika, który reprezentuje dowództwo Straży Granicznej w Przemyślu i z jego zdaniem muszą liczyć zarówno Rebrow (Leszek Lichota), jak i Markowski (Andrzej Zieliński). Evgeniya Akhremenko pojawi się w roli Barkovej, nowej szefowej ukraińskiej mafii, jest zdecydowana, myśli szybko i wie, że aby pokonać mężczyzn w ich własnym świecie musi być zawsze o krok do przodu.
 
Borys Szyc na planie „Watahy” 3 HBO, fot. Krzysztof Wiktor

Za scenariusz trzeciego sezonu „Watahy” odpowiadają Piotr Szymanek (head writer), Katarzyna Tybinka oraz Marta Szymanek. Serial reżyserują Olga Chajdas i Kasia Adamik. Autorami zdjęć do serialu są Tomasz Augustynek i Tomasz Naumiuk.

Producentami ze strony HBO Polska są Bogumił Lipski i Izabela Łopuch (executive producer). Producentem nadzorującym z ramienia HBO Europe jest Johnathan Young. Producentem liniowym jest Grzegorz Olkowski. Producentem nadzorującym ze strony ATM Grupa jest Andrzej Muszyński.
 
Evgeniya Akhremenko w obsadzie 3. sezonu „Watahy” HBO, fot. Krzysztof Wiktor

Zdjęcia do produkcji trwają od lutego i zakończą się w czerwcu tego roku.
Oba dotychczasowe sezony „Watahy” można oglądać w HBO GO.

Wataha 3 © HBO Europe fot. Adam Golec, Krzysztof Wiktor

Materiał chroniony prawem autorskim - wszelkie prawa zastrzeżone. Dalsze rozpowszechnianie artykułu tylko za zgodą wydawcy.
Więcej z kategorii Propozycje


reklama
reklama
HOLLEX.PL - Twój sklep internetowy

Antena sat kempingowa 60 cm ze statywem

stalowa antena 60 cm przenośna ze statywem

179 zł Więcej...

Odbiornik Vu+ ZERO 4K

Vu+ ZERO 4K - najtańszy odbiornik Ultra HD od koreańskiego...

649 zł Więcej...

Konwerter Single GT-SAT kołowy

Pojedynczy, kołowy konwerter GT-SCIR40M Universal Single Circular firmy GT-Sat z...

49 zł Więcej...
reklama