reklama
SAT Kurier logowanie X
  • Zaloguj

Katarzyna Samojluk Country Managerem VIMN Polska

dodano: 2019-05-17 12:03
autor: Jerzy Kruczek | źródło: VIMN

Katarzyna Samojluk Viacom International Media Networks (VIMN) poinformował 17 maja br. o awansie Katarzyny Samojluk na stanowisko VP, Finance w krajach Europy Środkowo-Wschodniej i Izraelu (CEEI) oraz Country Managera VIMN Polska.

Viacom International Media Networks VIMN


Prosimy o wyłączenie blokowania reklam i odświeżenie strony.
Katarzyna Samojluk na stanowisku VP, Finance związana jest z Viacom od 2014 roku. Jest ekspertem w dziedzinie finansów z silną orientacją biznesową i z ponad 15-letnim doświadczeniem zawodowym zdobytym w międzynarodowy środowisku m.in. w strategicznym planowaniu biznesowym, rachunkowości finansowej i zarządczej, zarządzaniu zmianami i restrukturyzacji lokalnych działań. Przed rozpoczęciem pracy w Viacom, Katarzyna Samojluk piastowała stanowiska związane z finansami i działem obsługi klienta w Eli Lilly Polska, gdzie ostatecznie objęła stanowisko dyrektora finansowego.
 
Katarzyna Samojluk - Country Manager VIMN Polska

Przez ostatnie klika miesięcy obowiązki General Managera VIMN w regionie Europy Środkowo-Wschodniej pełniła tymczasowo Elena Balmont, która na stałe pełni funkcję SVP, General Manager w Rosji, WNP, Ukrainie i krajach bałtyckich. W tym czasie Katarzyna Samojluk wypełniała tymczasowo obowiązki Country Managera na Polskę oraz VP, Finance w regionie CEEI. Z dniem 17 maja oba stanowiska objęła na stałe. W roli Country Managera Katarzyna będzie reprezentowała Viacom w kraju i zarządzała biurem w Warszawie. Będzie również odpowiedzialna za wyniki i dalszy rozwój firmy na polskim rynku. Na tym stanowisku raportować będzie bezpośrednio do Gabora Harsányi, VP, General Manager VIMN w krajach Europy Środkowo-Wschodniej i Izraelu.

Viacom oferuje w Polsce takie kanały, jak Comedy Central, Comedy Central Family, MTV Polska, MTV Music, Paramount Channel, Nickelodeon, Nicktoons i Nick Jr., a także usługi SVOD, Paramount Play.


Materiał chroniony prawem autorskim - wszelkie prawa zastrzeżone. Dalsze rozpowszechnianie artykułu tylko za zgodą wydawcy.
Więcej z kategorii Personalia


reklama
reklama
HOLLEX.PL - Twój sklep internetowy

Antena sat kempingowa 60 cm ze statywem

stalowa antena 60 cm przenośna ze statywem

199 zł Więcej...

Odbiornik GiGaBlue UHD Quad 4K

Odbiornik UHD 4K z HEVC/H.265 z 2x CI+ i 2x...

1 290 zł Więcej...

Zabezpieczenie przepięciowe Opticum

Zabezpieczenie przeciwprzepięciowe instalacji DVB-T wtyk F/ gniazdo F.

15 zł Więcej...
reklama