reklama
SAT Kurier logowanie X
  • Zaloguj

Edyta Sadowska prezesem zarządu i dyrektorem generalnym nc+

dodano: 2019-05-17 13:59
autor: Anita Kaźmierska | źródło: nc+

Edyta Sadowska Rada nadzorcza ITI Neovision powołała Edytę Sadowską na stanowisko prezesa zarządu oraz dyrektora generalnego platformy nc+ ze skutkiem od dnia 1 czerwca 2019 roku. Edyta Sadowska zastąpi na stanowisku Manuela Rougeron, który dołączył do firmy w grudniu 2013 roku.

Canal+ nc+ siedziba


Prosimy o wyłączenie blokowania reklam i odświeżenie strony.
Manuel Rougeron do końca lipca tego roku pozostanie specjalnym doradcą zarządu platformy nc+, a z dniem 1 sierpnia 2019 roku dołączy do zespołu Canal+ International w Paryżu i obejmie stanowisko Executive Vice President na rynki Azji i Pacyfiku. Zostanie również powołany w skład rady nadzorczej platformy nc+.

Edyta Sadowska od marca 2018 roku była członkiem zarządu platformy nc+ na stanowisku wiceprezesa zarządu ds. programowych. Wcześniej była związana m.in. z Ringier Axel Springer Polska, gdzie zajmowała stanowisko prezesa zarządu spółki. Następnie jako członek zarządu połączonych struktur Grupy Onet-RAS Polska (Ringier Axel Springer, Onet.pl, Media Impact Polska) odpowiadała za budowę oraz realizację strategii rozwoju i transformacji cyfrowej największych tytułów prasowych i mediów online.
 
Edyta Sadowska

Manuel Rougeron rozpoczął swoją profesjonalną karierę zawodową w 1995 roku w Unifrance Film International. W 1998 roku został członkiem Komitetu Organizacyjnego piłkarskich Mistrzostw Świata we Francji, a rok później dołączył do zarządu TPS. W 2003 roku objął stanowisko dyrektora zarządzającego Multivision / TPSVOD. W styczniu 2007 roku zaczął pracę w Canal+ International jako dyrektor ds. programowych. W 2009 roku został dyrektorem wykonawczym w VSTV, przedstawicielstwie Canal+ International w Wietnamie. Następnie, przed dołączeniem do platformy nc+ na stanowisko wiceprezesa ds. programowych, był dyrektorem zarządzającym w Canal+ Caledonia.
 
Manuel Rougeron

Materiał chroniony prawem autorskim - wszelkie prawa zastrzeżone. Dalsze rozpowszechnianie artykułu tylko za zgodą wydawcy.
Więcej z kategorii nc+


reklama
reklama
HOLLEX.PL - Twój sklep internetowy

LNB Twin BEST HG 202 Ultra Black 0,1dB

Wysokiej jakości konwerter satelitarny o współczynniku szumów 0,1 dB i...

79 zł Więcej...

Odbiornik TechniSat Digit ISIO STC UHD 4K Black

DIGIT ISIO STC UHD to najnowszy flagowy dekoder uznanej, niemieckiej...

1 590 zł Więcej...

Konwerter Unicable II Inverto 32 tunery (5278) EVOBOX

Konwerter Unicable II marki Inverto pozwala na jednoprzewodową (szeregową) transmisję...

219 zł Więcej...
reklama