reklama
SAT Kurier logowanie X
  • Zaloguj

18-20.05 Polsat Sport: Puchar Anglii i klubowe finały

dodano: 2019-05-18 05:52
autor: Łukasz Knapik | źródło: Cyfrowy Polsat/satkurier.pl

Polsat Sport transmisje komentatorzy W weekend 18-19 maja br. na widzów sportowych kanałów Polsatu czekać będą m.in.: turniej Montreux Volley Masters, siatkówka plażowa, Energa Basket Liga, Turkish Airlines Euroliga, Liga Mistrzyń piłkarek, Fortuna 1. Liga, Fortuna: Liga, La Liga Santander, Serie A Tim, Bundesliga, 2. Bundesliga, Emirates FA Cup, Major League Soccer (MLS), W Series, Moto2, Moto3, MotoGP, Nice 1. Liga Żużlowa, Ultimate Fighting Championship (UFC), triathlon, Diamentowa Liga, tenis ziemny oraz e-sport - Mid-Season Invitational i FIFA19 - Ekstraklasa Games.

Polsat Sport transmisje komentatorzy


Prosimy o wyłączenie blokowania reklam i odświeżenie strony.
Oto weekendowe propozycje kanałów Polsat, Super Polsat, Polsat Sport, Polsat Sport Extra, Polsat Sport News, Polsat Sport Fight, Polsat Sport Premium 1, Polsat Sport Premium 2, Eleven Sports 1, Eleven Sports 2, Eleven Sports 3, Eleven Sports 4, Eska TV, Eska TV Extra, Polsat Games, Polsat News i Superstacja oraz serwisów polsatsport.pl i Ipla. Na widzów czekać będą m.in.: turniej Montreux Volley Masters (więcej tutaj), siatkówka plażowa (więcej tutaj), Energa Basket Liga (więcej tutaj), Turkish Airlines Euroliga (więcej tutaj), Liga Mistrzyń piłkarek (więcej tutaj), Fortuna 1. Liga (więcej tutaj), Fortuna: Liga (więcej tutaj), La Liga Santander (więcej tutaj), Serie A Tim (więcej tutaj), Bundesliga (więcej tutaj), 2. Bundesliga (więcej tutaj), Emirates FA Cup (więcej tutaj), Major League Soccer (MLS) (więcej tutaj), W Series (więcej tutaj), Moto2 (więcej tutaj), Moto3 (więcej tutaj), MotoGP (więcej tutaj), Nice 1. Liga Żużlowa (więcej tutaj), Ultimate Fighting Championship (UFC) (więcej tutaj), triathlon (więcej tutaj), Diamentowa Liga (więcej tutaj), tenis ziemny oraz e-sport - Mid-Season Invitational (więcej tutaj) i FIFA19 - Ekstraklasa Games (więcej tutaj).

Plan emisji:

18 maja (sobota)

5:50 Polsat Sport Extra, triathlon, ITU World Triathlon Series Jokohamie: wyścig mężczyzn

6:00 Polsat Games, e-sport: Mid-Season Invitational 2019

7:00 Polsat Sport Fight, KSW47

8:45 Polsat Games, e-sport: Mid-Season Invitational 2019

9:00 Polsat Sport Extra i polsatsport.pl, motocyklowe mistrzostwa świata, Grand Prix Francji: 3. sesja treningowa w klasie Moto3

9:30 Eska TV, „Będę grał w grę” - magazyn

9:50 Eleven Sports 3, W Series w Zolder: kwalifikacje

9:55 Polsat Sport Extra i polsatsport.pl, motocyklowe mistrzostwa świata, Grand Prix Francji: 3. sesja treningowa w klasie MotoGP

10:55 Polsat Sport Extra i polsatsport.pl, motocyklowe mistrzostwa świata, Grand Prix Francji: 3. sesja treningowa w klasie Moto2

11:07 Polsat Sport News, „K.O. TV Weekly” - magazyn

12:30 Polsat Sport, turniej Montreux Volley Masters, mecz o miejsca 5. i 6.: Chiny - Turcja

12:35 Polsat Sport Extra i polsatsport.pl, motocyklowe mistrzostwa świata, Grand Prix Francji: 1. część sesji kwalifikacyjnej w klasie Moto3

13:00 Polsat Sport Extra i polsatsport.pl, motocyklowe mistrzostwa świata, Grand Prix Francji: 2. część sesji kwalifikacyjnej w klasie Moto3

13:00 Polsat Sport News, lekkoatletyka: Diamentowa Liga w Szanghaju

13:30 Polsat Sport Extra i polsatsport.pl, motocyklowe mistrzostwa świata, Grand Prix Francji: 4. sesja treningowa w klasie MotoGP

14:00 Eleven Sports 1, Bundesliga: FC Bayern Monachium - Eintracht Frankfurt
komentują: Julian Kowalski i Sebastian Chabiniak

14:10 Polsat Sport Extra i polsatsport.pl, motocyklowe mistrzostwa świata, Grand Prix Francji: 1. część sesji kwalifikacyjnej w klasie MotoGP

14:30 Polsat Sport Extra, tenis ziemny, turniej ATP w Rzymie: 1. półfinał gry pojedynczej

14:35 polsatsport.pl, motocyklowe mistrzostwa świata, Grand Prix Francji: 2. część sesji kwalifikacyjnej w klasie MotoGP

14:45 Polsat Sport, turniej Montreux Volley Masters, mecz o miejsca 3. i 4.: Włochy - Tajlandia

14:55 Eleven Sports 4, Serie A Tim: Udinese Calcio Udine - SPAL 2013 Ferrara
komentuje: Michał Mitrut

15:05 Polsat Sport News i polsatsport.pl, motocyklowe mistrzostwa świata, Grand Prix Francji: 1. część sesji kwalifikacyjnej w klasie Moto2

15:25 Eleven Sports 2, Bundesliga: Hertha BSC Berlin - Bayer 04 Leverkusen
komentują: Patryk Mirosławski i Filip Kapica

15:30 Polsat Sport News i polsatsport.pl, motocyklowe mistrzostwa świata, Grand Prix Francji: 2. część sesji kwalifikacyjnej w klasie Moto2

16:10 Eleven Sports 3, La Liga Santander: Sevilla FC Sewilla - Athletic Bilbao
komentują: Łukasz Wiśniowski i Marcin Gazda

17:15 Polsat Sport, turniej Montreux Volley Masters, finał: Japonia - Polska

17:15 Polsat Sport Extra, Fortuna 1. Liga: GKS Katowice - Bytovia Bytów

17:15 Polsat Sport News, Fortuna 1. Liga: Raków Częstochowa - Wigry Suwałki

17:30 Eleven Sports 1, Emirates FA Cup, finał: Manchester City FC - Watford FC
komentują: Marcin Grzywacz i Tomasz Zieliński

17:50 Polsat Sport Premium 1, Liga Mistrzyń piłkarek, finał: Olympique Lyon - FC Barcelona Femeni

17:55 Eleven Sports 2 i Eleven Sports 4, Serie A Tim: Genoa CFC Genua - Cagliari Calcio
komentują: Mateusz Święcicki i Mikołaj Kruk

19:20 Polsat, „Sport” - serwis informacyjny

19:55 Eleven Sports 1, La Liga Santander

19:55 Eleven Sports 2, La Liga Santander

20:00 Polsat Sport, tenis ziemny, turniej ATP w Rzymie: 2. półfinał gry pojedynczej

20:15 Polsat Sport Extra, Energa Basket Liga, faza play-off: Arka Gdynia - Anwil Włocławek

20:30 Polsat Games, e-sport, FIFA19: „Ekstraklasa Games” - magazyn

20:40 Eleven Sports 3, La Liga Santander: SD Huesca - CD Leganes
komentuje: Marcin Pawłowski

20:40 Eleven Sports 4, La Liga Santander: CD Alaves Vitoria - Girona FC
komentują: Sebastian Chabiniak i Michał Świerżyński

21:55 Polsat Sport News, Major League Soccer (MLS): San Jose Earthquakes - Chicago Fire

22:00 Polsat Games, e-sport, FIFA19: „Ekstraklasa Games” - magazyn

22:30 Polsat Sport Premium 2, „Archiwalne finały Ligi Mistrzów UEFA” - magazyn

22:35 Superstacja, „Finał dnia: Sport” - serwis informacyjny

22:30 Eleven Sports 1, „Eleven Gol” - magazyn

23:40 Polsat News, „Sportowy obraz dnia” - serwis informacyjny

Noc z 18 na 19 maja (z soboty na niedzielę)

1:00 Polsat Games, e-sport: Mid-Season Invitational 2019

2:00 Polsat Sport, UFC Fight Night

19 maja (niedziela)

6:00 Polsat Games, e-sport: Mid-Season Invitational 2019

8:30 Polsat Sport Extra, siatkówka plażowa, turniej CEV European Masters w Aydin: półfinał

8:30 Eska TV, „Będę grał w grę” - magazyn

8:40 Polsat Sport News i polsatsport.pl, motocyklowe mistrzostwa świata, Grand Prix Francji: rozgrzewka w klasie Moto3

8:45 Polsat Games, e-sport: Mid-Season Invitational 2019

9:10 Polsat Sport News i polsatsport.pl, motocyklowe mistrzostwa świata, Grand Prix Francji: rozgrzewka w klasie Moto2

9:30 Polsat Sport Extra, siatkówka plażowa, turniej CEV European Masters w Aydin: półfinał

9:40 Polsat Sport News i polsatsport.pl, motocyklowe mistrzostwa świata, Grand Prix Francji: rozgrzewka w klasie MotoGP

10:00 Polsat Sport News, „K.O. TV Classics” - magazyn

10:30 Polsat Sport Extra, siatkówka plażowa, turniej CEV European Masters w Aydin: półfinał

11:00 Polsat Sport, „Cafe Futbol” - magazyn

11:00 Polsat Sport News i polsatsport.pl, motocyklowe mistrzostwa świata, Grand Prix Francji: wyścig w klasie Moto3

11:30 Polsat Sport Extra, siatkówka plażowa, turniej CEV European Masters w Aydin: półfinał

12:20 Polsat Sport News i polsatsport.pl, motocyklowe mistrzostwa świata, Grand Prix Francji: wyścig w klasie Moto2

12:25 Eleven Sports 1 i Eleven Sports 4, Serie A Tim: Chievo Werona - UC Sampdoria Genua
komentują: Piotr Dumanowski i Dominik Guziak

12:30 Polsat Sport, Energa Basket Liga, faza play-off: Polski Cukier Toruń - Stelmet Enea BC Zielona Góra

12:30 Polsat Sport Extra, siatkówka plażowa, turniej CEV European Masters w Aydin: mecz o miejsca 3. i 4. siatkarzy

13:45 Polsat Sport Extra, siatkówka plażowa, turniej CEV European Masters w Aydin: mecz o miejsca 3. i 4. siatkarek

14:00 Polsat Sport News i polsatsport.pl, motocyklowe mistrzostwa świata, Grand Prix Francji: wyścig w klasie MotoGP

14:30 Eleven Sports 1, Serie A Tim: Juventus FC Turyn - Atalanta BC Bergamo

14:45 Super Polsat, „Sport w Super Polsacie” - magazyn

14:55 Ipla, Fortuna: Liga: FC Banik Ostrawa - SK Slavia Praga

15:00 Polsat Sport Extra, siatkówka plażowa, turniej CEV European Masters w Aydin: finał siatkarzy

15:00 Eleven Sports 4, Serie A Tim: FC Parma - ACF Fiorentina Florencja
komentuje: Michał Mitrut

15:25 Eleven Sports 3, 2. Bundesliga: VfL Bochum - 1. FC Union Berlin
komentują: Patryk Mirosławski i Tomasz Urban

15:30 Polsat Sport, „Atleci” - magazyn

16:00 Polsat Sport, tenis ziemny, turniej ATP w Rzymie: finał gry pojedynczej

16:00 Polsat Sport Extra, siatkówka plażowa, turniej CEV European Masters w Aydin: finał siatkarek

16:10 Eleven Sports 2, Nice 1. Liga Żużlowa: Orzeł Łódź - Car Gwarant Start Gniezno

17:00 Polsat Sport Extra, siatkówka plażowa, turniej CEV European Masters w Aydin: ceremonia medalowa

17:00 Eleven Sports 1, Serie A Tim: AC Milan Mediolan - Frosinone Calcio
komentują: Mateusz Święcicki i Filip Kapica

17:15 Polsat Sport News, Turkish Airlines Euroliga: mecz o miejsca 3. i 4.

19:20 Polsat, „Sport” - serwis informacyjny

20:00 Eleven Sports 1, Serie A Tim: SSC Napoli Neapol - Inter Mediolan
komentują: Julian Kowalski i Piotr Czachowski

20:00 Eska TV Extra, „Będę grał w grę” - magazyn

20:15 Polsat Sport Extra, Turkish Airlines Euroliga: finał

20:25 Eleven Sports 2 i Eleven Sports 4, Serie A Tim: Juventus FC Turyn - Atalanta BC Bergamo
komentują: Piotr Dumanowski i Dominik Guziak 

21:00 Polsat Games, e-sport, FIFA19: „Ekstraklasa Games” - magazyn

22:35 Superstacja, „Finał dnia: Sport” - serwis informacyjny

22:50 Eleven Sports 1, „Eleven Gol” - magazyn

23:40 Polsat News, „Sportowy obraz dnia” - serwis informacyjny

Noc z 19 na 20 maja (z niedzieli na poniedziałek)

1:00 Polsat Games, e-sport: Mid-Season Invitational 2019

1:30 Polsat Sport, Major League Soccer (MLS): FC Dallas Frisco - Los Angeles FC

Materiał chroniony prawem autorskim - wszelkie prawa zastrzeżone. Dalsze rozpowszechnianie artykułu tylko za zgodą wydawcy.




Więcej z kategorii Inne sporty


reklama
reklama
HOLLEX.PL - Twój sklep internetowy

Miernik Linbox WS-6944 Combo dla DVB-S/S2/T/T2/C2

Miernik dla pomiarów cyfrowych sygnałów satelitarnych DVB-S/S2, DVB-T/T2, DVB-C/C2 w...

499 zł Więcej...

Transmiter HDMI LKV388 Dongle do max. 50m

Bezprzewodowy transmiter HDMI Urządzenie pozwala na przesłanie sygnału HDTV np....

730 zł Więcej...

Odbiornik TechniSat Digit ISIO STC UHD 4K Black

DIGIT ISIO STC UHD to najnowszy flagowy dekoder uznanej, niemieckiej...

1 590 zł Więcej...
reklama