reklama
SAT Kurier logowanie X
  • Zaloguj

Premiery na Dzień Matki w Romance TV

dodano: 2019-05-20 15:51
autor: Janusz Sulisz | źródło: Romance TV

Katie Fforde: Mama sama w domu Romance TV 26 maja, czyli Dzień Matki to wyjątkowe święto w Romance TV. Z tej okazji stacja zaprasza na specjalny cykl „Nieskończona matczyna miłość”, który rozpocznie się już o godz. 12:25. Widzowie obejrzą aż sześć wyjątkowych filmów, w tym dwie wieczorne premiery: „Katie Fforde: Mama sama w domu” o godz. 20:00 i „Inga Lindström: Druga córka” o godz. 21:55.

Inga Lindström: Druga córka


Prosimy o wyłączenie blokowania reklam i odświeżenie strony.
Dzień Matki w Romance TV
26 maja Romance TV pragnie podziękować wszystkim Mamom za ich bezinteresowną, nieskończoną miłość i poświęcenie. W sześciu telewizyjnych hitach filmowych widzowie zobaczą różne oblicza macierzyństwa i przekonają się, jak wielką siłę ma uczucie matki do dziecka.
 

Jak co roku, święto Mam to wyjątkowy dzień w Romance TV. Ja zawsze zachęcam wszystkie Mamy, aby znalazły dla siebie czas codziennie, bo każda z nas potrzebuje chwili wytchnienia. 26 maja szczególnie pamiętajmy o sobie, poświęćmy czas na relaks, dobry film, książkę, kubek gorącej kawy, gwarantuję, że świat się nie zawali! Romance TV zadbał o relaksujące, ale i mądre filmy, które lubimy np. „Mama na patrolu” czy „Pogoń za szczęściem”. Wieczorem zaś zapraszam, na dwie premiery „Katie Fforde: Mama sama w domu” i „Inga Lindström: Druga córka

– mówi Aleksandra Woźniak, ambasadorka Romance TV.

Wyjątkowe premiery dla Mam i nie tylko
Katie Fforde: Mama sama w domu – godz. 20:00
Lydia Elman jest szkolnym psychologiem. Jej córka Holly niefortunnie zakochuje się w chłopaku sprawiającym problemy wychowawcze. Lydia próbuje zapobiec tej miłości i w tym celu chwyta się dosyć niekonwencjonalnych metod. Chcąc odciągnąć córkę od chłopaka, niebezpiecznie zbliża się do jego atrakcyjnego i przystojnego ojca... Jak skończy się ta historia?
 

Inga Lindström: Druga córka – godz. 21:55
Jette dowiaduje się pewnego dnia, że po urodzeniu została w szpitalu zamieniona z inną dziewczynką! Niestety rodzice drugiej dziewczynki absolutnie nie zgadzają się na jakiekolwiek kontakty... Jette, która z miłością i oddaniem opiekuje się swoim niewidomym ojcem, pragnie tylko poznać swoją biologiczną matkę. Okazuje się, że państwo Borgen, rodzice drugiej dziewczynki, są zamożni i angażują adwokata, Steffena Kronberga, który ma się zatroszczyć o to, żeby Jette nie połakomiła się na ich majątek.
 


Materiał chroniony prawem autorskim - wszelkie prawa zastrzeżone. Dalsze rozpowszechnianie artykułu tylko za zgodą wydawcy.
Więcej z kategorii Propozycje


reklama
reklama
HOLLEX.PL - Twój sklep internetowy

DJI Mavic Mini

Mavic Mini waży zaledwie 249 gramów. właśnie jego niska waga...

1 790 zł Więcej...

Konwerter Unicable II Inverto 32 tunery (5278) ULTRABOX

Konwerter Unicable II marki Inverto pozwala na jednoprzewodową (szeregową) transmisję...

219 zł Więcej...

Odbiornik DVB-T/T2/C Opticum Nytro Box Plus HEVC/LAN

Najnowszy hybrydowy odbiornik DVB-T/T2/C/LAN z HEVC/H.265 marki Opticum firmy AX...

119 zł Więcej...
reklama