reklama
SAT Kurier logowanie X
  • Zaloguj

Polsat Games: „Ultraliga - za kulisami” i finały Ekstraklasa Games

dodano: 2019-05-22 11:14
autor: Anita Kaźmierska | źródło: Polsat Games

Ekstraklasa Games W środę, 22 maja o godz. 20:30 w Polsat Games odbędzie się premiera dokumentu prezentującego kulisy pracy przy największym projekcie e-sportowym w Polsce, czyli „Ultralidze”. Natomiast w weekend, 24-26 maja na antenie stacji decydujące mecze fazy ligowej oraz finały Ekstraklasa Games.

Ultraliga za kulisami


Prosimy o wyłączenie blokowania reklam i odświeżenie strony.
„Ultraliga – za kulisami” to pięcioodcinkowy dokument, zrealizowany przez redakcję Ipli, który opowiada o powstawaniu Ultraligi, flagowego produktu Polsat Games, profesjonalnej polskiej ligi e-sportowej League of Legends. Program ukazuje ostatni, przełomowy sezon Ultraligi, z perspektywy ekipy, która tworzyła show od kuchni. Wśród bohaterów dokumentu zobaczymy również tych, których fani Ultraligi mogli oglądać na co dzień przed kamerami w trakcie rozgrywek. Bohaterowie programu opowiadają o sobie, specyfice pracy w telewizji tworzonej na żywo, ale przede wszystkim o pierwszym projekcie e-sportowym na tak dużą skalę w polskiej telewizji. Widzowie dowiedzą się, jak powstał pomysł na nazwę ligi, a także skąd bierze się pasja do League of Legends i magia e-sportu.
 

„Ultraliga – za kulisami” to wyjątkowy dokument, który powstawał równolegle z ostatnim sezonem rozgrywek League of Legends transmitowanych na antenie Polsat Games. Widzowie i fani Ultraligi będą mogli przekonać się na własne oczy, jak wygląda praca od kuchni całego zespołu, gdy na ekranach mogliśmy zobaczyć zmagania np. Rogue Esports Club z devils.one. Na pewno nie zabraknie wzruszeń i radości, ale też czasem złości czy zwykłego zmęczenia, które widać na twarzach każdego z członków ekipy po kilku godzinach programu na żywo

– mówi Bartosz Pawlik, dyrektor Polsat Games.

Podczas realizacji dokumentu byłam pod wrażeniem profesjonalizmu i pasji twórców Ultraligi. Swoją postawą udowadniają, że jeśli robi się to, co się kocha, sukcesy przychodzą same

– mówi Ewelina Tomasik, producent i reżyser dokumentu „Ultraliga – za kulisami”.


Premiera na antenie Polsat Games oraz na Ipla.tv w środę, 22 maja o godz. 20:30.


Natomiast w weekend, 24-26 maja poznamy również tryumfatorów Ekstraklasa Games. W piątek, 24 maja od godziny 12:00 na antenie Polsat Games zobaczymy ostatnie 5 kolejek fazy ligowej na konsoli PlayStation 4. Dzień później, w sobotę, 25 maja, od godziny 10:00, decydujące mecze fazy ligowej na konsoli Xbox One. Obecnie w tabeli prowadzi Legia Warszawa. Na następnych miejscach plasują się odpowiednio – Jagiellonia Białystok, Lechia Gdańsk i Lech Poznań. Piast Gliwice, który wygrał piłkarską Ekstraklasę, zajmuje piąte miejsce.

Podczas decydujących meczów fazy ligowej na obu konsolach każdy klub może jeszcze zdobyć w sumie aż 30 punktów, więc jeszcze wszystko może się zmienić. 8 najlepszych zespołów wystąpi w niedzielę, 26 maja w fazie finałowej.

Pula nagród dla zwycięzców Ekstraklasa Games wynosi 35 tys. zł. Gracze rywalizują również o punkty do globalnego rankingu FIFA 19 Global Series, dzięki którym można awansować na FIFA eWorld Cup 2019.

Materiał chroniony prawem autorskim - wszelkie prawa zastrzeżone. Dalsze rozpowszechnianie artykułu tylko za zgodą wydawcy.
Więcej z kategorii E-sport


reklama
reklama
HOLLEX.PL - Twój sklep internetowy

Stojak do anten siatkowych balkonowy

Stojak do anten siatkowych balkonowy gięty z 2 cybantami

25 zł Więcej...

Kabel HDMI 2.1 8K UHD 1,0m

Najnowszy kabel HDMI o długości 1,0 m w wersji v2.1...

79 zł Więcej...

Konwerter Twin Invacom TWF-031 bez feeda

Profesjonalny, wyselecjonowany, podwójny konwerter Invacom 0,3dB dla odbioru słabych sygnałów...

269 zł Więcej...
reklama