reklama
SAT Kurier logowanie X
  • Zaloguj

Wieczór wyborczy w Telewizji WP

dodano: 2019-05-22 16:07
autor: Jerzy Kruczek | źródło: WP

Eurowybory 2019 telewizja WP Emisja wieczoru wyborczego w ramach tak zwanych eurowyborów rozpocznie się w Telewizji WP oraz na Stronie Głównej WP w niedzielę, 26 maja o godz. 20:55. Reporterzy na żywo zrelacjonują wydarzenia w sztabach, w studiu WP wystąpią komentatorzy. WP została także partnerem Latarnika Wyborczego, który umożliwia łatwe porównanie poglądów z deklaracjami komitetów wyborczych.

Eurowybory 2019 telewizja WP


Prosimy o wyłączenie blokowania reklam i odświeżenie strony.
Wieczór wyborczy w Telewizji WP potrwa 45 min, w internecie dodatkową godzinę. Jego prowadzącymi są Tomasz Machała i Marek Kacprzak. W programie gośćmi będą przedstawiciele najważniejszych sztabów wyborczych. Jako komentatorzy wystąpią publicyści, eksperci ds. polityki zagranicznej oraz politolodzy. W trakcie programu zaplanowano również łączenia na żywo z reporterami, którzy zrelacjonują wydarzenia bezpośrednio ze sztabów.

Na poniedziałek, 27 maja, redakcja WP zaplanowała powyborczy poranek, w którym połączy programy „Tłit” oraz „Money. To się liczy”. Emisja rozpocznie się o godz. 8:30 i będzie dostępna na Stronie Głównej WP. Gośćmi programu będą kandydaci, którzy zdobyli mandaty oraz komentatorzy. Prowadzącymi są Marek Kacprzak oraz Mikołaj Kunica.

Wirtualna Polska została jednocześnie wyłącznym partnerem internetowym Latarnika Wyborczego, który umożliwia łatwe porównanie poglądów z deklaracjami komitetów wyborczych. Na stronach WP dostępna jest ankieta, dzięki której czytelnicy mogą sprawdzić swoje preferencje wyborcze. To internetowe narzędzie, które wymaga od użytkownika odpowiedzi na 24 stwierdzenia dotyczące kwestii politycznych, społecznych i ekonomicznych.

Materiał chroniony prawem autorskim - wszelkie prawa zastrzeżone. Dalsze rozpowszechnianie artykułu tylko za zgodą wydawcy.
Więcej z kategorii Propozycje


reklama
reklama
HOLLEX.PL - Twój sklep internetowy

Kabel Cablink Twin GI-19S 5m

Podwójny, biały przewód koncentryczny 75 Ohm Cablink Twin GI-19S 5m....

14 zł Więcej...

Karta USB WiFi Vu+ 300Mbps z anteną

Karta USB WiFi specjalna wersja do tunerów Vu+. Działa również...

95 zł Więcej...

Odbiornik TechniSat Digit ISIO STC UHD 4K Black

DIGIT ISIO STC UHD to najnowszy flagowy dekoder uznanej, niemieckiej...

1 590 zł Więcej...
reklama