reklama
SAT Kurier logowanie X
  • Zaloguj

Fibo - nowa marka triple play w Śląskiem

dodano: 2019-05-22 16:21 | aktualizacja: 2019-05-22 17:44
autor: Anita Kaźmierska | źródło: DG-Net/satkurier.pl

Fibo Spółka DG-Net wprowadza na rynek telekomunikacyjny nową markę – Fibo. Nowy operator dostarcza klientom symetryczny Internet światłowodowy 10 Gb/s, telewizję światłowodową w jakości HD oraz usługi mobilne. Aktualnie oferta Fibo jest dostępna na terenie województwa śląskiego, w tym m.in. w Katowicach, Sosnowcu, Będzinie, Dąbrowie Górniczej, gminie Łazy i Ogrodzieniec oraz w wielu mniejszych miastach i na terenach podmiejskich.

Fibo


Prosimy o wyłączenie blokowania reklam i odświeżenie strony.

Fibo to nowa marka DG-Net S.A. Stworzyliśmy ją, bo chcemy przybliżyć klientom nasze zasady, wartości, którymi kierujemy się na co dzień. To także kolejny etap w rozwoju DG-Net, dlatego zależy nam, aby przekaz był jasny, czytelny, atrakcyjny – tak jak nasza oferta. Już teraz jesteśmy jednym z największych lokalnych dostawców Internetu w województwie śląskim i jednym z nielicznych operatorów w kraju, który jest w stanie zagwarantować klientom symetryczne łącze światłowodowe o przepustowości 10 Gb/s. Jestem przekonany, że dzięki Fibo będziemy w stanie nie tylko umocnić pozycję na rynku, ale także zainteresować naszą ofertą nowych klientów i systematycznie zwiększać skalę działania

– powiedział Mariusz Jaworski z Fibo.

W ramach standardowej oferty Fibo proponuje klientom do wyboru trzy warianty usług internetowych (350, 700 i 1400 Mb/s), telewizyjnych (101, 133 lub 156 kanałów) i telefonicznych oraz promocyjne pakiety usług:

1. „Złap go, jeśli potrafisz” (350 Mb/s, 101 kanałów TV) w cenie 79 zł/mc
2. „Szybki i wściekły” (700 Mb/s, 133 kanały TV) w cenie 99 zł/mc
3. „Kosmiczna prędkość” (1400 Mb/s, 156 kanałów TV), w cenie 119 zł/mc

Każdy klient może również skonstruować swój pakiet, dostosowując go do indywidualnych potrzeb. W ramach promocji „Internet za frajer” nowi użytkownicy marki mogą przez 30 dni testować całkowicie za darmo dowolny wariant Internetu Fibo.

Więcej informacji na stronie www.mojefibo.pl oraz na Facebooku marki.

Firma DG-Net powstała w 2002 roku i od kilkunastu lat dostarcza na terenie województwa śląskiego usługi telekomunikacyjne triple play (internet, telewizja, telefon). W 2017 roku firma przekształciła się w spółkę akcyjną. Aktualnie DG-Net jest jednym z największych lokalnych dostawców Internetu w województwie śląskim, z zasięgiem sieci obejmującym obszar 2500 km². Oferta spółki to usługi dedykowane klientom indywidualnym, ale także rozwiązania dla klientów biznesowych, ISP oraz deweloperów. DG-Net jest członkiem KIKE (Krajowej Izby Komunikacji Ethernetowej) oraz członkiem MiŚOT (Mały i Średni Operator Telekomunikacyjny).

Materiał chroniony prawem autorskim - wszelkie prawa zastrzeżone. Dalsze rozpowszechnianie artykułu tylko za zgodą wydawcy.
Więcej z kategorii Polonica


reklama
reklama
HOLLEX.PL - Twój sklep internetowy

Kabel HDMI 2.1 8K UHD 2,0m

Najnowszy kabel HDMI o długości 2,0 m w wersji v2.1...

99 zł Więcej...

Zestaw nc+ telewizja na kartę: ADB PACE HDS7241 500GB + pakiet Start+1m

Zestaw nc+ telewizja na kartę: odbiornik PACE HDS7241 + karta...

160 zł Więcej...

Pilot radiowy RF-Mak

Pilot radiowy do zdalnego sterowania terminalami i odbiornikami cyfrowymi.

149 zł Więcej...
reklama