reklama
SAT Kurier logowanie X
  • Zaloguj

TBN Polska z nową ramówką

dodano: 2019-05-27 15:35
autor: Jan Borejko | źródło: TBN Polska

TBN Polska Lato tuż za rogiem, pora więc, aby powiew świeżości pojawił się na antenie TBN Polska. Stacja przygotowała dla swoich widzów propozycje, które nie tylko dostarczą poszukiwanej rozrywki, ale przede wszystkim zaspokoją głód wartości biblijnych.

Obudź nadzieję TBN Polska


Prosimy o wyłączenie blokowania reklam i odświeżenie strony.
Wartym uwagi jest serial „Smoketown”, który wciągnie widza już od pierwszego odcinka. Według słów wypowiadanych przez narratora: „Żyjemy w świecie pełnym chaosu oraz pokus, a dobro i zło rzadko wydają się być czarne i białe.” Świat pełen trudnych decyzji i kryzysów dotyczy każdego, dlatego z pewnością widzom przypadnie ta propozycja do gustu.
 

Nie zabraknie również wyraźnych głosów niosących dobrą nowinę, która jest kluczowym przesłaniem stacji. Joyce Meyer w programie „Codzienna radość życia” będzie uczyć, jak żyć zwycięsko i jak żyć z poświęceniem. Pokaże Słowo Boże jako instrukcję do codziennego użytku, a nie artefakt służący za ozdobę na półce.

Słowo Boże przekaże również Joel Osteen w nowych odcinkach programu „Obudź nadzieję”. W dzisiejszych czasach nadzieja wydaje się być towarem ekskluzywnym, jednak Joel Osteen wskaże, że jest ona dostępna dla każdego.

Dla pasjonatów podróży wrócą na antenę takie programy jak „Global Ventures”, „Pokonać drogę” czy „Szlakiem Amazońskiej Dżungli”. Każdy miłośnik misji, przygód i natury odnajdzie tu produkcję dla siebie.

TBN Polska pamięta także o swoich najmłodszych widzach. Dlatego specjalnie dla nich wyprodukowała edukacyjny program „Angielski z Warzywkami”. Ta propozycja nie tylko dostarczy bezpiecznej rozrywki, ale również rozwinie ich zdolność używania języka angielskiego.
 

TBN Polska to telewizja niosąca dobrą nowinę poprzez produkcje podróżnicze, muzyczne, talk-show czy programy dla dzieci. Jako jedna z ponad trzydziestu należy do rodziny Trinity Broadcasting Network, która zmienia życie milionów widzów na całym świecie.


Materiał chroniony prawem autorskim - wszelkie prawa zastrzeżone. Dalsze rozpowszechnianie artykułu tylko za zgodą wydawcy.
Więcej z kategorii Propozycje


Informacje
reklama
reklama
reklama
reklama
HOLLEX.PL - Twój sklep internetowy

Multiswitch Johansson 9733PL Unicable I/II

Multiswitch, przestawka UniCable, SCR, do rozbudowy klasycznej instalacji multiswitchowej. Możliwość...

250 zł Więcej...

Odbiornik Spycat Mini V2

Spycat Mini V2  - mały, tani odbiornik satelitarny HD w...

279 zł Więcej...

Odbiornik Vu+ ZERO rev.2 HEVC

Vu+ ZERO rev.2 - najnowszy odbiornik Vu+ na Linuksie z...

399 zł Więcej...
reklama