reklama
reklama
SAT Kurier logowanie X
  • Zaloguj

Sci Fi zaprezentuje Eleven Eleven na Warsaw Comic Con

dodano: 2019-05-28 13:28
autor: Jerzy Kruczek | źródło: NBCUniversal

Sci Fi SciFi Sci Fi, jedyny w Polsce kanał poświęcony tematyce science fiction, będzie obecny na największym festiwalu popkulturalnym w Polsce – Warsaw Comic Con.

Sci Fi Eleven Eleven


Prosimy o wyłączenie blokowania reklam i odświeżenie strony.
Kanał Sci Fi weźmie udział w odbywającym się w dniach 31 maja – 2 czerwca w Warszawie konwencie miłośników popkultury – Warsaw Comic Con. Na festiwalu po raz pierwszy w Polsce zaprezentowany zostanie niezwykły projekt o nazwie Eleven Eleven dostępny w technologii wirtualnej rzeczywistości (VR) i rozszerzonej rzeczywistości (AR), który światową premierę miał w marcu na 2019 SXSW Film Festival.

Świat stworzony przez NBCUniversal Networks (NBCUIN) oraz Digital Domain udowodni uczestnikom imprezy, że granice pomiędzy światem realnym i alternatywną rzeczywistością są coraz płynniejsze. Dynamiczna oprawa muzyczna wyprodukowana przez należącą do Hansa Zimmera firmę Bleeding Fingers sprawi, że użytkownik jeszcze bardziej wczuje się w obserwowaną historię.

Eleven Eleven to nowy rodzaj rozrywki, który stawia użytkownika w centrum wydarzeń. Projekt umożliwia śledzenie losów sześciu bohaterów, którzy odliczają ostatnie 11 minut i 11 sekund na planecie Kairos Linea. Ich jedyną szansą na przeżycie jest statek transportowy, który wystartuje chwilę przed godziną zero. Na pokład weźmie każdego, kto zdoła się na niego dostać.

Dzięki stanowiskom VR ustawionym w strefie Sci Fi na Warsaw Comic Con uczestnicy konwentu będą mogli przyjrzeć się bohaterom Eleven Eleven i poznać historię Kairos Linea z perspektywy każdej postaci, co być może pozwoli poznać przyczyny zagłady.

Eleven Eleven jest dostępne za pośrednictwem następujących typów urządzeń:
  • stacjonarne zestawy VR (Oculus Rift, HTC Vive /Vive Pro, Sony PlayStation VR),
  • mobilne gogle VR (Oculus Go, Samsung Gear VR),
  • urządzenia z obsługą AR (iPhone 7S Plus, iPhone 8 Plus, iPhone X, iPhone Xr, iPhone Xs, iPhone Xs Max, jak również iPad Pro i wyżej).

Sci Fi to jedyny na polskim rynku kanał o tematyce science fiction, dostarczający widzom ekscytującą i wciągającą rozrywkę dla fanów gatunku w każdym wieku. Wraz z uznanymi produkcjami, hitami filmowymi, serialami o nadprzyrodzonych zjawiskach pełnych nieskończonej wyobraźni. To tu można zobaczyć kultowe seriale, takie jak „Star Trek: Enterprise”, „Bibliotekarze”, „Killjoys” czy „Magicy”.


Materiał chroniony prawem autorskim - wszelkie prawa zastrzeżone. Dalsze rozpowszechnianie artykułu tylko za zgodą wydawcy.
Więcej z kategorii VR 360°


reklama
reklama
reklama
HOLLEX.PL - Twój sklep internetowy

Antena Olympia BX 1000+LTE Combo V/H

Nowoczesna antena szerokopasmowa BX 1000+ Olympia Combo. Zaprojektowana do w...

120 zł Więcej...

Miernik Satlink ST-6986 DVB-T/T2/C DVB-S/S2 z podglądem i testerem optycznym

Miernik Satlink ST-6986 do pomiarów cyfrowych sygnałów satelitarnych DVB-S/S2, naziemnych...

1 630 zł Więcej...

Kabel HDMI 2.1 8K UHD 3,0m

Najnowszy kabel HDMI o długości 3,0m w wersji v2.1 dla...

65 zł Więcej...