reklama
SAT Kurier logowanie X
  • Zaloguj

Krzysztof Górski dołącza do Telewizji WP

dodano: 2019-05-28 14:36
autor: Anita Kaźmierska | źródło: Telewizja WP

Krzysztof Górski Dyrektorem ds. ramówki i zakupów programowych w Telewizji WP został Krzysztof Górski. Będzie odpowiadał za układ pasm i nowe pozycje w ramówce. Przed przyjściem do Telewizji WP pracował w A+E Networks.

Krzysztof Górski


Prosimy o wyłączenie blokowania reklam i odświeżenie strony.
Do zespołu Telewizji WP Krzysztof Górski dołączy 3 czerwca. Będzie odpowiedzialny za rozwój i realizowanie strategii stacji, formatowanie pasm programowych i zakup contentu. Będzie raportował do Jagny Wiszniewskiej, dyrektor zarządzającej Telewizji WP.

Krzysztof Górski od stycznia 2017 był dyrektorem ds. programowych i zakupów A+E Networks. Wcześniej pracował m.in. w Telewizji Puls i Viacom International Media Networks. Jest absolwentem Politechniki Warszawskiej.

Telewizja WP nadaje naziemnie od grudnia 2016 roku. W jej ramówce znaleźć można światowe filmy i seriale nieemitowane wcześniej w polskich kanałach otwartej telewizji, autorskie programy publicystyczne oraz szereg programów dokumentalnych i poradniczych. Od kwietnia 2019 roku Telewizja WP pokazuje też najsłynniejsze show motoryzacyjne na świecie – „Top Gear”. Stacja jest dostępna naziemnie w ósmym multipleksie (MUX 8), platformie nc+ (kanał: 73) oraz wybranych sieciach kablowych, w tym: UPC Polska (kanał 116/158), Vectra (128), Multimedia Polska (38), Netia (30), Inea (28), Toya (25) oraz usłudze WP Pilot.


Materiał chroniony prawem autorskim - wszelkie prawa zastrzeżone. Dalsze rozpowszechnianie artykułu tylko za zgodą wydawcy.
Więcej z kategorii Personalia


reklama
reklama
HOLLEX.PL - Twój sklep internetowy

Odbiornik GiGaBlue UHD Quad 4K

Odbiornik UHD 4K z HEVC/H.265 z 2x CI+ i 2x...

1 290 zł Więcej...

DJI Mavic Mini

Mavic Mini waży zaledwie 249 gramów. właśnie jego niska waga...

1 790 zł Więcej...

Odbiornik Dreambox DM920 Ultra HD Triple Multistream

Najnowszy odbiornik UHD cenionej marki Dreambox - model DM920 Ultra...

1 790 zł Więcej...
reklama