reklama
SAT Kurier logowanie X
  • Zaloguj

Epic Drama HD w ukraińskiej Xtra TV

dodano: 2019-05-29 18:01 | aktualizacja: 2019-05-29 18:45
autor: RO | źródło: parabola.cz

Xtra TV Epic Drama HD, jeden z kanałów filmowych w wysokiej rozdzielczości, przygotowywany przez Viasat World, został udostępniony abonentom ukraińskiej platformy satelitarnej Xtra TV. Stacja jest częścią pakietu rodzinnego Semejnyj w cenie 99 hrywien miesięcznie, w którym są oferowane Kino Polska International i Kino Polska Muzyka International.

Epic Drama


Prosimy o wyłączenie blokowania reklam i odświeżenie strony.
Operator Xtra TV uruchomił Epic Drama HD na pojemności satelity Eutelsat 9B (9°E). Przekaz jest szyfrowany w Verimatrix, choć odbiorniki pokazują BetaCrypt. Transponder działa w wiązce na Europę Północną + Bałtyk i Ukrainę. Sygnał w Europie Środkowej szybko maleje w kierunku zachodnim i południowym.

W Epic Drama HD można znaleźć spektakularne seriale we wszystkich gatunkach, w tym detektywistyczne, klasyczne literackie, polityczne, historyczne, wojenne, przygodowe i fantastyczne. Są to najbardziej interesujące współczesne dramaty z całego świata, m.in. produkcje brytyjskie, amerykańskie, hiszpańskie, francuskie, włoskie, australijskie i kanadyjskie. Epic Drama HD jest dostępny w Polsce od 14 grudnia 2017 roku.

Parametry techniczne w Xtra TV:
Eutelsat 9B (9°E)
tp. NB1 (12,111 GHz, pol. V, SR: 27500, FEC: 5/6; DVB-S2/8PSK)
Kodowanie: Verimatrix

Źródło: parabola.cz 

Materiał chroniony prawem autorskim - wszelkie prawa zastrzeżone. Dalsze rozpowszechnianie artykułu tylko za zgodą wydawcy.
Więcej z kategorii Platformy - świat


reklama
reklama
HOLLEX.PL - Twój sklep internetowy

DJI Mavic Mini

Mavic Mini waży zaledwie 249 gramów. właśnie jego niska waga...

1 790 zł Więcej...

DJI Osmo Pocket

1 450 zł Więcej...

Miernik SatLink WS-6933 dla DVB-S/S2

Miernik, do pomiarów cyfrowych sygnałów satelitarnych DVB-S z pomiarem PWR,...

279 zł Więcej...
reklama