reklama
SAT Kurier logowanie X
  • Zaloguj

Netia: Internet 1 Gb/s w promocji dla obecnych klientów

dodano: 2019-05-30 15:21
autor: Anita Kaźmierska | źródło: Netia

Netia Na początku maja br. Netia przyspieszyła łącza światłowodowe do 1 Gb/s w nowej sprzedaży. Teraz operator zwiększył wybranym użytkownikom dostępu w technologiach światłowodowych prędkość do maksymalnej na dwa miesiące bez dodatkowych opłat. Klienci mogą na stałe skorzystać z szybszych łączy, dopłacając tylko 50 proc. standardowej ceny. Dodatkowo Netia oferuje tym użytkownikom dodatkowe bonusy, np. HBO GO i wybrane pakiety TV przez miesiąc bez opłat.

Netia


Prosimy o wyłączenie blokowania reklam i odświeżenie strony.
Aby obecni klienci mogli się przekonać o zaletach szybszych łączy, Netia - w ramach akcji #przyspieszamyinternet - zwiększyła prędkość do maksymalnej możliwej do osiągnięcia (nawet 1 Gb/s) wybranym grupom klientów na dwa miesiące bez dodatkowych opłat. Maksymalna prędkość osiągana w tym okresie zależy od rodzaju modemu/routera, który posiada dany klient (przyspieszenie dostępu następuje po restarcie routera). Klienci którzy wyrazili zgody na komunikację marketingową i zostali wybrani do testu, otrzymają informację o akcji na swoje prywatne skrzynki email i/lub SMS.

Klientom zainteresowanym przyspieszeniem łączy na stałe, Netia oferuje opcje nawet do 1 Gb/s za 50 proc. kwoty, będącej różnicą pomiędzy podstawową a maksymalną opcją dostępu w obecnych promocjach dla nowych klientów. Dla przypomnienia, w aktualnie obowiązującej promocji dla nowych klientów, podstawowe łącze światłowodowe (prędkości pobierania do 150 Mb/s) kosztuje 50 zł miesięcznie, opcja do 500 Mb/s to koszt 70 zł miesięcznie, a łącze gigabitowe (do 1 Gb/s) 90 zł miesięcznie (dla wszystkich opcji pierwsze 3 miesiące bez opłat).

Dodatkowym bonusem dla obecnych użytkowników pakietów internet z TV Grupy Netia, który zdecydują się przyspieszyć swoje łącza do wartości maksymalnie obsługiwanych przez aktualnie wykorzystywane urządzenia dostępowe, jest pakiet TV Rozrywka (25 kanałów, w tym 15 HD) i wybrane firmy w aplikacji Netia VOD przez miesiąc za darmo. Wspólnym bonusem, również dla klientów samodzielnej usługi internetowej, jest dostęp do HBO GO przez miesiąc bez opłat.

Klientom, którzy posiadają samodzielną usługę internetową, Netia oferuje również możliwość dokupienia usługi TV za 50 proc. ceny ofert promocyjnych dla nowych klientów.

Aby skorzystać z promocji, należy się skontaktować z Biurem Obsługi Abonenta.


Materiał chroniony prawem autorskim - wszelkie prawa zastrzeżone. Dalsze rozpowszechnianie artykułu tylko za zgodą wydawcy.
Więcej z kategorii IPTV


reklama
reklama
HOLLEX.PL - Twój sklep internetowy

Kabel HDMI 2.0 4K Light 2,0m

Wysokiej klasy kabel połączeniowy HDMI Light z oświetleniem LED z...

49 zł Więcej...

Odbiornik Dreambox DM920 Ultra HD Triple Multistream

Najnowszy odbiornik UHD cenionej marki Dreambox - model DM920 Ultra...

1 790 zł Więcej...

Odbiornik Spycat Mini V2

Spycat Mini V2  - mały, tani odbiornik satelitarny HD w...

279 zł Więcej...
reklama