reklama
SAT Kurier logowanie X
  • Zaloguj

„Dunkierka” i „Gomorra IV” w czerwcu na Cinemax

dodano: 2019-05-22 13:13
autor: Janusz Sulisz | źródło: HBO

Gomorra sezon 4 HBO Satkurier szczególnie poleca film Dunkierka - o żołnierzach alianckich, którzy pod francuską Dunkierką osłaniają akcję ewakuacyjną, oraz IV sezon serialu o neapolitańskiej mafii - Gomorra.

Dunkierka Cinemax


Prosimy o wyłączenie blokowania reklam i odświeżenie strony.
Sibel – odrzucona przez mieszkańców swojej wioski niemowa poznaje w lesie uciekającego przed światem mężczyznę (premiera 1 czerwca, Cinemax 2)

Żona – podróż do Szwecji po odbiór nagrody Nobla staje się dla pisarza i jego żony pretekstem do refleksji nad ich wspólnym życiem. Glenn Close w roli głównej - za stworzoną przez siebie kreację została wyróżniona Złotym Globem oraz nominacją do Oscara (premiera 2 czerwca, Cinemax)

Głęboka cisza – matka z dwójką dzieci ucieka z pogrążonej w wojnie Kolumbii, aby znaleźć nowy dom na małej wysepce w Amazonii. Film o mierzeniu się z wojenną traumą i poczuciem straty (premiera 2 czerwca, Cinemax 2)

Syndykat Świętego Bernarda – dwóch Duńczyków rusza do Chin, aby zrobić interes życia na sprzedaży bogatym Chińczykom psów bernardynów. Dwie nagrody na Tribeca Film Festival (premiera 3 czerwca, Cinemax)

Kilka rozmów o bardzo wysokiej dziewczynie – dramat pokazujący skomplikowaną relację łączącą dwie kobiety żyjące we współczesnej Rumunii (premiera 8 czerwca, Cinemax 2)

Dunkierka – Christopher Nolan przedstawia opowieść o młodych żołnierzach alianckich podczas II wojny światowej, którzy pod francuską Dunkierką osłaniają trwającą akcję ewakuacyjną przed nacierającymi siłami wroga (premiera 9 czerwca, Cinemax)

Dolina kwiatów – młoda buntowniczka postanawia zaopiekować się znalezionym na ulicy niemowlakiem. Dwie nagrody na MFF w Karlowych Warach (premiera 9 czerwca, Cinemax 2)

Stare chłopaki – życie niezbyt popularnego ucznia szkoły z internatem wywraca się do góry nogami za sprawą przyjazdu córki jednego z nauczycieli (premiera 10 czerwca, Cinemax)

Heavy trip – członkowie metalowego zespołu z małego fińskiego miasteczka zostają zaproszeni do udziału w popularnym festiwalu w Norwegii. Nagroda Publiczności na Warszawskim Festiwalu Filmowym (premiera 14 czerwca, Cinemax)

Sama na moim weselu – marząca o lepszej przyszłości dla siebie i swoje córki Romka opuszcza tradycyjną społeczność, aby spotkać się z przeznaczeniem i wyjść za poznanego w sieci Belga (premiera 15 czerwca, Cinemax 2)

Ostatni portret – opowieść o geniuszu oraz niecodziennej przyjaźni, jaka połączyła szwajcarskiego malarza i rzeźbiarza Alberto Giacomettiego oraz amerykańskiego pisarza i wielbiciela sztuki Jamesa Lorda (premiera 16 czerwca, Cinemax)

Bracia – dwóch braci rusza wspólnie w podróż z Amsterdamu do Francji, aby po drodze odkryć prawdę o sobie samych (premiera 16 czerwca, Cinemax2)

Funny Cow – komediodramat przedstawiający losy kobiety próbującej swoich sił z zmaskulinizowanym świecie angielskiego stand-upu w latach siedemdziesiątych i osiemdziesiątych XX wieku (premiera 22 czerwca, Cinemax 2)

Zatrzyj ślady – mieszkający z córką w lesie weteran wojenny zostaje zmuszony przez pomoc społeczną do powrotu do cywilizacji. Obraz nominowanej do Oscara za scenariusz do Do szpiku kości Debry Granik (premiera 23 czerwca, Cinemax)

Moje głupie serce – opowieść o ostatnich dniach życia Cheta Bakera, legendarnego jazzowego trębacza (premiera 23 czerwca, Cinemax2)

Lajko - Cygan w kosmosie – węgierski komediodramat o mężczyźnie, który dostał szansę na zostanie pierwszym człowiekiem wystrzelonym w kosmos (premiera 29 czerwca, Cinemax 2)

15:17 do Paryża – trzech podróżujących po Europie kumpli odkrywa, że ich pociąg stał się celem ataku terrorystycznego. Oparte na faktach kino o odwadze i sile przyjaźni w reżyserii Clinta Eastwooda (premiera 30 czerwca, Cinemax)

Numer 37 – unieruchomiony na wózku drobny cwaniaczek musi znaleźć sposób, aby zwrócić pieniądze groźnemu wierzycielowi. Nagroda na Razor Reel Flanders Film Festival (premiera 30 czerwca, Cinemax 2)


Seriale:

Wojownik – przybyły z Chin do San Francisco wojownik zaczyna pracować dla wpływowej przestępczej rodziny. Serial produkcji Cinemax (kontynuacja, Cinemax)
 

Gomorra IV – opowiadający o tajemnicach neapolitańskiej mafii czwarty sezon serialu kryminalnego opartego na bestsellerowej książce Roberta Saviano (kontynuacja, Cinemax)

Banshee II – były więzień i oszust podszywa się pod szeryfa miasteczka, aby kontynuować swój przestępczy proceder. Pomysłodawcą serialu jest Alan Ball (emisja finałowego odcinka, 27 czerwca, Cinemax 2)

Materiał chroniony prawem autorskim - wszelkie prawa zastrzeżone. Dalsze rozpowszechnianie artykułu tylko za zgodą wydawcy.
Więcej z kategorii Propozycje


reklama
reklama
HOLLEX.PL - Twój sklep internetowy

Odbiornik Octagon SF8008 Twin UHD 4K S2X

Octagon SF8008 Twin UHD 4K S2X - odbiornik UHD 4K...

519 zł Więcej...

Konwerter Unicable Opticum Legacy Twin LNB SCR2 UNC2

Rewolucja w instalacjach antenowych - konwerter Unicable Legacy 0,1dB marki...

159 zł Więcej...

Odbiornik VU+ ZERO Black

VU+ ZERO - najnowszy model firmy VU+ na Linuksie z...

419 zł Więcej...
reklama