reklama
SAT Kurier logowanie X
  • Zaloguj

Dzień Dziecka w sieci Netia

dodano: 2019-05-31 16:10
autor: Anita Kaźmierska | źródło: Netia/satkurier.pl

Netia korniki Również Netia świętuje Dzień Dziecka. Z tej okazji w czerwcu udostępnia bez dodatkowych opłat cztery kanały dziecięce i młodzieżowe. Dodatkowo operator przygotował specjalną zakładkę Netia VOD, a w niej kilka filmów w wyjątkowych cenach.

Dzień Dziecka Netia


Prosimy o wyłączenie blokowania reklam i odświeżenie strony.
Nie skończyło się jeszcze majowe okno otwarte (trwa do 7 czerwca), a już od 1 czerwca (do 3 lipca włącznie) użytkownicy Telewizji Osobistej Netii zyskają bez dodatkowych opłat dostęp do czterech wybranych kanałów dla dzieci i młodzieży. Kanały wchodzą w skład pakietów: Młodsze Dzieci i Starsze Dzieci.

Dla najmłodszych widzów przygotowano w prezencie trzy kanały z bajkami: CBeebies, Polsat JimJam oraz Top Kids HD, a dla starszaków wybrano Cartoon Network.

W czerwcowym oknie otwartym nie mogło zabraknąć rozrywki dla „dużych dzieci”. Specjalnie dla nich przedłużono na kolejny miesiąc okno otwarte na kanały: Comedy Central HD, History HD, Crime+Investigation Polsat HD i Paramount Channel HD.

Natomiast od 1 do 16 czerwca w specjalnej zakładce na dekoderze Netia VOD Dla Dzieci proponowane są filmy w wyjątkowych cenach: „Miśków 2-óch w Nowym Jorku”, „Między nami wampirami”, „Asteriks i Obeliks: Osiedle Bogów”, „Rysio Raper i tajemnica pierścienia”, „Tarapaty”, „Gnomy rozrabiają”, „Były sobie człowieki” oraz „Luis i obcy”.


Materiał chroniony prawem autorskim - wszelkie prawa zastrzeżone. Dalsze rozpowszechnianie artykułu tylko za zgodą wydawcy.
Więcej z kategorii IPTV


reklama
reklama
HOLLEX.PL - Twój sklep internetowy

Miernik Linbox WS-6934 dla DVB-S/S2

Miernik, do pomiarów cyfrowych sygnałów satelitarnych DVB-S z pomiarem SNR,...

299 zł Więcej...

Kabel HDMI 2.1 8K UHD 1,0m

Najnowszy kabel HDMI o długości 1,0 m w wersji v2.1...

79 zł Więcej...

Konwerter Opticum RED Wideband + 4 SAT Legacy

Cyfrowy konwerter hybrydowy - WIDEBAND + 4 SAT Legacy. To...

149 zł Więcej...
reklama