reklama
SAT Kurier logowanie X
  • Zaloguj

1-3.06 Polsat Sport: Vive o finał, Liga Narodów i UFC

dodano: 2019-05-31 23:54
autor: Łukasz Knapik | źródło: Cyfrowy Polsat/satkurier.pl

Polsat Sport transmisje komentatorzy W weekend 1-2 czerwca br. na widzów sportowych kanałów Polsatu czekać będą m.in.: Energa Basket Liga, Liga Narodów siatkarzy, Velux EHF Liga Mistrzów piłkarzy ręcznych, Liga Mistrzów piłkarzy, mecz towarzyski piłkarzy, Major League Soccer (MLS), Tour of Norway, Wyścig Szlakiem Walk Majora Hubala, Nice 1. Liga Żużlowa, Moto2, Moto3, MotoGP, Ultimate Fighting Championship (UFC) oraz e-sport - Mid-Season Invitational, League of Legends - Ultraliga i FIFA19 - Ekstraklasa Games.

Polsat Sport transmisje komentatorzy


Prosimy o wyłączenie blokowania reklam i odświeżenie strony.
Oto weekendowe propozycje kanałów Polsat, Super Polsat, Polsat Sport, Polsat Sport Extra, Polsat Sport News, Polsat Sport Fight, Polsat Sport Premium 1, Polsat Sport Premium 2, Eleven Sports 1, Eleven Sports 2, Eleven Sports 3, Eleven Sports 4, Eska TV, Eska TV Extra, Polsat Games, Polsat Viasat Explore, Polsat News i Superstacja oraz serwisów polsatsport.pl i Ipla. Na widzów czekać będą m.in.: Energa Basket Liga (więcej tutaj), Liga Narodów siatkarzy (więcej tutaj), Velux EHF Liga Mistrzów piłkarzy ręcznych (więcej tutaj), Liga Mistrzów piłkarzy (więcej tutaj i tutaj), mecz towarzyski piłkarzy, Major League Soccer (MLS) (więcej tutaj), Tour of Norway, Wyścig Szlakiem Walk Majora Hubala (więcej tutaj), Nice 1. Liga Żużlowa (więcej tutaj), Moto2 (więcej tutaj), Moto3 (więcej tutaj), MotoGP (więcej tutaj), Ultimate Fighting Championship (UFC) (więcej tutaj) oraz e-sport - Mid-Season Invitational (więcej tutaj), League of Legends - Ultraliga (więcej tutaj) i FIFA19 - Ekstraklasa Games (więcej tutaj).

Plan emisji:

1 czerwca (sobota)

6:00 Polsat Games, e-sport: Mid-Season Invitational 2019

6:30 Polsat Sport Premium 2, „Archiwalne finały Ligi Mistrzów UEFA” - magazyn

7:00 Polsat Sport Fight, „K.O. TV Classics” - magazyn

9:00 Polsat Sport Extra i polsatsport.pl, motocyklowe mistrzostwa świata, Grand Prix Włoch: 3. sesja treningowa w klasie Moto3

9:00 Eleven Sports 3, Bundesliga: „Magazyn ligi niemieckiej” - magazyn

9:30 Eska TV, „Będę grał w grę” - magazyn

9:45 Polsat Sport, Liga Narodów siatkarzy: Włochy - Niemcy

9:55 Polsat Sport Extra i polsatsport.pl, motocyklowe mistrzostwa świata, Grand Prix Włoch: 3. sesja treningowa w klasie MotoGP

9:55 Polsat Sport News, kolarstwo, 14. Wyścig Szlakiem Walk Majora Hubala: jazda indywidualna na czas

10:00 Polsat Games, e-sport, FIFA19: „Ekstraklasa Games” - magazyn

10:55 Polsat Sport Extra i polsatsport.pl, motocyklowe mistrzostwa świata, Grand Prix Włoch: 3. sesja treningowa w klasie Moto2

11:00 Eleven Sports 4, Serie A Tim: „Magazyn ligi włoskiej” - magazyn

12:30 Polsat Sport, Liga Narodów siatkarzy: Brazylia - Australia

12:35 polsatsport.pl, motocyklowe mistrzostwa świata, Grand Prix Włoch: 1. część sesji kwalifikacyjnej w klasie Moto3

13:00 Polsat Sport News i polsatsport.pl, motocyklowe mistrzostwa świata, Grand Prix Włoch: 2. część sesji kwalifikacyjnej w klasie Moto3

13:30 Polsat Sport News i polsatsport.pl, motocyklowe mistrzostwa świata, Grand Prix Włoch: 4. sesja treningowa w klasie MotoGP

13:45 Polsat Sport Extra, Liga Narodów siatkarzy: Chiny - Iran

14:15 w Canal+ 4K Ultra HD i w Canal+ Sport oraz 15:10 w Eleven Sports 1, Velux EHF Liga Mistrzów piłkarzy ręcznych, 1. półfinał: Telekom Veszprém HC - PGE Vive Kielce
komentują: Michał Wszołek i Michał Świrkula (w Eleven Sports 1)

14:10 Polsat Sport News i polsatsport.pl, motocyklowe mistrzostwa świata, Grand Prix Włoch: 1. część sesji kwalifikacyjnej w klasie MotoGP

14:35 Polsat Sport News i polsatsport.pl, motocyklowe mistrzostwa świata, Grand Prix Włoch: 2. część sesji kwalifikacyjnej w klasie MotoGP

15:05 Polsat Sport News i polsatsport.pl, motocyklowe mistrzostwa świata, Grand Prix Włoch: 1. część sesji kwalifikacyjnej w klasie Moto2

15:30 polsatsport.pl, motocyklowe mistrzostwa świata, Grand Prix Włoch: 2. część sesji kwalifikacyjnej w klasie Moto2

15:45 Polsat Sport News, kolarstwo, Tour of Norway: 5. etap

16:00 Eleven Sports 2, Nice 1. Liga Żużlowa: Zdunek Wybrzeże Gdańsk - Orzeł Łódź
komentują: Piotr Olkowicz i Marcin Kuźbicki

16:15 w Polsacie Sport i 16:30 w TVP ,Sport, Liga Narodów siatkarzy: Polska - USA

16:40 w Canal+ 4K Ultra HD i w Canal+ Sport oraz 17:55 w Eleven Sports 1, Velux EHF Liga Mistrzów piłkarzy ręcznych, 2. półfinał: FC Barcelona Lassa - HC Vardar

17:00 w Polsacie Sport Premium 1, 19:30 w TVP Sport, 20:00 w Polsacie i 20:40 w TVP1, Liga Mistrzów piłkarzy, finał: Tottenham Hotspur FC Londyn - Liverpool FC
komentują: Mateusz Borek i Andrzej Niedzielan (w Polsacie i w Polsacie Sport Premium 1) oraz Dariusz Szpakowski i Marcin Żewłakow (w TVP1 i w TVP Sport)

17:30 Polsat Sport Extra, Energa Basket Liga, faza play-off: Polski Cukier Toruń - Anwil Włocławek

18:45 Polsat Sport News, Liga Narodów siatkarzy: Serbia - Francja

19:00 w Polsacie Sport Fight i 20:00 w Polsacie Sport, UFC Fight Night 153 w Sztokholmie

19:20 Polsat, „Sport” - serwis informacyjny

20:30 Polsat Games, e-sport, League of Legends: Ultraliga

21:30 Polsat Sport News, Liga Narodów siatkarzy: Japonia - Rosja

22:00 Polsat Games, e-sport, FIFA19: „Ekstraklasa Games” - magazyn

22:35 Superstacja, „Finał dnia: Sport” - serwis informacyjny

22:55 Polsat Sport Extra, Liga Narodów siatkarzy: Kanada - Portugalia

23:40 Polsat News, „Sportowy obraz dnia” - serwis informacyjny

23:55 Polsat Viasat Explore, „Trening na końcu świata” - serial dokumentalny

Noc z 1 na 2 czerwca (z soboty na niedzielę)

0:05 Polsat Sport News, Major League Soccer (MLS): Atlanta United FC - Chicago Fire

1:00 Polsat Games, e-sport, FIFA19: „Ekstraklasa Games” - magazyn

1:55 Polsat Sport, Liga Narodów siatkarzy: Argentyna - Bułgaria

2 czerwca (niedziela)

6:00 Polsat Games, e-sport: Mid-Season Invitational 2019

8:30 Polsat Sport Premium 2, „Magazyn Ligi Mistrzów: Polacy w finałach Pucharu Europy” - magazyn

8:30 Eska TV, „Będę grał w grę” - magazyn

8:40 Polsat Sport News i polsatsport.pl, motocyklowe mistrzostwa świata, Grand Prix Włoch: rozgrzewka w klasie Moto3

9:10 Polsat Sport News i polsatsport.pl, motocyklowe mistrzostwa świata, Grand Prix Włoch: rozgrzewka w klasie Moto2

9:40 Polsat Sport News i polsatsport.pl, motocyklowe mistrzostwa świata, Grand Prix Włoch: rozgrzewka w klasie MotoGP

9:45 Polsat Sport Extra, Liga Narodów siatkarzy: Niemcy - Iran

10:00 Polsat Games, e-sport, FIFA19: „Ekstraklasa Games” - magazyn

11:00 Polsat Sport, „Cafe Futbol” - magazyn

11:00 Polsat Sport News i polsatsport.pl, motocyklowe mistrzostwa świata, Grand Prix Włoch: wyścig w klasie Moto3

12:20 Polsat Sport News i polsatsport.pl, motocyklowe mistrzostwa świata, Grand Prix Włoch: wyścig w klasie Moto2

12:30 Polsat Sport, Liga Narodów siatkarzy: Australia - USA

13:15 Polsat Sport News, kolarstwo, Tour of Norway: 6. etap

14:00 Polsat Sport Extra, „Atleci” - magazyn

14:00 polsatsport.pl, motocyklowe mistrzostwa świata, Grand Prix Włoch: wyścig w klasie MotoGP

14:15 w Canal+ 4K Ultra HD i w Canal+ Sport oraz 15:10 w Eleven Sports 1, Velux EHF Liga Mistrzów piłkarzy ręcznych: mecz o miejsca 3. i 4.
komentują: Michał Wszołek i Michał Świrkula (w Eleven Sports 1)

14:30 Polsat Sport Extra, Nice 1. Liga Żużlowa: PGG ROW Rybnik - Arged Malesa TŻ Ostrovia Ostrów Wielkopolski

15:00 Super Polsat, „Sport w Super Polsacie” - magazyn

16:00 Polsat Viasat Explore, „Trening na końcu świata” - serial dokumentalny

16:15 w Polsacie Sport i 16:40 w TVP1, Liga Narodów siatkarzy: Polska - Brazylia

17:00 w Canal+ 4K Ultra HD i w Canal+ Sport oraz 17:55 w Eleven Sports 1, Velux EHF Liga Mistrzów piłkarzy ręcznych: finał
komentują: Michał Wszołek i Michał Świrkula (w Eleven Sports 1)

18:45 Polsat Sport Extra, Liga Narodów siatkarzy: Rosja - Serbia

19:20 Polsat, „Sport” - serwis informacyjny

20:00 Eska TV Extra, „Będę grał w grę” - magazyn

20:55 Polsat Sport Extra, Liga Narodów siatkarzy: Portugalia - Bułgaria

21:00 Polsat Sport News, mecz towarzyski piłkarzy: Francja - Boliwia

21:00 Polsat Games, e-sport, FIFA19: „Ekstraklasa Games” - magazyn

21:55 Ipla, Major League Soccer (MLS): Minnesota United FC - Philadelphia Union

22:35 Superstacja, „Finał dnia: Sport” - serwis informacyjny

23:00 Polsat Sport News, Liga Narodów siatkarzy: Japonia - Francja

23:40 Polsat News, „Sportowy obraz dnia” - serwis informacyjny

23:55 Polsat Sport, Liga Narodów siatkarzy: Argentyna - Kanada

Noc z 2 na 3 czerwca (z niedzieli na poniedziałek)

0:00 Polsat Sport Extra, Liga Narodów siatkarzy: Chiny - Włochy

1:00 Polsat Games, e-sport, FIFA19: „Ekstraklasa Games” - magazyn

Materiał chroniony prawem autorskim - wszelkie prawa zastrzeżone. Dalsze rozpowszechnianie artykułu tylko za zgodą wydawcy.




Więcej z kategorii Inne sporty


reklama
reklama
HOLLEX.PL - Twój sklep internetowy

Kabel AnkaSat ANK SK-CU G120 1m

Bardzo dobrej jakości koncentryczny kabel satelitarny AnkaSat ANK SK-CU G120...

2 zł Więcej...

DJI Osmo Pocket

1 590 zł Więcej...

Miernik Linbox WS-6944 Combo dla DVB-S/S2/T/T2/C2

Miernik dla pomiarów cyfrowych sygnałów satelitarnych DVB-S/S2, DVB-T/T2, DVB-C/C2 w...

479 zł Więcej...
reklama