reklama
SAT Kurier logowanie X
  • Zaloguj

nc+ z kanałem TV Okazje na liście

dodano: 2019-06-03 10:30 | aktualizacja: 2019-06-03 17:02
autor: Anita Kaźmierska | źródło: TV Okazje/satkurier.pl

TV Okazje nc+ Od 1 czerwca br. w EPG platformy nc+ dostępny jest kanał telezakupowy TV Okazje. Ta niekodowana stacja była dotąd wśród platform satelitarnych obecna tylko na liście kanałów Cyfrowego Polsatu.

TV Okazje nc+


Prosimy o wyłączenie blokowania reklam i odświeżenie strony.
Kanał TV Okazje trafił na pozycję 158. w EPG, która do połowy kwietnia br. była zajmowana przez kopię innej stacji o tematyce telezakupowej - Mango. Dziś Mango jest dostępne tylko pod numerem 88 w nc+.

TV Okazje to platforma telezakupowa łącząca działania sprzedażowe e-commerce z prezentacją produktów na kanale telewizyjnym nadawanym 24/7. Podczas programu TV Okazje polscy prowadzący Zygmunt Chajzer i Kasia Śligowska wraz z gośćmi prezentują produkty z takich kategorii, jak zdrowie, dom, kuchnia i fitness . Zakupów można dokonywać dzwoniąc na bezpłatny wskazany numer lub przez stronę internetową nadawcy.
 

- Format prezentacji produktów w telewizji jest znany i lubiany przez polskich konsumentów od lat. W realizacji strategii rozwoju naszego kanału - poza dostarczaniem najlepszej jakości produktów, stałym poszerzeniem oferty produktowej, produkcją polskich prezentacji zrozumiałych i budzących zaufanie Polaków, jest również jak najszersze dotarcie i obecność we wszystkich polskich domach - mówi Michał Cieśla, prezes TVO Sp. z o.o. - Obecność kanału TV Okazje na platformie cyfrowej nc+ jest realizacją kolejnego kroku naszego stałego rozwoju. Bardzo cieszę się, że będziemy docierać z naszą ofertą sprzedażową do abonentów platformy satelitarnej na+ i wierzę, że pozytywnie ich zaskoczymy.

Kanał TV Okazje jest obecnie dostępny w platformach Cyfrowy Polsat (pozycja 20) i nc+ (158) oraz sieciach Multimedia Polska (12), Netia (21), Vectra (712) i Toya (678). Kanał telewizyjny można także oglądać na żywo na stronie sklepu.

TVO Sp. z o.o. jest właścicielem kanału TV Okazje i sklepu e-commerce pod adresem www.tvokazje.pl.


Materiał chroniony prawem autorskim - wszelkie prawa zastrzeżone. Dalsze rozpowszechnianie artykułu tylko za zgodą wydawcy.
Więcej z kategorii Platforma CANAL+ (ex nc+)


reklama
reklama
HOLLEX.PL - Twój sklep internetowy

Antena Famaval 80SP ceglasta

Portugalska antena podświetlana firmy Famaval 80cm, do odbioru wiązek satelitów...

79 zł Więcej...

Odbiornik AB CryptoBox 700HD

AB CryptoBox 700HD to tani satelitarny dekoder HD oparty na...

235 zł Więcej...

Odbiornik Spycat Mini V2

Spycat Mini V2  - mały, tani odbiornik satelitarny HD w...

280 zł Więcej...
reklama