reklama
SAT Kurier logowanie X
  • Zaloguj

nc+ z kanałem TV Okazje na liście

dodano: 2019-06-03 10:30 | aktualizacja: 2019-06-03 17:02
autor: Anita Kaźmierska | źródło: TV Okazje/satkurier.pl

TV Okazje nc+ Od 1 czerwca br. w EPG platformy nc+ dostępny jest kanał telezakupowy TV Okazje. Ta niekodowana stacja była dotąd wśród platform satelitarnych obecna tylko na liście kanałów Cyfrowego Polsatu.

TV Okazje nc+


Prosimy o wyłączenie blokowania reklam i odświeżenie strony.
Kanał TV Okazje trafił na pozycję 158. w EPG, która do połowy kwietnia br. była zajmowana przez kopię innej stacji o tematyce telezakupowej - Mango. Dziś Mango jest dostępne tylko pod numerem 88 w nc+.

TV Okazje to platforma telezakupowa łącząca działania sprzedażowe e-commerce z prezentacją produktów na kanale telewizyjnym nadawanym 24/7. Podczas programu TV Okazje polscy prowadzący Zygmunt Chajzer i Kasia Śligowska wraz z gośćmi prezentują produkty z takich kategorii, jak zdrowie, dom, kuchnia i fitness . Zakupów można dokonywać dzwoniąc na bezpłatny wskazany numer lub przez stronę internetową nadawcy.
 

- Format prezentacji produktów w telewizji jest znany i lubiany przez polskich konsumentów od lat. W realizacji strategii rozwoju naszego kanału - poza dostarczaniem najlepszej jakości produktów, stałym poszerzeniem oferty produktowej, produkcją polskich prezentacji zrozumiałych i budzących zaufanie Polaków, jest również jak najszersze dotarcie i obecność we wszystkich polskich domach - mówi Michał Cieśla, prezes TVO Sp. z o.o. - Obecność kanału TV Okazje na platformie cyfrowej nc+ jest realizacją kolejnego kroku naszego stałego rozwoju. Bardzo cieszę się, że będziemy docierać z naszą ofertą sprzedażową do abonentów platformy satelitarnej na+ i wierzę, że pozytywnie ich zaskoczymy.

Kanał TV Okazje jest obecnie dostępny w platformach Cyfrowy Polsat (pozycja 20) i nc+ (158) oraz sieciach Multimedia Polska (12), Netia (21), Vectra (712) i Toya (678). Kanał telewizyjny można także oglądać na żywo na stronie sklepu.

TVO Sp. z o.o. jest właścicielem kanału TV Okazje i sklepu e-commerce pod adresem www.tvokazje.pl.


Materiał chroniony prawem autorskim - wszelkie prawa zastrzeżone. Dalsze rozpowszechnianie artykułu tylko za zgodą wydawcy.
Więcej z kategorii Platforma CANAL+ (ex nc+)


reklama
reklama
HOLLEX.PL - Twój sklep internetowy

Kabel HDMI 2.1 8K UHD 3,0m

Najnowszy kabel HDMI o długości 3,0m w wersji v2.1 dla...

79 zł Więcej...

Stojak alu ścienny AS Sat 35cm

Aluminiowy stojak ścienny 35cm niemieckiej firmy A.S. Sat z certyfikatem...

59 zł Więcej...

Antena sat kempingowa 60 cm z przyssawką

stalowa antena 60 cm przenośna na przyssawkę.

149 zł Więcej...
reklama