reklama
SAT Kurier logowanie X
  • Zaloguj

Nowe salony UPC w kolejnych miastach

dodano: 2019-06-04 13:57 | aktualizacja: 2019-06-04 14:10
autor: Anita Kaźmierska | źródło: UPC Polska

UPC Polska nowy salon Gdańsk Nowa koncepcja salonów sprzedaży UPC Polska zagościła również na wybrzeżu. W sobotę, 1 czerwca w gdańskim centrum handlowym Forum oficjalnie otwarty został kolejny salon operatora, w którym klienci mają możliwość poznania szerokiego spektrum usług w atmosferze zbliżonej do domowej.

UPC Polska nowy salon Gdańsk


Prosimy o wyłączenie blokowania reklam i odświeżenie strony.
Gdańsk to trzecie w Polsce miasto, w którym klienci mogą odwiedzić salon sprzedaży UPC Polska w całkowicie odmienionej formie. Pierwszy z nich pojawił się w Sosnowcu, zaś drugi w Galerii Młociny na Bielanach w Warszawie.
 
Salon sprzedaży UPC w nowo otwartej Galerii Młociny

Koncepcja nowych salonów jest oparta o cztery odrębne strefy. Każda z nich stanowi odpowiedź na konkretne potrzeby klientów odwiedzających salon – zarówno tych, którzy potrzebują szybko załatwić swoje sprawy, jak i oczekujących szczegółowych informacji na temat oferty, świadczonych usług i nowoczesnych rozwiązań.

Otwarcie salonu sprzedaży UPC Polska w centrum handlowym Forum było również okazją do świętowania Dnia Dziecka. Dla najmłodszych gości salonu przygotowane zostały liczne atrakcje, między innymi animacje, malowanie twarzy oraz prezenty dla wszystkich uczestników.


Materiał chroniony prawem autorskim - wszelkie prawa zastrzeżone. Dalsze rozpowszechnianie artykułu tylko za zgodą wydawcy.
Więcej z kategorii Polskie kablówki


reklama
reklama
HOLLEX.PL - Twój sklep internetowy

Antena sat dla TIR-a 60 cm

stalowa antena 60 cm przenośna na przyssawkę dla TIR-owców.

149 zł Więcej...

'SAT Kurier' abonament za 2021 rok

Roczna prenumerata magazynu SAT KURIER w 2021 r. z wysyłką...

89 zł Więcej...

Kabel Cablink 5xGI-18S biały 5m

Włoski, 5-żyłowy przewód koncentryczny 75 Ohm Cablink 5xGI-18S biały 5m...

55 zł Więcej...
reklama