reklama
SAT Kurier logowanie X
  • Zaloguj

Nowe salony UPC w kolejnych miastach

dodano: 2019-06-04 13:57 | aktualizacja: 2019-06-04 14:10
autor: Anita Kaźmierska | źródło: UPC Polska

UPC Polska nowy salon Gdańsk Nowa koncepcja salonów sprzedaży UPC Polska zagościła również na wybrzeżu. W sobotę, 1 czerwca w gdańskim centrum handlowym Forum oficjalnie otwarty został kolejny salon operatora, w którym klienci mają możliwość poznania szerokiego spektrum usług w atmosferze zbliżonej do domowej.

UPC Polska nowy salon Gdańsk


Prosimy o wyłączenie blokowania reklam i odświeżenie strony.
Gdańsk to trzecie w Polsce miasto, w którym klienci mogą odwiedzić salon sprzedaży UPC Polska w całkowicie odmienionej formie. Pierwszy z nich pojawił się w Sosnowcu, zaś drugi w Galerii Młociny na Bielanach w Warszawie.
 
Salon sprzedaży UPC w nowo otwartej Galerii Młociny

Koncepcja nowych salonów jest oparta o cztery odrębne strefy. Każda z nich stanowi odpowiedź na konkretne potrzeby klientów odwiedzających salon – zarówno tych, którzy potrzebują szybko załatwić swoje sprawy, jak i oczekujących szczegółowych informacji na temat oferty, świadczonych usług i nowoczesnych rozwiązań.

Otwarcie salonu sprzedaży UPC Polska w centrum handlowym Forum było również okazją do świętowania Dnia Dziecka. Dla najmłodszych gości salonu przygotowane zostały liczne atrakcje, między innymi animacje, malowanie twarzy oraz prezenty dla wszystkich uczestników.


Materiał chroniony prawem autorskim - wszelkie prawa zastrzeżone. Dalsze rozpowszechnianie artykułu tylko za zgodą wydawcy.
Więcej z kategorii Polskie kablówki


reklama
reklama
HOLLEX.PL - Twój sklep internetowy

Odbiornik AX 4KBOX HD61 Combo

AX 4K HD61 Combo - najnowszy odbiornik Ultra HD marki...

829 zł Więcej...

Tivusat: Black card + CAM w UHD

Najnowsza karta Tivusat tzw. Black card z modułem CAM v.1.4...

790 zł Więcej...

Odbiornik AX 4KBOX HD61 Combo + Moduł nc+ CI+ telewizja na kartę

AX 4K HD61 Combo - najnowszy odbiornik Ultra HD marki...

1 008 zł Więcej...
reklama