reklama
SAT Kurier logowanie X
  • Zaloguj

Nowy kanał telezakupowy - ABC TV

dodano: 2019-06-06 11:54 | aktualizacja: 2019-06-06 12:35
autor: Janusz Sulisz | źródło: parabola.cz

RRTV-czeski-regulator-360px.jpg Kolejny kanał telezakupowy może działać na czeskim rynku telewizyjnym. Czeski regulator medialny wydał 12-letnią licencję dla nowego kanału o nazwie ABC TV.

RRTV-czeski-regulator-760px.jpg


Prosimy o wyłączenie blokowania reklam i odświeżenie strony.
Czeski regulator RRTV (Rada pro rozhlasové a televizní vysílání) udzielił licencję na nadawanie naziemne kanału ABC TV dla firmy ABC TV, s.r.o. (dawniej LUXUSOUTLET Ltd.).

Zgodnie z warunkami licencji, ABC TV będzie nadawał programy telezakupowe. ABC TV ma być emitowany przez 24 godziny na dobę w Czechach.
Licencja dla ABC TV jest ważna przez 12 lat.

Będzie to druga stacja w Czechach oferująca produkty na ekranie telewizora. W ramach regionalnego multipleksu RS7 nadawana jest stacja o nazwie TV GALERIE.

Przy okazji przyznania licencji dla ABC TV czeski regulator RRTV pozwolił regionalnej stacji Praha TV na zwiększenie zasięgu. Regulator udzielił operatorowi tej stacji, firmie PRAHA TV, s.r.o., licencję na transmisję internetową.

Praska telewizja nadaje wiadomości regionalne i aktualności oraz dokumenty. Program jest nadawany 24 godziny na dobę w czeskiej wersji językowej. Do tej pory kanał Praha TV był transmitowany wyłącznie za pośrednictwem nadajników naziemnych w Prague Digital TV (PDTV) regionalnego multipleksu RS4 na K46 (674 MHz) z praskich nadajników Ládví, Strahov i Zelený pruh.

Źródło: parabola.cz

Materiał chroniony prawem autorskim - wszelkie prawa zastrzeżone. Dalsze rozpowszechnianie artykułu tylko za zgodą wydawcy.
Więcej z kategorii Nowe kanały


reklama
reklama
HOLLEX.PL - Twój sklep internetowy

Odbiornik Vu+ Ultimo 4K S2X FBC Multistream

Vu+ Ultimo 4K - najpotężniejszy odbiornik Ultra HD z rodziny...

1 990 zł Więcej...

Odbiornik VU+ ZERO Black

VU+ ZERO - najnowszy model firmy VU+ na Linuksie z...

419 zł Więcej...

Odbiornik Dreambox ONE Ultra HD 2xS2X Multistream

Najnowszy i najszybszy odbiornik UHD cenionej marki Dreambox - nowy...

1 199 zł Więcej...
reklama