Prosimy o wyłączenie blokowania reklam i odświeżenie strony.
Oto weekendowe propozycje kanałów Polsat, Super Polsat, Polsat Sport, Polsat Sport Extra, Polsat Sport News, Polsat Sport Fight, Polsat Sport Premium 1, Polsat Sport Premium 2, Eleven Sports 1, Eleven Sports 2, Eleven Sports 3, Eleven Sports 4, Eska TV, Eska TV Extra, Polsat Games, Polsat Viasat History, Polsat News i Superstacja oraz serwisu Ipla. Na widzów czekać będą m.in.: Energa Basket Liga
(więcej tutaj), Liga Narodów siatkarzy
(więcej tutaj), Liga Narodów piłkarzy
(więcej tutaj), eliminacje mistrzostw Europy piłkarzy
(więcej tutaj), Major League Soccer (MLS)
(więcej tutaj), rugby - mistrzostwa świata U-20 w Argentynie, Nice 1. Liga Żużlowa
(więcej tutaj), Formuła 1
(więcej tutaj), W Series
(więcej tutaj), Hammer Series
(więcej tutaj), Free Fight Federation (FFF)
(więcej tutaj i tutaj), Ultimate Fighting Championship (UFC)
(więcej tutaj), triathlon
(więcej tutaj), tenis ziemny
(więcej tutaj) oraz e-sport - League of Legends European Championship
(więcej tutaj) i FIFA19 - Ekstraklasa Games
(więcej tutaj).
Plan emisji:
8 czerwca (sobota)
6:00 Polsat Games,
e-sport: League of Legends European Championship
7:55 Polsat Sport Extra,
Liga Narodów siatkarzy: Argentyna - Iran
7:55 Polsat Sport News.
Liga Narodów siatkarzy: Włochy - USA
9:00 w Polsacie Sport oraz 9:40 w TVP1 i TVP Sport,
Liga Narodów siatkarzy: Bułgaria - Polska
9:30 Eska TV, „Będę grał w grę” - magazyn
10:30 Polsat Sport Extra,
tenis ziemny, turniej ATP Challenger w Poznaniu: 1. półfinał gry pojedynczej
11:00 Eleven Sports 3,
W Series w Misano: kwalifikacje
11:00 Eleven Sports 4,
Serie A Tim
11:25 Polsat Sport News,
Liga Narodów siatkarzy: Japonia - Brazylia
12:00 Polsat Sport.
Liga Narodów siatkarzy: Chiny - Francja
12:00 Polsat Sport Extra,
tenis ziemny, turniej ATP Challenger w Poznaniu: 2. półfinał gry pojedynczej
12:00 Eleven Sports 1, #ElevenF1” - magazyn
12:20 Polsat Viasat History, „Gladiatorzy: zaginione miasto” - film dokumentalny
14:20 Polsat Sport News, „K.O. TV Weekly” - magazyn
14:50 Polsat Sport Extra,
eliminacje mistrzostw Europy piłkarzy: Chorwacja - Walia
komentuje: Marcin Feddek
14:50 Polsat Sport News,
eliminacje mistrzostw Europy piłkarzy: Islandia - Albania
komentuje: Paweł Ślęzak
15:30 Polsat Sport Fight,
rugby, mistrzostwa świata U-20 w Argentynie, faza grupowa: Australia - Irlandia
16:00 Eleven Sports 3,
W Series w Misano: wyścig
16:00 Ipla,
tenis ziemny, turniej ATP Challenger w Poznaniu: finał gry podwójnej
16:30 Eleven Sports 1,
Formuła 1, Grand Prix Kanady: 3. sesja treningowa
16:45 Polsat Games,
e-sport: League of Legends European Championship
17:50 Polsat Sport,
eliminacje mistrzostw Europy piłkarzy: Rosja - San Marino
komentuje: Grzegorz Michalewski
17:50 Polsat Sport Extra,
eliminacje mistrzostw Europy piłkarzy: Estonia - Irlandia Północna
komentuje: Robert Zieliński
17:50 Ipla,
eliminacje mistrzostw Europy piłkarzy: Mołdawia - Andora
17:50 Ipla,
eliminacje mistrzostw Europy piłkarzy: Armenia - Liechtenstein
17:50 Ipla,
eliminacje mistrzostw Europy piłkarzy: Finlandia - Bośnia i Hercegowina
17:50 Ipla,
eliminacje mistrzostw Europy piłkarzy: Azerbejdżan - Węgry
18:00 Polsat Sport News,
rugby, mistrzostwa świata U-20 w Argentynie, faza grupowa: Francja - Walia
18:30 Eleven Sports 1, „GP Confidential” - magazyn
19:00 w Polsacie Sport Fight i 20:00 w Polsacie,
gala Free Fight Federation 1 (FFF1) w Zielonej Górze
19:00 Eleven Sports 1,
Formuła 1, Grand Prix Kanady: sesja kwalifikacyjna
19:20 Polsat, „Sport” - serwis informacyjny
20:00 Polsat Sport Premium 1, „Magazyn Ligi Mistrzów: Polskie gole w Lidze Mistrzów” - magazyn
20:05 w TVP Sport i 20:35 w Polsacie Sport,
eliminacje mistrzostw Europy piłkarzy: Turcja - Francja
komentują: Maciej Iwański i Andrzej Strejlau (w TVP Sport) oraz Cezary Kowalski i Jacek Ziober (w Polsacie Sport)
20:35 Polsat Sport Extra,
eliminacje mistrzostw Europy piłkarzy: Grecja - Włochy
komentują: Szymon Rojek i Tomasz Łapiński
20:35 Polsat Sport News,
eliminacje mistrzostw Europy piłkarzy: Białoruś - Niemcy
komentują: Tomasz Włodarczyk i Adam Matysek
20:35 Ipla,
eliminacje mistrzostw Europy piłkarzy: Belgia - Kazachstan
20:35 Ipla,
eliminacje mistrzostw Europy piłkarzy: Szkocja - Cypr
22:00 Polsat Games, e-sport, FIFA19: „Ekstraklasa Games” - magazyn
22:30 Polsat Sport Premium 2, „Archiwalne finały Ligi Mistrzów UEFA” - magazyn
22:35 Superstacja, „Finał dnia: Sport” - serwis informacyjny
22:50 Polsat Sport Extra,
eliminacje mistrzostw Europy piłkarzy: Belgia - Kazachstan
22:50 Polsat Sport News.
Liga Narodów siatkarzy: Włochy - Portugalia
23:30 Polsat Sport, eliminacje mistrzostw Europy piłkarzy: skróty
23:40 Polsat News, „Sportowy obraz dnia” - serwis informacyjny
Noc z 8 na 9 czerwca (z soboty na niedzielę)
0:55 Polsat Sport Extra,
Liga Narodów siatkarzy: Kanada - Niemcy
1:00 Polsat Games,
e-sport: League of Legends European Championship
1:30 Polsat Sport News,
Major League Soccer (MLS): Philadelphia Union - New York Red Bulls Nowy Jork
2:00 Polsat Sport,
Ultimate Fighting Championship 238 (UFC238)
3:00 Polsat Sport Extra,
Liga Narodów siatkarzy: Serbia - Australia
9 czerwca (niedziela)
6:00 Polsat Sport News,
kolarstwo: Hammer Series w Limburgii
6:00 Polsat Games,
e-sport: League of Legends European Championship
7:55 Polsat Sport News,
Liga Narodów siatkarzy: Argentyna - Brazylia
8:30 Eska TV, „Będę grał w grę” - magazyn
9:00 Polsat Sport Extra,
Liga Narodów siatkarzy: Bułgaria - Francja
11:00 Polsat Sport, „Cafe Futbol” - magazyn
11:07 Polsat Sport News,
Liga Narodów siatkarzy: Rosja - USA
12:30 w Polsacie Sport i 12:40 w TVP1,
Liga Narodów siatkarzy: Chiny - Polska
12:30 Eleven Sports 2, Bundesliga: „Bundesliga Special Show” - magazyn
13:00 Polsat Sport News,
tenis ziemny, turniej ATP Challenger w Poznaniu: finał gry pojedynczej
14:30 Polsat Sport Extra,
Nice 1. Liga Żużlowa: Zdunek Wybrzeże Gdańsk - PGG ROW Rybnik
14:35 w TVP2 i w TVP Sport oraz 14:50 w Super Polsacie i w Polsacie Sport Premium 1,
Liga Narodów piłkarzy, dywizja A, mecz o miejsca 3. i 4.: Szwajcaria - Anglia
16:45 Polsat Games,
e-sport: League of Legends European Championship
17:00 Polsat Sport,
Energa Basket Liga, faza play-off: Polski Cukier Toruń - Anwil Włocławek
17:00 Polsat Sport Extra,
triathlon, ITU World Triathlon Series w Leeds: wyścig mężczyzn
18:00 Polsat Sport News,
Liga Narodów siatkarzy: Japonia - Iran
18:30 Eleven Sports 1,
Formuła 1, Grand Prix Kanady: parada kierowców
18:55 Polsat Sport Extra,
Liga Narodów siatkarzy: Australia - Niemcy
19:00 w Polsacie Sport Premium 1, 19:30 w Polsacie Sport, 20:15 w TVP1 i 20:30 w Super Polsacie,
Liga Narodów piłkarzy, dywizja A, finał: Portugalia - Holandia
19:10 w Eleven Sports 1 i 20:00 w TVP Sport,
Formuła 1, Grand Prix Kanady: wyścig
19:20 Polsat, „Sport” - serwis informacyjny
20:00 Eska TV Extra, „Będę grał w grę” - magazyn
20:30 Polsat Sport News,
Liga Narodów siatkarzy: Portugalia - USA
21:00 Polsat Games, e-sport, FIFA19: „Ekstraklasa Games” - magazyn
21:10 Polsat Sport Extra, „Atleci” - magazyn
21:55 Polsat Sport Extra,
Liga Narodów siatkarzy: Kanada - Serbia
22:35 Superstacja, „Finał dnia: Sport” - serwis informacyjny
23:00 Polsat Sport News,
Liga Narodów siatkarzy: Rosja - Włochy
23:30 Polsat Sport, Liga Narodów piłkarzy: skróty
23:40 Polsat News, „Sportowy obraz dnia” - serwis informacyjny
Noc z 9 na 10 czerwca (z niedzieli na poniedziałek)
0:30 Polsat Sport Extra,
kolarstwo: Hammer Series w Limburgii
1:00 Polsat Games,
e-sport: League of Legends European Championship
Materiał chroniony prawem
autorskim - wszelkie prawa zastrzeżone. Dalsze rozpowszechnianie artykułu tylko za zgodą wydawcy.