reklama
SAT Kurier logowanie X
  • Zaloguj

8-10.06 Polsat Sport: Walka o Euro i Liga Narodów

dodano: 2019-06-07 23:56
autor: Łukasz Knapik | źródło: Cyfrowy Polsat/satkurier.pl

Polsat Sport transmisje komentatorzy W weekend 8-9 czerwca br. na widzów sportowych kanałów Polsatu czekać będą m.in.: Energa Basket Liga, Liga Narodów siatkarzy, Liga Narodów piłkarzy, eliminacje mistrzostw Europy piłkarzy, Major League Soccer (MLS), rugby - mistrzostwa świata U-20 w Argentynie, Nice 1. Liga Żużlowa, Formuła 1, W Series, Hammer Series, Free Fight Federation (FFF), Ultimate Fighting Championship (UFC), triathlon, tenis ziemny oraz e-sport - League of Legends European Championship i FIFA19 - Ekstraklasa Games.

Polsat Sport transmisje komentatorzy


Prosimy o wyłączenie blokowania reklam i odświeżenie strony.
Oto weekendowe propozycje kanałów Polsat, Super Polsat, Polsat Sport, Polsat Sport Extra, Polsat Sport News, Polsat Sport Fight, Polsat Sport Premium 1, Polsat Sport Premium 2, Eleven Sports 1, Eleven Sports 2, Eleven Sports 3, Eleven Sports 4, Eska TV, Eska TV Extra, Polsat Games, Polsat Viasat History, Polsat News i Superstacja oraz serwisu Ipla. Na widzów czekać będą m.in.: Energa Basket Liga (więcej tutaj), Liga Narodów siatkarzy (więcej tutaj), Liga Narodów piłkarzy (więcej tutaj), eliminacje mistrzostw Europy piłkarzy (więcej tutaj), Major League Soccer (MLS) (więcej tutaj), rugby - mistrzostwa świata U-20 w Argentynie, Nice 1. Liga Żużlowa (więcej tutaj), Formuła 1 (więcej tutaj), W Series (więcej tutaj), Hammer Series (więcej tutaj), Free Fight Federation (FFF) (więcej tutaj i tutaj), Ultimate Fighting Championship (UFC) (więcej tutaj), triathlon (więcej tutaj), tenis ziemny (więcej tutaj) oraz e-sport - League of Legends European Championship (więcej tutaj) i FIFA19 - Ekstraklasa Games (więcej tutaj).

Plan emisji:

8 czerwca (sobota)

6:00 Polsat Games, e-sport: League of Legends European Championship

7:55 Polsat Sport Extra, Liga Narodów siatkarzy: Argentyna - Iran

7:55 Polsat Sport News. Liga Narodów siatkarzy: Włochy - USA

9:00 w Polsacie Sport oraz 9:40 w TVP1 i TVP Sport, Liga Narodów siatkarzy: Bułgaria - Polska

9:30 Eska TV, „Będę grał w grę” - magazyn

10:30 Polsat Sport Extra, tenis ziemny, turniej ATP Challenger w Poznaniu: 1. półfinał gry pojedynczej

11:00 Eleven Sports 3, W Series w Misano: kwalifikacje

11:00 Eleven Sports 4, Serie A Tim

11:25 Polsat Sport News, Liga Narodów siatkarzy: Japonia - Brazylia

12:00 Polsat Sport. Liga Narodów siatkarzy: Chiny - Francja

12:00 Polsat Sport Extra, tenis ziemny, turniej ATP Challenger w Poznaniu: 2. półfinał gry pojedynczej

12:00 Eleven Sports 1, #ElevenF1” - magazyn

12:20 Polsat Viasat History, „Gladiatorzy: zaginione miasto” - film dokumentalny

14:20 Polsat Sport News, „K.O. TV Weekly” - magazyn

14:50 Polsat Sport Extra, eliminacje mistrzostw Europy piłkarzy: Chorwacja - Walia
komentuje: Marcin Feddek

14:50 Polsat Sport News, eliminacje mistrzostw Europy piłkarzy: Islandia - Albania
komentuje: Paweł Ślęzak

15:30 Polsat Sport Fight, rugby, mistrzostwa świata U-20 w Argentynie, faza grupowa: Australia - Irlandia

16:00 Eleven Sports 3, W Series w Misano: wyścig

16:00 Ipla, tenis ziemny, turniej ATP Challenger w Poznaniu: finał gry podwójnej

16:30 Eleven Sports 1, Formuła 1, Grand Prix Kanady: 3. sesja treningowa

16:45 Polsat Games, e-sport: League of Legends European Championship

17:50 Polsat Sport, eliminacje mistrzostw Europy piłkarzy: Rosja - San Marino
komentuje: Grzegorz Michalewski

17:50 Polsat Sport Extra, eliminacje mistrzostw Europy piłkarzy: Estonia - Irlandia Północna
komentuje: Robert Zieliński

17:50 Ipla, eliminacje mistrzostw Europy piłkarzy: Mołdawia - Andora

17:50 Ipla, eliminacje mistrzostw Europy piłkarzy: Armenia - Liechtenstein

17:50 Ipla, eliminacje mistrzostw Europy piłkarzy: Finlandia - Bośnia i Hercegowina

17:50 Ipla, eliminacje mistrzostw Europy piłkarzy: Azerbejdżan - Węgry

18:00 Polsat Sport News, rugby, mistrzostwa świata U-20 w Argentynie, faza grupowa: Francja - Walia

18:30 Eleven Sports 1, „GP Confidential” - magazyn

19:00 w Polsacie Sport Fight i 20:00 w Polsacie, gala Free Fight Federation 1 (FFF1) w Zielonej Górze

19:00 Eleven Sports 1, Formuła 1, Grand Prix Kanady: sesja kwalifikacyjna

19:20 Polsat, „Sport” - serwis informacyjny

20:00 Polsat Sport Premium 1, „Magazyn Ligi Mistrzów: Polskie gole w Lidze Mistrzów” - magazyn

20:05 w TVP Sport i 20:35 w Polsacie Sport, eliminacje mistrzostw Europy piłkarzy: Turcja - Francja
komentują: Maciej Iwański i Andrzej Strejlau (w TVP Sport) oraz Cezary Kowalski  i Jacek Ziober (w Polsacie Sport)

20:35 Polsat Sport Extra, eliminacje mistrzostw Europy piłkarzy: Grecja - Włochy
komentują: Szymon Rojek i Tomasz Łapiński

20:35 Polsat Sport News, eliminacje mistrzostw Europy piłkarzy: Białoruś - Niemcy
komentują: Tomasz Włodarczyk i Adam Matysek

20:35 Ipla, eliminacje mistrzostw Europy piłkarzy: Belgia - Kazachstan

20:35 Ipla, eliminacje mistrzostw Europy piłkarzy: Szkocja - Cypr

22:00 Polsat Games, e-sport, FIFA19: „Ekstraklasa Games” - magazyn

22:30 Polsat Sport Premium 2, „Archiwalne finały Ligi Mistrzów UEFA” - magazyn

22:35 Superstacja, „Finał dnia: Sport” - serwis informacyjny

22:50 Polsat Sport Extra, eliminacje mistrzostw Europy piłkarzy: Belgia - Kazachstan

22:50 Polsat Sport News. Liga Narodów siatkarzy: Włochy - Portugalia

23:30 Polsat Sport, eliminacje mistrzostw Europy piłkarzy: skróty

23:40 Polsat News, „Sportowy obraz dnia” - serwis informacyjny

Noc z 8 na 9 czerwca (z soboty na niedzielę)

0:55 Polsat Sport Extra, Liga Narodów siatkarzy: Kanada - Niemcy

1:00 Polsat Games, e-sport: League of Legends European Championship

1:30 Polsat Sport News, Major League Soccer (MLS): Philadelphia Union - New York Red Bulls Nowy Jork

2:00 Polsat Sport, Ultimate Fighting Championship 238 (UFC238)

3:00 Polsat Sport Extra, Liga Narodów siatkarzy: Serbia - Australia

9 czerwca (niedziela)

6:00 Polsat Sport News, kolarstwo: Hammer Series w Limburgii

6:00 Polsat Games, e-sport: League of Legends European Championship

7:55 Polsat Sport News, Liga Narodów siatkarzy: Argentyna - Brazylia

8:30 Eska TV, „Będę grał w grę” - magazyn

9:00 Polsat Sport Extra, Liga Narodów siatkarzy: Bułgaria - Francja

11:00 Polsat Sport, „Cafe Futbol” - magazyn

11:07 Polsat Sport News, Liga Narodów siatkarzy: Rosja - USA

12:30 w Polsacie Sport i 12:40 w TVP1, Liga Narodów siatkarzy: Chiny - Polska

12:30 Eleven Sports 2, Bundesliga: „Bundesliga Special Show” - magazyn

13:00 Polsat Sport News, tenis ziemny, turniej ATP Challenger w Poznaniu: finał gry pojedynczej

14:30 Polsat Sport Extra, Nice 1. Liga Żużlowa: Zdunek Wybrzeże Gdańsk - PGG ROW Rybnik

14:35 w TVP2 i w TVP Sport oraz 14:50 w Super Polsacie i w Polsacie Sport Premium 1, Liga Narodów piłkarzy, dywizja A, mecz o miejsca 3. i 4.: Szwajcaria - Anglia

16:45 Polsat Games, e-sport: League of Legends European Championship

17:00 Polsat Sport, Energa Basket Liga, faza play-off: Polski Cukier Toruń - Anwil Włocławek

17:00 Polsat Sport Extra, triathlon, ITU World Triathlon Series w Leeds: wyścig mężczyzn

18:00 Polsat Sport News, Liga Narodów siatkarzy: Japonia - Iran

18:30 Eleven Sports 1, Formuła 1, Grand Prix Kanady: parada kierowców

18:55 Polsat Sport Extra, Liga Narodów siatkarzy: Australia - Niemcy

19:00 w Polsacie Sport Premium 1, 19:30 w Polsacie Sport, 20:15 w TVP1 i 20:30 w Super Polsacie, Liga Narodów piłkarzy, dywizja A, finał: Portugalia - Holandia

19:10 w Eleven Sports 1 i 20:00 w TVP Sport, Formuła 1, Grand Prix Kanady: wyścig

19:20 Polsat, „Sport” - serwis informacyjny

20:00 Eska TV Extra, „Będę grał w grę” - magazyn

20:30 Polsat Sport News, Liga Narodów siatkarzy: Portugalia - USA

21:00 Polsat Games, e-sport, FIFA19: „Ekstraklasa Games” - magazyn

21:10 Polsat Sport Extra, „Atleci” - magazyn

21:55 Polsat Sport Extra, Liga Narodów siatkarzy: Kanada - Serbia

22:35 Superstacja, „Finał dnia: Sport” - serwis informacyjny

23:00 Polsat Sport News, Liga Narodów siatkarzy: Rosja - Włochy

23:30 Polsat Sport, Liga Narodów piłkarzy: skróty

23:40 Polsat News, „Sportowy obraz dnia” - serwis informacyjny

Noc z 9 na 10 czerwca (z niedzieli na poniedziałek)

0:30 Polsat Sport Extra, kolarstwo: Hammer Series w Limburgii

1:00 Polsat Games, e-sport: League of Legends European Championship

Materiał chroniony prawem autorskim - wszelkie prawa zastrzeżone. Dalsze rozpowszechnianie artykułu tylko za zgodą wydawcy.




Więcej z kategorii Inne sporty


reklama
reklama
HOLLEX.PL - Twój sklep internetowy

Miernik Dreamsky TSC-4K TRIO DVB-S2/T2/C2

Profesjonalny miernik Dreamsky TSC-4K TRIO do pomiarów zarówno cyfrowych sygnałów...

2 090 zł Więcej...

Stojak alu ścienny AS Sat 60cm

Aluminiowy stojak ścienny 60cm niemieckiej firmy A.S. Sat z certyfikatem...

105 zł Więcej...

Kabel HDMI 2.1 8K UHD 1,0m

Najnowszy kabel HDMI o długości 1,0 m w wersji v2.1...

79 zł Więcej...
reklama