reklama
SAT Kurier logowanie X
  • Zaloguj

Kabaretowy początek lata z Polsatem

dodano: 2019-06-11 14:17
autor: Jerzy Kruczek | źródło: Polsat/satkurier.pl

Zielona Góra 2019 - Stolica Polskiego Kabaretu Wieczory 23 i 29 czerwca oraz 6 lipca będą należeć w Telewizji Polsat do kabaretów. Na widzów czekają transmisje z takich wydarzeń, jak „Zielona Góra 2019 - Stolica Polskiego Kabaretu”, „Opolska Noc Kabaretowa 2019” i „21. Mazurska Noc Kabaretowa”.

Zielona Góra 2019 Stolica Polskiego Kabaretu


Prosimy o wyłączenie blokowania reklam i odświeżenie strony.
23 czerwca po raz kolejny Zielona Góra zostanie ustanowiona stolicą polskiego kabaretu. To tutaj w kolebce humoru i mekce artystów powstanie widowisko, które rozsławi Zieloną Górę w całej Polsce. Tym razem poznamy Zieloną Górę z perspektywy pewnej turystki. Wyposażona w to, co najważniejsze w podróży do stolicy – słoiki od mamy, będzie poszukiwała wszystkich atrybutów miasta stołecznego. Zahaczymy także o historię Zielonej Góry, zaczynając już od średniowiecza i nie pomijając tak ważnej lokalnie historii żużla. W widowisku udział wezmą: Kabaret Nowaki, Kabaret Zachodni, Kabaret Ciach, Kabaret K2, Kabaret Made in China, Kabaret Czesuaf oraz Kabaret Skeczów Męczących. Początek transmisji o godz. 20:05.
 

29 czerwca odbędzie się Opolska Noc Kabaretowa – wyjątkowe widowisko w wyjątkowym miejscu – opolskim amfiteatrze, gdzie ponownie spotka się elegancja, klasa i najlepszy polski humor. Twórcy nawiążą do legendarnego programu „S tyłu sklepu” Kabaretu Tey. Scena będzie miejscem do spotkania i życiowych rozmów. Akcja widowiska będzie dotykała zarówno warstwy społecznej, gospodarczej, jak i politycznej. Autorem scenariusza Opolskiej Nocy Kabaretowej jest Robert Górski, gospodarzami Kabaret Moralnego Niepokoju, a tematem przewodnim będzie słynny obecnie PRZEKOP, czyli od morza do Żoliborza. W Opolskiej Nocy Kabaretowej udział wezmą: Grupa MoCarta, Kabaret Nowaki, Kabaret Jurki, Kabaret Czesuaf, Kabaret na Koniec Świata, Igor Kwiatkowski, Marcin Daniec, Artur Andrus, Zbigniew Zamachowski, oprawa muzyczna The Jobers.
 

Już 6 lipca po raz 21. na deskach amfiteatru w Mrągowie wystąpią najlepsze polskie grupy kabaretowe oraz wykonawcy muzyki rozrywkowej. Wypełniony po brzegi rozbawionymi widzami amfiteatr tylko potwierdza, że ta noc należy do wyjątkowych, a Mrągowo jest letnią stolicę dobrego humoru. W tym roku odsłonięta zostanie ukrywana do tej pory prawda: Mazurska jest kobietą! I to właśnie jej różne oblicza zostaną zaprezentowane na deskach Amfiteatru w Mrągowie. Będzie energetycznie, bo kto potrafi tyle wykrzesać z siebie siły witalnej jeśli nie płeć piękna? W magiczny kabaretowy świat zaproszą nas kabarety: Paranienormalni, Ani Mru-Mru, Neo-Nówka, FiFa-RaFa, Chyba, Kałasznikof oraz Ewa Błachnio, Katarzyna Pakosińska, Aleksandra Szwed, Olga Łasak, a także laureaci 35. PAKI.

Materiał chroniony prawem autorskim - wszelkie prawa zastrzeżone. Dalsze rozpowszechnianie artykułu tylko za zgodą wydawcy.
Więcej z kategorii Propozycje


reklama
reklama
HOLLEX.PL - Twój sklep internetowy

Odbiornik VU+ ZERO Black

VU+ ZERO - najnowszy model firmy VU+ na Linuksie z...

419 zł Więcej...

Moduł DeltaCAM Pro Twin REV 2.0 Deltacrypt CI

Uniwersalny moduł dostępu DeltaCAM Twin REV 2.0 Deltacrypt CI z...

520 zł Więcej...

Zestaw nc+ telewizja na kartę: ADB PACE HDS7241 500GB + pakiet Start+1m

Zestaw nc+ telewizja na kartę: odbiornik PACE HDS7241 + karta...

160 zł Więcej...
reklama