reklama
SAT Kurier logowanie X
  • Zaloguj

„Warsztaty świata - Orska w Meksyku” w TVN Style [wideo]

dodano: 2019-06-12 15:25
autor: Jerzy Kruczek | źródło: TVN

Warsztaty świata Orska w Meksyku TVN Style Anna Orska to niezwykła artystka, który tworzy biżuterię, inspirując się przedmiotami codziennego użytku i wierzeniami kultur z najodleglejszych zakątków świata. Chęć wykorzystywania nietypowych komponentów do tworzenia ozdób co roku prowadzi ją w inne miejsce. Tym razem wspólnie
z TVN Style wybrała się do Meksyku.


Warsztaty świata Orska w Meksyku TVN Style


Prosimy o wyłączenie blokowania reklam i odświeżenie strony.
A jak to wszystko się zaczęło? Anna Orska postawiła wszystko na jedną kartę i zrezygnowała z pracy w wielkiej sieci jubilerskiej. Tworzenie biżuterii pod własnym nazwiskiem zaczęła od bransoletek zrobionych ze zużytych lin żeglarskich. Potem pojawiły się monety, pociski, kamienie i inne nietuzinkowe komponenty. Wzornictwo Ani Orskiej jest oryginalne, surowe i przeznaczone dla osób, które lubią podkreślać swój indywidualizm.

W poszukiwaniu lokalnych rzemieślników Orska pakuje plecak i podróżuje na drugi koniec świata. Przygotowywała już biżuterię wspólnie z twórcami z Katmandu, mieszkańcami jednej z balijskich wysp, oraz artystami z Wietnamu.

Wspólnie z ekipą TVN Style wybrała się do meksykańskiego miasteczka San Martin Tilcajete, które znane jest z tradycji rzeźbienia w drewnie kopalowym.

Czy Annie uda się opanować sztukę malowania antycznych wzorów zapoteckich Indian? Czego jeszcze nauczy się od lokalnych rzemieślników? Jak będzie wyglądała biżuteria Orskiej zainspirowana wyjazdem do Meksyku?

Przekonajcie się oglądając dokument „Warsztaty świata – Orska w Meksyku” już 14 czerwca w TVN Style.


Materiał chroniony prawem autorskim - wszelkie prawa zastrzeżone. Dalsze rozpowszechnianie artykułu tylko za zgodą wydawcy.
Więcej z kategorii Propozycje


reklama
reklama
HOLLEX.PL - Twój sklep internetowy

Odbiornik VU+ ZERO Black

VU+ ZERO - najnowszy model firmy VU+ na Linuksie z...

449 zł Więcej...

Kabel HDMI 2.1 8K UHD 1,0m

Najnowszy kabel HDMI o długości 1,0 m w wersji v2.1...

79 zł Więcej...

Dron wyścigowy Hubsan H122D X4 Storm FPV

Potężne silniki, kamera HD i mnogość funkcji przekonują, że Hubsan...

429 zł Więcej...
reklama