reklama
SAT Kurier logowanie X
  • Zaloguj

Daria Grunt dołączyła do Telewizji Puls

dodano: 2019-06-12 16:10
autor: Jerzy Kruczek | źródło: Telewizja Pula

Daria Grunt Z początkiem czerwca br. do zespołu Telewizji Puls dołączyła Daria Grunt, która będzie odpowiedzialna za realizację i nadzór nad zewnętrzną i wewnętrzną produkcją programów rozrywkowych.

Daria Grunt


Prosimy o wyłączenie blokowania reklam i odświeżenie strony.

Naszym celem jest bardzo znaczące wzmocnienie Działu Produkcji – obok istniejącego już zespołu nadzorującego seriale, tworzymy zespół produkcji rozrywkowych, którego szefem została pani Daria Grunt. Cieszymy się na współpracę z panią Darią, a nasze plany są bardzo ambitne. Przed nami intensywne lato: rozpoczynamy zdjęcia do seriali, nowego muzycznego show „Gra Muzyka”, który produkujemy wraz z Media Corporation i Robertem Janowskim jako prowadzącym, przygotowujemy duże widowisko „Wielka zabawa TV Puls w Mrągowie”, pracujemy nad nowościami na jesień i wiosnę przyszłego roku

– powiedział Dariusz Dąbski, prezes zarządu Telewizji Puls.

W ostatnim czasie Daria Grunt współpracowała z firmą Endemol Shine Polska, gdzie współtworzyła program „Twoja Twarz Brzmi Znajomo”.
Wcześniej, przez wiele lat Daria Grunt pracowała jako producent w TVN S.A., gdzie była odpowiedzialna za produkcję programów emitowanych na antenie telewizji TVN oraz TTV („Dzień dobry TVN”, „Domowe Rewolucje”, „Polowanie na mieszkanie”, „De facto”) oraz była współproducentem programu „Project Runway”.


Materiał chroniony prawem autorskim - wszelkie prawa zastrzeżone. Dalsze rozpowszechnianie artykułu tylko za zgodą wydawcy.
Więcej z kategorii Personalia


reklama
reklama
HOLLEX.PL - Twój sklep internetowy

Zestaw nc+ telewizja na kartę: ADB 5800S + pakiet Start+1m

Zestaw nc+ telewizja na kartę: odbiornik ADB5800S + karta na...

119 zł Więcej...

Antena szerokopasmowa Log 5-69

Telewizyjna antena szerokopasmowa o strukturze logarytmicznej periodycznie dipolowej Log 5-69

40 zł Więcej...

DJI Osmo Pocket

1 450 zł Więcej...
reklama