reklama
SAT Kurier logowanie X
  • Zaloguj

Otsochodzi na Scenie Alternatywnej TVP Kultura na 56. KFPP Opole 2019

dodano: 2019-06-12 16:21
autor: Jerzy Kruczek | źródło: TVP

Otsochodzi Miłosz Stępień Fot. Daniel Jaroszek Otsochodzi, jeden z najbardziej utalentowanych raperów młodego pokolenia, wśród artystów, którzy 17 czerwca zagrają na Scenie Alternatywnej TVP Kultura podczas 56. Krajowego Festiwalu Polskiej Piosenki w Opolu.

56. KFPP Opole 2019


Prosimy o wyłączenie blokowania reklam i odświeżenie strony.
Wymyka się klasyfikacjom. Z jednej strony - ulubieniec krytyków muzycznych, z drugiej - fenomen mediów społecznościowych. Nagrywały z nim zarówno legendy polskiego rapu pokroju Włodiego, O.S.T.R. i Pezeta, jak również gwiazdy młodego pokolenia, np. Taco Hemingway.

Otsochodzi, czyli Miłosz Stępień (rocznik 1996), jeden z najbardziej charakterystycznych młodych raperów wystąpi na Scenie Alternatywnej TVP Kultura podczas 56. Krajowego Festiwalu Polskiej Piosenki w Opolu. Jego twórczość wyróżniają nieustanne zabawy nowymi brzmieniami oraz teksty pełne bystrych spostrzeżeń o stylu życia swojego pokolenia i refleksji o przyszłości i własnym miejscu w świecie.

Występ Otsochodzi wzbogaci celowo zróżnicowany stylistycznie repertuar opolskiego koncertu TVP Kultura o miejski, hip-hopowy klimat i młodzieńczą energię.

1 lutego 2019 r., prawie rok po sukcesie platynowej obecnie płyty „Nowy Kolor”, miał premierę trzeci album Otsochodzi wydany w kultowej hip-hopowej wytwórni Asfalt Records - „Miłość”. Tak o nim mówi sam artysta:

Doszedłem do pewnego etapu w moim życiu i nie chcę nic zmieniać - dosłownie. Nic mniej, nic bardziej. Wizja muzyki pozwoliła mi osiągnąć rzeczy, o których kiedyś nawet nie marzyłem, a ta płyta to kolejny przystanek w mojej podróży. MIŁOŚĆ.

Podobnie jak inni artyści, którzy wystąpią podczas ostatniego dnia opolskiego festiwalu - The Dumplings, Rebeka, Barbara Wrońska, Miuosh i Lao Che - Otsochodzi w pierwszej części koncertu weźmie na warsztat klasykę polskiego bigbitu, a w drugiej zaprezentuje się we własnym repertuarze. Wydarzenie zwieńczy występ Tomka Lipińskiego, który w tym roku świętuje 40-lecie pracy artystycznej.

Scena Alternatywna, 56. KFPP Opole 2019, 17 czerwca:
Część I - Polska młodzież śpiewa polskie piosenki czyli 60 lat polskiego bigbitu – TVP1 i TVP Kultura, na żywo od godz. 21:00
Część II - Scena Alternatywna + 40-lecie pracy artystycznej Tomka Lipińskiego – TVP Kultura, na żywo od godz. 22:00

Transmisje wszystkich koncernów Festiwalu w TVP VOD, w serwisie festiwalopole.tvp.pl i w aplikacji mobilnej TVP VOD.

Fot. Daniel Jaroszek

Materiał chroniony prawem autorskim - wszelkie prawa zastrzeżone. Dalsze rozpowszechnianie artykułu tylko za zgodą wydawcy.
Więcej z kategorii Propozycje


reklama
reklama
HOLLEX.PL - Twój sklep internetowy

Transmiter HDMI Megasat Premium do max. 100m

Bezprzewodowy transmiter HDMI firmy Megasat. Urządzenie pozwala na przesłanie na...

670 zł Więcej...

Zestaw nc+ telewizja na kartę: ITI 2850ST + pakiet Start+1m

Zestaw nc+ telewizja na kartę: odbiornik combo ADB2850ST + karta...

129 zł Więcej...

Antena TechniSat Satman 850 Smiley alu + adapter 40mm

Niemiecka, aluminiowa antena podświetlana firmy TechniSat o nazwie Satman 850...

540 zł Więcej...
reklama