reklama
reklama
SAT Kurier logowanie X
  • Zaloguj

Igrzyska Europejskie Mińsk 2019 w sportowych kanałach Polsatu

dodano: 2019-06-14 17:13 | aktualizacja: 2019-06-14 22:51
autor: Jerzy Kruczek | źródło: polsatsport.pl

Igrzyska Europejskie Mińsk 2019 W piątek, 21 czerwca rozpoczną się Igrzyska Europejskie. To jedna z największych imprez sportowych, jaka będzie się odbywać w tym roku. Ponad 4000 sportowców z 50 krajów będzie rywalizować w 23 dyscyplinach o 200 kompletów medali, a zwycięzcy ośmiu dyscyplin uzyskają kwalifikacje na przyszłoroczne igrzyska olimpijskie w Tokio. Transmisje z tego wydarzenia widzowie będą mogli zobaczyć na sportowych antenach Polsatu oraz na stronie polsatsport.pl.

Igrzyska Europejskie Mińsk 2019


Prosimy o wyłączenie blokowania reklam i odświeżenie strony.
W ciągu 10 dni przeprowadzonych zostanie ponad 300 godzin transmisji, a specjalni wysłannicy Polsatu Sport będą przekazywać bieżące informacje o igrzyskach i poczynaniach polskich sportowców. Igrzyska Europejskie – Mińsk 2019 potrwają do niedzieli, 30 czerwca.

Igrzyska Europejskie to impreza organizowana przez Europejski Komitet Olimpijski na wzór igrzysk panamerykańskich, azjatyckich czy afrykańskich. Pierwsza edycja miała miejsce cztery lata temu w Baku. Tegoroczna impreza odbędzie się w dniach 21-30 czerwca. Na euroigrzyskach zobaczymy również reprezentantów Polski.

Transmisje z Igrzysk Europejskich - Mińsk 2019 widzowie będą mogli oglądać na sportowych antenach Polsatu oraz na stronie polsatsport.pl. Ceremonie otwarcia euroigrzysk, którą, w piątek, 21 czerwca od godziny 21:00 pokaże Polsat Sport Extra, skomentują Przemysław Iwańczyk, Marcin Lepa i Artur Partyka. Ten sam skład komentatorski usłyszymy podczas ceremonii zamykającej wydarzenie, w niedzielę, 30 czerwca od godziny 21:00 na antenie Polsatu Sport.

W ciągu 10 dni na czterech kanałch sportowych – Polsat Sport, Polsat Sport Extra, Polsat Sport News, Polsat Sport Fight – oraz na portalu polsatsport.pl przeprowadzonych zostanie ponad 300 godzin transmisji. Widzowie będą mogli zobaczyć zmagania w takich dyscyplinach jak: łucznictwo, lekkoatletyka, badminton, piłka plażowa, boks, koszyków trzyosobowa, kolarstwo, gimnastyka, strzelectwo, tenis stołowy czy zapasy i kajakarstwo.

Wydarzenia transmitowane na antenie skomentują m.in. Adam Romański, Janusz Pindera, Marcin Lepa, Aleksandra Szutenberg, Andrzej Janisz, Łukasz Jurkowski, Dominik Durniat, Maciej Turski, Przemysław Iwańczyk, Tomasz Majewski i Artur Partyka.

Prosto z Mińska relacje reporterskie przygotowywać będą specjalni wysłannicy Polsatu Sport - Artur Łukaszewski i Zbigniew Kołtoń. Nie zabraknie wywiadów z reprezentantami Polski, gwiazdami euroigrzysk, a także ciekawostek związanych z imprezą. Materiały przygotowywane przez ekipę Polsatu Sport będzie można zobaczyć codziennie na sportowych antenach Polsatu, portalu polsatsport.pl, a także w Polsacie News i „Wydarzeniach”.

Szczegółowy plan transmisji i wyniki w poszczególnych dyscyplinach będą dostępne na polsatsport.pl.


Materiał chroniony prawem autorskim - wszelkie prawa zastrzeżone. Dalsze rozpowszechnianie artykułu tylko za zgodą wydawcy.
Więcej z kategorii Sport w TV


Informacje
reklama
reklama
reklama
reklama
reklama
HOLLEX.PL - Twój sklep internetowy

Odbiornik Spycat Mini V2

Spycat Mini V2  - mały, tani odbiornik satelitarny HD w...

249 zł Więcej...

Odbiornik Vu+ ZERO rev.2 HEVC

Vu+ ZERO rev.2 - najnowszy odbiornik Vu+ na Linuksie z...

439 zł Więcej...

Odbiornik EDISION OS NINO+ DVB-S2 HEVC

Odbiornik EDISION OS NINO+ DVB-S2 HEVC - tani tuner na...

329 zł Więcej...