reklama
SAT Kurier logowanie X
  • Zaloguj

France+ Channel i France+ App - nowe projekty byłego prezesa nc+

dodano: 2019-06-14 11:04 | aktualizacja: 2019-06-14 21:19
autor: Anita Kaźmierska | źródło: France TV/satkurier.pl

France+ Channel W porozumieniu z zarządem, Julien Verley, dyrektor ds. rozwoju komercyjnego France Télévisions, ustalił, że opuści tę grupę z końcem czerwca br. Verley chce poświęcić się teraz projektowi France+ Channel i France+ App.

Francja flaga


Prosimy o wyłączenie blokowania reklam i odświeżenie strony.
Projekt France+ Channel i France+ App ma na celu promocję na międzynarodowych rynkach francuskiej produkcji audiowizualnej, w tym filmów, seriali, dokumentów, animacji i magazynów, poprzez dystrybucję selekcjonowanej oferty 2500-3000 godzin programów rocznie, w pełni dubbingowanych i z napisami w językach angielskim, hiszpańskim i chińskim mandaryńskim.
 

Julien Verley jest decydującym graczem dla France Télévisions od 2017 roku, w ramach komitetu wykonawczego i na czele projektów strategicznych, takich jak udana premiera telenoweli „Un si grand soleil” oraz rozwój France TV SVOD Salto. Jego wizja świata biznesu w połączeniu z doskonałą znajomością mediów były decydujące dla doskonałych wyników komercyjnych France TV w ciągu ostatnich dwóch lat. Daję mu całe moje wsparcie i życzę mu wielkiego sukcesu w uruchomieniu jego własnego projektu France+ Channel

- powiedziała Delphine Ernotte Cunci, prezes i dyrektor generalny France Télévisions.

Jestem dumny, że mogłem przyczynić się do rozwoju komercyjnej działalności France Télévisions wraz z zespołami najlepszych specjalistów, którym chciałbym podziękować. Te dwa lata upłynęły pod znakiem: udanej transformacji filii produkcyjnej France TV Studio (dawniej MFP), która jest napędzana w szczególności sukcesem produkcji „Un si grand soleil” (France TV Studio osiągnęło najlepsze wyniki w całej swojej historii i ma ambicję zostania pierwszym producentem grupy FTV); porozumienia z grupami TF1 i M6 w celu stworzenia wspólnej platformy Salto oraz dywersyfikacji spółki zależnej France Télévisions Distribution, na przykład dzięki niedawnemu sukcesowi wystawy Tutanchamon, której jesteśmy partnerami, a na koniec wyraźnego wzrostu działalności sieci reklamowej. Te bardzo bogate doświadczenia, wsparcie i zaufanie grupy oraz jej prezesa Delphine Ernotte Cunci, a także głębokie zaangażowanie France Télévisions we francuską kreację były decydujące w wyborze projektu France+ Channel i France+ App

- powiedział Julien Verley.

Warto dodać, że Julien Verley od grudnia 2012 roku do sierpnia 2015 roku był prezesem platformy nc+.

Materiał chroniony prawem autorskim - wszelkie prawa zastrzeżone. Dalsze rozpowszechnianie artykułu tylko za zgodą wydawcy.
Więcej z kategorii VOD/OTT


reklama
reklama
HOLLEX.PL - Twój sklep internetowy

Antena Fuba DAA 850 ceglasta

Fuba DAA 850 to profesjonalna, włoska antena offsetowa. Łatwa w...

429 zł Więcej...

Matrix HDMI 4x2 4K

Rozdzielacz, przełącznik HDMI: 4 wejście - 2 wyjścia (zgodny z...

390 zł Więcej...

Odbiornik GiGaBlue UHD Quad 4K

Odbiornik UHD 4K z kodekiem wideo HEVC/H.265. Wbudowana satelitarna głowica...

1 199 zł Więcej...
reklama