reklama
SAT Kurier logowanie X
  • Zaloguj

Dominika Stępińska-Duch członkiem zarządu w TVN Discovery Polska

dodano: 2019-06-17 15:56 | aktualizacja: 2019-06-17 17:48
autor: Jerzy Kruczek | źródło: TVN Discovery Polska

TVN logo Do zespołu TVN Discovery Polska dołącza Dominika Stępińska-Duch. Rozpocznie pracę 1 września 2019 roku i jako Członek Zarządu będzie odpowiadała za Pion Prawny.
 


TVN Discovery Polska


Prosimy o wyłączenie blokowania reklam i odświeżenie strony.

Cieszę się, że Dominika dołącza do naszego zespołu w momencie, gdy na rynku mediów zachodzą fundamentalne zmiany. Dzięki temu będzie uczestniczyć z nami w ciekawym procesie transformacji naszej branży i firmy, a my skorzystamy z jej bogatego doświadczenia prawniczego. Bardzo cenię u niej zdolność do wszechstronnej analizy sytuacji, otwartość oraz umiejętność zapewnienia wsparcia w  procesach ciągłej ewolucji. - powiedział Piotr Korycki, Prezes Zarządu TVN Discovery Polska. - Dominika jest też świetnym liderem i posiada sprawdzone umiejętności budowania zespołów – dodał.

Dominika Stępińska-Duch posiada blisko 20 letnie doświadczenie między innymi w kwestiach związanych z budową, wdrażaniem oraz monitorowaniem procedur compliance. Obsługiwała międzynarodowe koncerny i wiodące polskie spółki Przez ostatnie cztery lata była partnerem kierującym Praktyką Prawa Karnego dla Biznesu w kancelarii Raczkowski Paruch. Ukończyła Wydział Prawa i Administracji Uniwersytetu Warszawskiego, studia podyplomowe na Uniwersytecie Jagiellońskim oraz aplikację adwokacką w Warszawie.  
 


Materiał chroniony prawem autorskim - wszelkie prawa zastrzeżone. Dalsze rozpowszechnianie artykułu tylko za zgodą wydawcy.
Więcej z kategorii Personalia


reklama
reklama
HOLLEX.PL - Twój sklep internetowy

Odbiornik Vu+ ZERO 4K

Vu+ ZERO 4K - najtańszy odbiornik Ultra HD od koreańskiego...

599 zł Więcej...

Odbiornik AB CryptoBox 752HD Combo

Odbiornik HD Combo - następca najbardziej udanych odbiorników satelitarnych producenta...

325 zł Więcej...

Antena Hollex ATZ-4 VHF DAB

Telewizyjna antena na pasmo VHF.

49 zł Więcej...
reklama