reklama
SAT Kurier logowanie X
  • Zaloguj

Serial „Syn” z Piercem Brosnanem w lipcu na AMC

dodano: 2019-06-18 11:36 | aktualizacja: 2019-06-18 12:36
autor: Jakub Sulisz | źródło: AMC

Syn Pierce Brosnan W nadchodzącym miesiącu w AMC kontynuacja serialu „Syn” z Piercem Brosnanem. W lipcu zapraszamy także na nowe odcinki sezonu 5A serialu „Fear the Walking Dead” oraz filmowe spotkania z najlepszymi produkcjami SF.

Syn Pierce Brosnan


Prosimy o wyłączenie blokowania reklam i odświeżenie strony.
Fear The Walking Dead, sezon 5A
W 5. sezonie Fear the Walking Dead misja grupy jest jasna: odnaleźć ocalałych i uczynić z resztek dawnego świata nieco lepsze miejsce. Morgan Jones (Lennie James) jest zdeterminowany, by przewodzić grupie w oparciu o filozofię, u podstaw której leżą życzliwość, oddanie społeczności i nadzieja. Bohaterowie wierzą, że wzajemna pomoc pomoże im zadośćuczynić za błędy popełnione w przeszłości. Jednak nie tak łatwo odzyskać zaufanie. Misja niesienia pomocy innym zostanie poddana ostatecznej próbie, gdy członkowie grupy znajdą się na nieznanym terytorium, co zmusi ich do stawienia czoła nie tylko swojej przeszłości, ale także lękom. Tylko w ten sposób będą w stanie odkryć zupełnie nowy sposób na przeżycie, który na zawsze ich odmieni. 

Występują: Lennie James, Alycia Debnam-Carey, Colman Domingo, Danay Garcia, Garret Dillahunt, Maggie Grace, Jenna Elfman, Alexa Nisenson, Austin Amelio, Ruben Blades

Nowe odcinki w każdy poniedziałek o 3:00 (równocześnie z amerykańską premierą) oraz o 22:00
 

Syn
2. sezon „Syna”, będącego adaptacją nominowanej do nagrody Pulitzera i znajdującej się na liście bestsellerów New York Timesa powieści Philippa Meyera o tym samym tytule, zakończy historię „pierwszego syna Teksasu”. Eli McCullough (Brosnan) nie cofnie się przed niczym, by zabezpieczyć swoje dziedzictwo przed rodzącym się przemysłem naftowym z 1917 roku. W osiągnięciu celu ucieknie się do zdrady, oszustwa i mordu – narzędzi, którymi posługuje się bez trudu dzięki zdolnościom nabytym, gdy był jeszcze wojownikiem Komanczów. Jednak największym wyzwaniem, któremu stawi czoła, okaże się być wojna domowa pod jego własnym dachem, wywołana przez idealistycznego syna bohatera - Pete’a (Henry Garrett). Eli wie, że największa nagroda jest w zasięgu ręki, ale czas działa na jego niekorzyść. Tymczasem, w 1851 roku, młody Eli jest żonatym i szanowanym wojownikiem plemienia Komanczów. Tragedia zmusza go jednak do objęcia pozycji lidera rozpadającego się imperium Komanczów. Dodatkowo, do serialu wprowadzona zostaje trzecia perspektywa czasowa, przenosząca widza do 1988 roku. Bohaterką tej osi czasu będzie wnuczka Eli’a, Jeanne Anne, która w wieku 85 lat będzie musiała zmierzyć się z długo skrywaną rodzinną tajemnicą.

Występują: Pierce Brosnan, Jacob Lofland, Henry Garrett, Paola Nunez, Sydney Lucas, Carlos Bardem

Nowe odcinki w każdy czwartek o 22:00, finał sezonu 11 lipca


FILMY

Jesteśmy snem - 7 lipca
Przerażony niezwykłą zdolnością wpływania na rzeczywistość za pomocą swoich snów, George jest na skraju załamania. Zamiast szukać lekarstwa, jego psychiatra usiłuje wpłynąć na bieg wydarzeń, tak by odpowiadały jego wizji. Skutki tych starań są przerażające i zaskakujące.

Występują: James Caan, Lisa Bonet, Lukas Haas    


Projekt „Momentum” - 14 lipca
Mężczyzna ze zdolnościami do telekinezy jest przerażony tym, że ktoś mógłby odkryć jego wyjątkowe moce. Kiedy spotyka charyzmatycznego przywódcę sekretnej grupy skupiającej ludzi posiadających podobne zdolności, zmuszony jest uciekać przed agentem FBI, który chce ich zniszczyć.  

Występują: Teri Hatcher, Grayson McCouch, Michael Massee, Louis Gossett Jr. 


Impostor: Test na społeczeństwo - 21 lipca
Ziemia jest w stanie wojny z siłami kosmitów od ponad dekady. Najnowsze dzieło rządowego naukowca Spencera Olhama zdaje się stanowić nadzieję na ocalenie planety. Wszystko zmienia się, gdy Olham zostaje oskarżony o bycie szpiegiem na usługach obcych, a jego życie zamienia się w koszmar. 

Występują: Gary Sinise, Madeleine Stowe, Vincent D’Onofrio, Tony Shalhoub


Zaginiony lot - 28 lipca
Agent Caleb Smith traci rodzinę podczas próby uprowadzenia samolotu. Wkrótce odkrywa, że jego najbliżsi stali się pionkami w rozgrywce o przejęcie kontroli nad technologią służącą do teleportacji. 

Występują: Jason Priestley, Lou Diamond Phillips, Garwin Sanford


Materiał chroniony prawem autorskim - wszelkie prawa zastrzeżone. Dalsze rozpowszechnianie artykułu tylko za zgodą wydawcy.
Więcej z kategorii Propozycje


reklama
reklama
HOLLEX.PL - Twój sklep internetowy

Zestaw nc+ telewizja na kartę: ITI 2850ST + pakiet Start+1m

Zestaw nc+ telewizja na kartę: odbiornik combo ADB2850ST + karta...

139 zł Więcej...

Antena Fuba DAT802B LTE

Tańsza wersja anteny Fuba DAT902B LTE. Wysokiej jakości 27-elementowa telewizyjna...

89 zł Więcej...

Kabel HDMI 2.1 8K UHD 1,0m

Najnowszy kabel HDMI o długości 1,0 m w wersji v2.1...

79 zł Więcej...
reklama