reklama
SAT Kurier logowanie X
  • Zaloguj

Nowy sezon „Top Gear” w lipcu na BBC Brit

dodano: 2019-06-19 10:42 | aktualizacja: 2019-06-19 11:00
autor: Jakub Sulisz | źródło: BBC WorldWide

27. sezon Top Gear BBC Na kanale BBC Brit szczególnie polecamy najnowszy sezon „Top Gear”. Przygotuj się na kolejną rundę testów najlepszych aut świata! Do startu z nową serią programu przygotowuje się także nowa ekipa prowadzących. A wśród nich: aktor komediowy Paddy McGuinness, legenda krykieta Freddie Flintoff oraz dobrze już znany widzom kierowca rajdowy Chris Harris. Łączy ich wspólna misja - miłość do samochodów i wyzwanie, aby najpopularniejsze na świecie motoryzacyjne show wynieść na jeszcze wyższy poziom.

27. sezon Top Gear BBC


Prosimy o wyłączenie blokowania reklam i odświeżenie strony.
Top Gear
Przygotuj się na kolejną rundę testów najlepszych aut świata! Do startu z nową serią programu przygotowuje się także nowa ekipa prowadzących. A wśród nich: aktor komediowy Paddy McGuinness, legenda krykieta Freddie Flintoff oraz dobrze już znany widzom kierowca rajdowy Chris Harris. Łączy ich wspólna misja - miłość do samochodów i wyzwanie, aby najpopularniejsze na świecie motoryzacyjne show wynieść na jeszcze wyższy poziom.
Od piątku 12 lipca, godz. 22:30
 

Europa: dekada chaosu
Kryzys zadłużenia w strefie euro, fale migracji, referendum w sprawie Brexitu, wzrost nastrojów nacjonalistycznych - w ostatnich latach Unia Europejska stanęła w obliczu poważnych wyzwań. Jakie działania podjęli jej przywódcy, by się z nimi zmierzyć? Program ma na celu w klarowny sposób wyjaśnić procesy decyzyjne i ich skutki. Wypowiedzi takich polityków wysokiego szczebla jak m.in. przewodniczący Rady Europejskiej Donald Tusk oraz prezydent Francji Nicolas Sarkozy uświadamiają, że za unijnymi mechanizmami stoją nie tylko politycy, lecz przede wszystkim zaangażowani i pełni pasji obywatele, którzy próbują bronić swoich racji i własnych ojczyzn, ze wszystkimi tego konsekwencjami. W dobie wiszącego nad Unią kryzysu i majaczącego na horyzoncie widma Brexitu program zdaje się być świeżym spojrzeniem na najnowszą historię Unii Europejskiej i przestrogą przed jej niepewną przyszłością.
Od czwartku 11 lipca, godz. 22:30

Red Arrows: asy przestworzy
Red Arrows to elitarny zespół akrobacyjny Królewskich Sił Powietrznych Wielkiej Brytanii, słynący na całym świecie ze swoich zsynchronizowanych podniebnych manewrów. Przez 12 miesięcy z kamerami przyglądaliśmy się codziennej pracy nie tylko pilotów, lecz także towarzyszących im załóg naziemnych i personelu pomocniczego. Dzięki uzyskaniu dostępu za kulisy możemy przedstawić tajniki szkolenia i działania słynnych Czerwonych Strzał. Jesienią 2017 dowództwo w zespole przejmuje nowy kapitan. Na wyjątkowo obfity w pokazy 2018 rok przygotował on serię ambitnych i spektakularnych manewrów. Śledzimy przygotowania do największej w historii Red Arrows serii pokazów lotniczych.
Od poniedziałku 22 lipca, godz. 22:30
 

Steele wykuwa broń
Alec Steele to młody gwiazdor rzemiosła kowalskiego znany z YouTube. W swojej kuźni w Norwich wytwarza historyczną broń. Wykorzystując doskonalone przez dekadę umiejętności (Alec zaczął wykuwać, gdy miał zaledwie 11 lat), na oczach widzów odtwarza oręż znany z historycznych bitew, np. rzymski gladius, topór wikingów, nóż Bowie czy bagnet M9.
Od środy 31 lipca, godz. 22:30


Materiał chroniony prawem autorskim - wszelkie prawa zastrzeżone. Dalsze rozpowszechnianie artykułu tylko za zgodą wydawcy.
Więcej z kategorii Propozycje


reklama
reklama
HOLLEX.PL - Twój sklep internetowy

Antena Hollex ATZ-4 VHF DAB

Telewizyjna antena na pasmo VHF.

49 zł Więcej...

Zestaw nc+ telewizja na kartę: ADB 5800S + pakiet Start+1m

Zestaw nc+ telewizja na kartę: odbiornik ADB5800S + karta na...

119 zł Więcej...

Moduł AlphaCrypt TC + karta nc+ TNK 1m

Karta startowa Smart HD+ na 1 miesiąc + do kompletu...

390 zł Więcej...
reklama