reklama
SAT Kurier logowanie X
  • Zaloguj

FIBEE I oraz FIBEE IV wybrały generalnych wykonawców

dodano: 2019-06-22 08:03
autor: Łukasz Knapik | źródło: Inea

FIBEE We wtorek, 18 czerwca br. zarządy spółek FIBEE I oraz FIBEE IV (powiązanych z grupą Inea) podpisały umowy z generalnymi wykonawcami na 18. obszarach trzeciego konkursu „Działania 1.1 Programu Operacyjnego Polska Cyfrowa”.

FIBEE


Prosimy o wyłączenie blokowania reklam i odświeżenie strony.
Spółki FIBEE I oraz FIBEE IV są największym beneficjentem trzeciego konkursu „Programu Operacyjnego Polska Cyfrowa”. W ramach ich działań związanych z tym projektem dostęp do otwartej sieci światłowodowej uzyskają mieszkańcy ponad 5600 miejscowości, w których wcześniej nie podpisano wniosków o dofinansowanie.

W marcu tego roku zarządy spółek FIBEE I i FIBEE IV podjęły decyzję o ponowieniu postępowania o wybór generalnych wykonawców. We wtorek, 18 czerwca br. w Poznaniu podpisane zostały umowy na wykonanie prac projektowych, robót budowlanych, dostawy i uruchomienia urządzeń aktywnych oraz świadczeń dodatkowych na osiemnastu obszarach konkursowych „Programu Operacyjnego Polska Cyfrowa 3”. Na poniedziałek, 24. czerwca br. zaplanowane zostało podpisanie jeszcze jednej umowy.

Zgodnie z założeniami prace projektowe mają rozpocząć się jeszcze w tym roku, budowa sieci ruszy natomiast na przełomie 2019 i 2020 roku.

Materiał chroniony prawem autorskim - wszelkie prawa zastrzeżone. Dalsze rozpowszechnianie artykułu tylko za zgodą wydawcy.
Więcej z kategorii Polskie kablówki


reklama
reklama
HOLLEX.PL - Twój sklep internetowy

Odbiornik VU+ ZERO Black

VU+ ZERO - najnowszy model firmy VU+ na Linuksie z...

419 zł Więcej...

Zestaw nc+ telewizja na kartę: ITI 2850ST + pakiet Start+1m

Zestaw nc+ telewizja na kartę: odbiornik combo ADB2850ST + karta...

129 zł Więcej...

Antena Famaval 125TRX biała

Portugalska antena podświetlana firmy Famaval 125TRX - 125cm, do instalacji...

290 zł Więcej...
reklama