reklama
SAT Kurier logowanie X
  • Zaloguj

„Fundusz wczasów pogodowych" 3 w Radiu Pogoda

dodano: 2019-06-22 08:38
autor: Łukasz Knapik | źródło: Agora

Radio Pogoda Po raz trzeci Radio Pogoda (Agora) zaprosi słuchaczy do udziału w wakacyjnej zabawie „Fundusz wczasów pogodowych", w której można będzie wygrać pobyt w hotelu w Busku Zdroju. Dodatkowo specjalne na lato redakcja stacji przygotowała audycje poświęcone m.in. wyjazdom i kultowym filmom („Czas na wczasy w Radiu Pogoda", „Wakacje z polską piosenką", „Letnie kino retro w Radiu Pogoda" i „Pogodny poranek"), a razem ze słuchaczami wybierze ulubioną wakacyjną piosenkę.

Radio Pogoda


Prosimy o wyłączenie blokowania reklam i odświeżenie strony.
„Fundusz Wczasów Pogodowych" to już tradycyjna zabawa Radia Pogoda przygotowana na wakacje. Od 1 lipca do końca sierpnia br. w codziennych rozgrywkach słuchacze stacji będą mieli szansę wygrać tygodniowy pobyt w hotelu w Busku Zdroju. Na turnus pojedzie w sumie 44 pogodnych wczasowiczów. O szczegółach zabawy będzie można usłyszeć już wkrótce na antenie stacji i przeczytać na www.radiopogoda.pl

Z początkiem lipca zmieni się też ramówka stacji, w której pojawią się specjalne wakacyjne propozycje. W cyklu „Czas na wczasy w Radiu Pogoda" Zygmunt Chajzer przypomni, jak wyglądały kiedyś wakacyjne wyjazdy. Ośrodki wczasowe, kaowcy, wczasy wagonowe – o tym wszystkim opowie słuchaczom codziennie o 16:45.

W cyklu „Wakacje z polską piosenką" codziennie przed godz. 18:00 prezenterzy rozgłośni przedstawią jeden polski utwór o wakacyjnym charakterze. Słuchacze będą mogli głosować na swoją ulubioną piosenkę na stronie www.radiopogoda.pl. Wyniki plebiscytu zostaną ogłoszone w ostatni weekend wakacji na antenie Radia Pogoda.

Natomiast o kultowych filmach będzie można usłyszeć w cyklu „Letnie Kino Retro w Radiu Pogoda". Program pojawi się na antenie od poniedziałku do piątku przed godz. 19:00.

Oprócz tego, jak dotychczas, codziennie rano słuchaczy Radia Pogoda budzić będą głosy Asi Kruk i Zygmunta Chajzera. Program „Pogodny Poranek" pełen wakacyjnych konkursów i ciekawostek nadawany będzie od poniedziałku do piątku, od 6:00 do 10:00.

Wakacyjne propozycje Radia Pogoda dla słuchaczy wspiera autopromocja na antenie stacji, na www.radiopogoda.pl i na profilach stacji w mediach społecznościowych. 

Radio Pogoda dołączyło do portfolio Grupy Radiowej Agory w 2015 r. Stacji można słuchać już w 8 miastach, a także w internecie i aplikacji mobilnej. To idealna propozycja dla tych, którzy cenią przeboje sprzed lat - zarówno dobre aranże, jak i świetne teksty, tworzące ponadczasową muzyczną klasykę. Na antenie Radia Pogoda można usłyszeć utwory z kilku dekad XX wieku – od lat 30. do 70.; od Adolfa Dymszy, przez Beatlesów po Zbigniewa Wodeckiego. Audycje stacji firmują mocne nazwiska - m.in. Zygmunt Chajzer i Robert Janowski. 


Materiał chroniony prawem autorskim - wszelkie prawa zastrzeżone. Dalsze rozpowszechnianie artykułu tylko za zgodą wydawcy.
Więcej z kategorii Radiowe propozycje


reklama
reklama
HOLLEX.PL - Twój sklep internetowy

Odbiornik Vu+ ZERO 4K

Vu+ ZERO 4K - najtańszy odbiornik Ultra HD od koreańskiego...

629 zł Więcej...

Antena Famaval 80SP ceglasta

Portugalska antena podświetlana firmy Famaval 80cm, do odbioru wiązek satelitów...

79 zł Więcej...

Kamera SJCAM SJ8 PRO

980 zł Więcej...
reklama