reklama
SAT Kurier logowanie X
  • Zaloguj

UPC: Polsat Viasat History od niższego pakietu

dodano: 2019-07-01 15:58
autor: Anita Kaźmierska | źródło: Viasat World/UPC Polska

Polsat Viasat History HD Od 1 lipca br. abonenci UPC Polska posiadający pakiet Select zyskają dostęp do kanału tematycznego Polsat Viasat History. Dotychczas kanał był dostępny jedynie w pakiecie Max.

Wielkie zagadki starożytnego Egiptu Piramidy Polsat Viasat History


Prosimy o wyłączenie blokowania reklam i odświeżenie strony.
Dzięki współpracy z Viasat World, abonenci UPC Polska zyskują dostęp w pakiecie Select do treści programowych oferowanych w polskiej wersji językowej przez kanał Polsat Viasat History. Stacja stanowi uzupełnienie portfolio Viasat World w Polsce. Oprócz kanału historycznego oferta nadawcy obejmuje programy Polsat Viasat Explore, Polsat Viasat Nature i Epic Drama.
 

Dzięki długiej obecności na platformie UPC Polska i wzajemnemu zaufaniu systematycznie poszerzamy grono naszych widzów. Nie mamy też wątpliwości, że starannie wyselekcjonowane propozycje programowe oferowane przez nasze kanały tematyczne to adekwatna propozycja dla wymagającej, współczesnej publiczności

– mówi Emma Jones, VP Commercial Affairs Viasat World.

Polsat Viasat History dzięki swym fascynującym filmom dokumentalnym i ich nowatorskiemu spojrzeniu na dawne czasy przywraca historię do życia. Świetnie przygotowane pod względem merytorycznym programy rzucają wyzwanie umysłom swoim inteligentnym i przenikliwym ujęciem przeszłości. Wizytówką stacji są najsłynniejsi i najbardziej charyzmatyczni historycy. Kanał koncentruje się na historii Europy, ujawniając sekrety dawnych czasów i to, jak wpłynęły na nasze życie.

Polsat Viasat History w ofercie UPC jest dostępny na dekoderach Horizon i Kaon na pozycji 315. oraz na dekoderze Mediabox na pozycji 390.


Materiał chroniony prawem autorskim - wszelkie prawa zastrzeżone. Dalsze rozpowszechnianie artykułu tylko za zgodą wydawcy.
Więcej z kategorii Polskie kablówki


reklama
reklama
HOLLEX.PL - Twój sklep internetowy

Antena Laminas AS-1500 AE

Podświetlana antena epoksydowa - offset 1,6 m w wersji AE...

1 950 zł Więcej...

Odbiornik DVB-T/T2/C Opticum Nytro Box Plus HEVC/LAN

Najnowszy hybrydowy odbiornik DVB-T/T2/C/LAN z HEVC/H.265 marki Opticum firmy AX...

119 zł Więcej...

DJI Osmo Pocket

1 450 zł Więcej...
reklama