reklama
SAT Kurier logowanie X
  • Zaloguj

Netflix otworzy biuro w Polsce?

dodano: 2019-07-03 12:05 | aktualizacja: 2019-07-03 12:32
autor: Anita Kaźmierska | źródło: press.pl

Netflix Netflix może w 2020 roku otworzyć lokalne biuro w Warszawie, wynika z ustaleń press.pl. Już teraz rekrutuje menedżerów do biura w Amsterdamie, od których wymagana jest biegła znajomość języka polskiego.

Netflix


Prosimy o wyłączenie blokowania reklam i odświeżenie strony.
Aktualnie Netflix poszukuje osoby na stanowisko Senior Manager Business Development na Europę Środkowo-Wschodnią. Natomiast wcześniej prowadzona była rekrutacja na Senior Partnership Managera na ten region. Od kandydatów wymagana jest biegła znajomość nie tylko języka angielskiego, ale i polskiego.

Pół roku temu do Netflixa w Amsterdamie dołączył Łukasz Kluskiewicz jako Content Acquisition Manager na Europę Środkowo-Wschodnią. Z kolei Tomasz Ebbig objął w czerwcu nowo utworzone stanowisko Marketing Directora na Europę Środkowo-Wschodnią (wcześniej kierował zespołem marketingu jako Senior Manager).

Dziś Netflix ma w Europie pięć biur: w Amsterdamie, Berlinie, Londynie, Madrycie i Paryżu. Według ustaleń press.pl, Netflix może w 2020 roku otworzyć lokalne biuro także w Warszawie.
 

- Jeśli i kiedy nasza aktywność na danym rynku będzie na poziomie, na którym otwarcie lokalnego biura miałoby sens, rozważymy taką opcję - powiedział rzecznik prasowy Netflixa dla press.pl.

Warto dodać, że Netflix jest wymieniany jako potencjalny podmiot zainteresowany zakupem polskiej biblioteki Showmaxa oraz że zrealizował już pierwszy polski serial - jesienią 2018 roku premierę miał „1983”. Ponadto niewykluczona jest bliższa współpraca Netflixa z TVP.


Materiał chroniony prawem autorskim - wszelkie prawa zastrzeżone. Dalsze rozpowszechnianie artykułu tylko za zgodą wydawcy.
Więcej z kategorii VOD/OTT


reklama
reklama
HOLLEX.PL - Twój sklep internetowy

Kabel HDMI 2.1 8K UHD 1,5m

Najnowszy kabel HDMI o długości 1,5m w wersji v2.1 dla...

69 zł Więcej...

Kabel HDMI 2.0 4K Light 3,0m

Wysokiej klasy kabel połączeniowy HDMI Light z oświetleniem LED z...

79 zł Więcej...

Odbiornik GiGaBlue UHD UE 4K

Najtańszy na rynku odbiornik 4K z podwójną głowicą FBC DVB-S2X...

950 zł Więcej...
reklama