reklama
SAT Kurier logowanie X
  • Zaloguj

T-Mobile zaoferował androidowy dekoder 4K z DVB-T [wideo]

dodano: 2019-07-03 12:57
autor: Anita Kaźmierska | źródło: T-Mobile/satkurier.pl

T-Mobile dekoder 4K HDR Kaon KSTB6077 Z końcem czerwca T‑Mobile wprowadził ofertę Magenta 1, na którą składają się abonament komórkowy, rozrywka i internet światłowodowy. Ten ostatni klienci mogą zakupić również jako osobną usługę lub w pakiecie 2 w 1 w ofercie Magenta Rozrywka. Dodatkowo operator zaoferował dekoder 4K HDR na Androidzie z obsługą DVB-T i pilotem Bluetooth.

T-Mobile dekoder 4K HDR Kaon KSTB6077


Prosimy o wyłączenie blokowania reklam i odświeżenie strony.
Światłowód w ofercie z Netflixem to pobieranie danych z prędkością nawet do 900 Mb/s i ich wysyłanie do 100 Mb/s. Z pakietu mogą skorzystać klienci znajdujący się w zasięgu infrastruktury światłowodowej jednego z partnerów T‑Mobile, czyli blisko 2,7 mln gospodarstw domowych w Polsce.

Klienci T‑Mobile mogą wybierać spośród trzech promowanych wariantów – S, M i L – które różnią się prędkością światłowodu, liczbą ekranów, na których można korzystać z usługi Netflix, oraz ceną. W każdym z wariantów użytkownicy mogą dokupić dekoder oraz zwiększyć prędkość światłowodu.

Ofertę można też rozszerzyć o pakiet Superpakiet Sport, obejmujący Iplę Sport i Iplę Eleven Sports, w cenie 30 zł za 90 dni. Przygotowano też kilka innych pakietów Ipli.

Oferta Magenta Rozrywka (Światłowód + Rozrywka) - bez abonamentu komórkowego:
 

Oferta Magenta 1, na którą składają się abonament komórkowy, rozrywka i internet światłowodowy:
 

Dla klientów zainteresowanych wyłącznie internetem światłowodowym T‑Mobile przygotował trzy warianty oferty: do 100, 300 i 900 Mb/s w cenach odpowiednio 69, 79 i 99 zł/mies. Każda oferta obejmuje router Wi-Fi w cenie abonamentu.

Oferta Światłowód:
 

Zupełną nowością jest dekoder 4K HDR Kaon KSTB6077. Urządzenie umożliwia bezpośredni i wygodny dostęp do seriali, filmów, dokumentów, programów dla dzieci i innych materiałów z biblioteki Netflix za pomocą specjalnego przycisku na pilocie. Dodatkowo dekoder pozwala korzystać z kanałów na żywo, sportu, rozrywki, informacji oraz filmów i seriali z serwisu Ipla, bezpłatnych kanałów naziemnej telewizji cyfrowej DVB-T oraz aplikacji i gier. Wymagający użytkownicy z pewnością zwrócą uwagę na wyszukiwanie głosowe Google oraz wbudowany system Chromecast, umożliwiający sterowanie i przesyłanie ulubionych treści na duży ekran za pomocą telefonu lub tabletu.


Materiał chroniony prawem autorskim - wszelkie prawa zastrzeżone. Dalsze rozpowszechnianie artykułu tylko za zgodą wydawcy.
Więcej z kategorii Polonica


reklama
reklama
HOLLEX.PL - Twój sklep internetowy

Konwerter Unicable II Inverto 32 tunery (5278) ULTRABOX

Konwerter Unicable II marki Inverto pozwala na jednoprzewodową (szeregową) transmisję...

219 zł Więcej...

Transmiter HDMI Megasat Premium do max. 100m

Bezprzewodowy transmiter HDMI firmy Megasat. Urządzenie pozwala na przesłanie na...

670 zł Więcej...

Odbiornik AB CryptoBox 752HD Combo

Odbiornik HD Combo - następca najbardziej udanych odbiorników satelitarnych producenta...

325 zł Więcej...
reklama