reklama
SAT Kurier logowanie X
  • Zaloguj

„Pitbull. Nowe porządki” w Kinie Letnim Kino Polska [wideo]

dodano: 2019-07-03 14:43 | aktualizacja: 2019-07-03 15:04
autor: Jan Borejko | źródło: Kino Polska

„Pitbull. Nowe porządki” Kino Polska Telewizja Kino Polska zaprasza na drugi piątkowy wieczór z polskim filmem w Gdyni. Tym razem w ramach Kina Letniego Telewizji Kino Polska stacja zaprezentuje publiczności produkcję „Pitbull. Nowe porządki” Patryka Vegi. Pokaz filmu odbędzie się w piątek, 5 lipca o godzinie 21:00, przy Placu Grunwaldzkim w Gdyni (tego dnia wyjątkowo obok Hotelu Mercure; róg Armii Krajowej i ul. Borchardta). Wstęp jest bezpłatny

„Pitbull. Nowe porządki” Kinie Letnim telewizji Kino Polska


Prosimy o wyłączenie blokowania reklam i odświeżenie strony.
„Pitbull. Nowe porządki” to męskie kino policyjne spod ręki Patryka Vegi – reżysera, który słynie z tego, że oburza krytyków, dzieli widzów i zapełnia sale kinowe. Gdy mokotowski gliniarz Majami zaczyna rozpracowywać grupę gangsterów, na jego drodze stają Gebels, Igor i Barszczyk – bohaterowie słynnego serialu Pitbull, do którego film nawiązuje. Gliniarze z różnych stron policyjnego światka szybko zaczynają rozumieć, że by pokonać najsilniejszą organizację przestępczą w Polsce, muszą ze sobą współpracować. W filmie Pitbull. Nowe porządki występują najpopularniejsi polscy aktorzy, m.in. Andrzej Granowski, Bogusław Linda, Maja Ostaszewska, Piotr Stramowski i Agnieszka Dygant.

W ramach Kina Letniego telewizja Kino Polska pokaże w sumie 18 polskich filmów. Od 28 czerwca do 13 września pokazy będą odbywać się w każdy piątek o godz. 21:00 na Placu Grunwaldzkim w Gdyni. Od 16 do 21 września, czyli już w trakcie 44. Festiwalu Polskich Filmów Fabularnych w Gdyni, filmy będą emitowane codziennie o godz. 20:00.
 

Kino Letnie Telewizji Kino Polska odbywa się pod patronatem Urzędu Miasta Gdyni. Sponsorem wydarzenia jest Ziaja. Partnerami imprezy są: Festiwal Polskich Filmów Fabularnych w Gdyni, ChaiKola i Hotel Mercure w Gdyni. Patroni medialni to: portal Trójmiasto.pl, Radio Gdańsk i Co Jest Grane 24.

Materiał chroniony prawem autorskim - wszelkie prawa zastrzeżone. Dalsze rozpowszechnianie artykułu tylko za zgodą wydawcy.
Więcej z kategorii Propozycje


reklama
reklama
HOLLEX.PL - Twój sklep internetowy

Odbiornik Dreambox ONE Ultra HD 2xS2X Multistream

Najnowszy i najszybszy odbiornik UHD cenionej marki Dreambox - nowy...

1 199 zł Więcej...

Antena sat kempingowa 60 cm z przyssawką

stalowa antena 60 cm przenośna na przyssawkę.

139 zł Więcej...

Antena DVB-T dookólna KORONA

Radiowo-telewizyjna antena szerokopasmowa o dookólnej charakterystyce na samochód z mocnym...

79 zł Więcej...
reklama