reklama
SAT Kurier logowanie X
  • Zaloguj

„Pitbull. Nowe porządki” w Kinie Letnim Kino Polska [wideo]

dodano: 2019-07-03 14:43 | aktualizacja: 2019-07-03 15:04
autor: Jan Borejko | źródło: Kino Polska

„Pitbull. Nowe porządki” Kino Polska Telewizja Kino Polska zaprasza na drugi piątkowy wieczór z polskim filmem w Gdyni. Tym razem w ramach Kina Letniego Telewizji Kino Polska stacja zaprezentuje publiczności produkcję „Pitbull. Nowe porządki” Patryka Vegi. Pokaz filmu odbędzie się w piątek, 5 lipca o godzinie 21:00, przy Placu Grunwaldzkim w Gdyni (tego dnia wyjątkowo obok Hotelu Mercure; róg Armii Krajowej i ul. Borchardta). Wstęp jest bezpłatny

„Pitbull. Nowe porządki” Kinie Letnim telewizji Kino Polska


Prosimy o wyłączenie blokowania reklam i odświeżenie strony.
„Pitbull. Nowe porządki” to męskie kino policyjne spod ręki Patryka Vegi – reżysera, który słynie z tego, że oburza krytyków, dzieli widzów i zapełnia sale kinowe. Gdy mokotowski gliniarz Majami zaczyna rozpracowywać grupę gangsterów, na jego drodze stają Gebels, Igor i Barszczyk – bohaterowie słynnego serialu Pitbull, do którego film nawiązuje. Gliniarze z różnych stron policyjnego światka szybko zaczynają rozumieć, że by pokonać najsilniejszą organizację przestępczą w Polsce, muszą ze sobą współpracować. W filmie Pitbull. Nowe porządki występują najpopularniejsi polscy aktorzy, m.in. Andrzej Granowski, Bogusław Linda, Maja Ostaszewska, Piotr Stramowski i Agnieszka Dygant.

W ramach Kina Letniego telewizja Kino Polska pokaże w sumie 18 polskich filmów. Od 28 czerwca do 13 września pokazy będą odbywać się w każdy piątek o godz. 21:00 na Placu Grunwaldzkim w Gdyni. Od 16 do 21 września, czyli już w trakcie 44. Festiwalu Polskich Filmów Fabularnych w Gdyni, filmy będą emitowane codziennie o godz. 20:00.
 

Kino Letnie Telewizji Kino Polska odbywa się pod patronatem Urzędu Miasta Gdyni. Sponsorem wydarzenia jest Ziaja. Partnerami imprezy są: Festiwal Polskich Filmów Fabularnych w Gdyni, ChaiKola i Hotel Mercure w Gdyni. Patroni medialni to: portal Trójmiasto.pl, Radio Gdańsk i Co Jest Grane 24.


Materiał chroniony prawem autorskim - wszelkie prawa zastrzeżone. Dalsze rozpowszechnianie artykułu tylko za zgodą wydawcy.
Więcej z kategorii Propozycje


reklama
reklama
HOLLEX.PL - Twój sklep internetowy

Antena Fuba DAA 850 grafit

Fuba DAA 850 to profesjonalna, włoska antena offsetowa. Łatwa w...

429 zł Więcej...

Miernik Linbox WS-6934 dla DVB-S/S2

Miernik, do pomiarów cyfrowych sygnałów satelitarnych DVB-S z pomiarem SNR,...

299 zł Więcej...

Odbiornik Vu+ UNO 4K SE S2X FBC Multistream

Vu+ UNO 4K SE - najnowsza wersja tunera 4K od...

1 139 zł Więcej...
reklama