reklama
SAT Kurier logowanie X
  • Zaloguj

MobiTV planuje międzynarodową ekspansję

dodano: 2019-07-02 17:59
autor: Janusz Sulisz | źródło: MobiTV

MobiTV Firma MobiTV, specjalizująca się w rozwiązaniach dostarczania treści wideo w oparciu o technologię IP, otrzymała 50 mln dol. finansowania od Oak Investment Partners, Ally Financial i Cedar Grove Partners. Środki te zostaną wykorzystane na międzynarodową ekspansję firmy oraz rozwój platformy MobiTV Connect dla operatorów pay-tv.Prosimy o wyłączenie blokowania reklam i odświeżenie strony.

- Wierzymy w wysoką jakość doświadczeń, jakie konsumentom daje MobiTV, i wiemy, że bycie jedynym prawdziwym rozwiązaniem TVaaS komercyjnie wdrożonym w Ameryce Północnej zróżnicowało pozycję na rynku - powiedział Bandel Carano, partner zarządzający Oak Investment Partners. - Oni odkryli na nowo pay-tv, dostarczając operatorom platformę, która pozwala użytkownikom wykorzystanie urządzeń streamingowych lub Smart TV przy jednoczesnym wyeliminowaniu potrzeby na dekoder - ale bez całkowitej go alienacji! Pozostawia to miejsce dla wszystkich, aby rozwijali i ulepszali swoje oferty kablowe w tempie komfortowym zarówno dla operatorów, jak i konsumentów.

MobiTV jest rozwiązaniem white-label, end-to-end na potrzeby streamingu wideo. MobiTV Connect wybrało już 90 operatorów od czasu uruchomienia tej platformy w 2016 roku. Należą do nich m.in. Citizens Fiber, Windstream i EPB. Dodatkowo ponad 350 popularnych sieci, takich jak A+E Networks, AMC Networks, Crown Media Family Networks, C-SPAN Networks, Disney and ESPN Media Networks, Showtime, Viacom i inni, oferuje swoje treści poprzez MobiTV.

Materiał chroniony prawem autorskim - wszelkie prawa zastrzeżone. Dalsze rozpowszechnianie artykułu tylko za zgodą wydawcy.
Więcej z kategorii VOD/OTT


reklama
reklama
HOLLEX.PL - Twój sklep internetowy

Kabel HDMI 2.1 8K UHD 1,5m

Najnowszy kabel HDMI o długości 1,5 m w wersji v2.1...

89 zł Więcej...

Kamera SJCAM SJ8 PRO

979 zł Więcej...

Odbiornik GiGaBlue UHD Quad 4K

Odbiornik UHD 4K z kodekiem wideo HEVC/H.265. Wbudowana satelitarna głowica...

1 199 zł Więcej...
reklama