reklama
SAT Kurier logowanie X
  • Zaloguj

Kanał Spas debiutuje w przesunięciu czasowym

dodano: 2019-07-04 18:21
autor: RO | źródło: cableman.ru

Spas 1 lipca 2019 roku, rosyjski kanał Spas uruchomił transmisję z 2-godzinnym wyprzedzeniem programu w stosunku do oryginalnej wersji moskiewskiej. Zdublowany program ma być rozpowszechniany od Uralu (+2h) do Kamczatki (+9h). Nadawca planuje przełączyć się na nadawanie programów w pełnej skali, co pozwoli widzom oglądanie treści dostosowanych do strefy czasowej.

Spas


Prosimy o wyłączenie blokowania reklam i odświeżenie strony.
Od momentu powstania kanału Spas, przekaz z Moskwy był dystrybuowany dla całej Rosji bez uwzględnienia czasu lokalnego w regionach ze względu na warunki techniczne. Duża część kraju oglądała pasma prime time albo późno w nocy, albo wcale nie oglądała. Nadawca stworzył system powtórzeń, który ukazywał się też rano, a był zaplanowany na wieczór. Teraz rozpoczyna się korygowanie tych niedogodności. Uralska wersja Spas (+2h) daje możliwość komfortowego oglądania programów dla prawie połowy Rosji. Stopniowo na odbiór Spas w czasie lokalnym przejdą Syberia, Daleki Wschód i cały kraj.

Spas, rosyjski kanał o religii prawosławnej, wystartował latem 2005 roku. Początkowo nadawał 16 godzin programu dziennie. W swojej ofercie posiada programy poświęcone społeczeństwu i religii prawosławnej.

Źródło: cableman.ru 

Materiał chroniony prawem autorskim - wszelkie prawa zastrzeżone. Dalsze rozpowszechnianie artykułu tylko za zgodą wydawcy.
Więcej z kategorii Kanały


reklama
reklama
HOLLEX.PL - Twój sklep internetowy

Zestaw nc+ telewizja na kartę: ITI 2850ST + pakiet Start+1m

Zestaw nc+ telewizja na kartę: odbiornik combo ADB2850ST + karta...

139 zł Więcej...

Player+ BOX z pakietem MAX na 90 dni

Player+BOX to urządzenie pozwalające na odbiór treści za pomocą usługi...

129 zł Więcej...

Antena Maximum Multifocus E85

Tajwańska antena eliptyczna 90cm typu multifocus firmy Jonsa dla 5...

279 zł Więcej...
reklama