reklama
SAT Kurier logowanie X
  • Zaloguj

Kanał Spas debiutuje w przesunięciu czasowym

dodano: 2019-07-04 18:21
autor: RO | źródło: cableman.ru

Spas 1 lipca 2019 roku, rosyjski kanał Spas uruchomił transmisję z 2-godzinnym wyprzedzeniem programu w stosunku do oryginalnej wersji moskiewskiej. Zdublowany program ma być rozpowszechniany od Uralu (+2h) do Kamczatki (+9h). Nadawca planuje przełączyć się na nadawanie programów w pełnej skali, co pozwoli widzom oglądanie treści dostosowanych do strefy czasowej.

Spas


Prosimy o wyłączenie blokowania reklam i odświeżenie strony.
Od momentu powstania kanału Spas, przekaz z Moskwy był dystrybuowany dla całej Rosji bez uwzględnienia czasu lokalnego w regionach ze względu na warunki techniczne. Duża część kraju oglądała pasma prime time albo późno w nocy, albo wcale nie oglądała. Nadawca stworzył system powtórzeń, który ukazywał się też rano, a był zaplanowany na wieczór. Teraz rozpoczyna się korygowanie tych niedogodności. Uralska wersja Spas (+2h) daje możliwość komfortowego oglądania programów dla prawie połowy Rosji. Stopniowo na odbiór Spas w czasie lokalnym przejdą Syberia, Daleki Wschód i cały kraj.

Spas, rosyjski kanał o religii prawosławnej, wystartował latem 2005 roku. Początkowo nadawał 16 godzin programu dziennie. W swojej ofercie posiada programy poświęcone społeczeństwu i religii prawosławnej.

Źródło: cableman.ru

Materiał chroniony prawem autorskim - wszelkie prawa zastrzeżone. Dalsze rozpowszechnianie artykułu tylko za zgodą wydawcy.
Więcej z kategorii Kanały


reklama
reklama
HOLLEX.PL - Twój sklep internetowy

Konwerter Unicable II Inverto 32 tunery (5278) ULTRABOX

Konwerter Unicable II marki Inverto pozwala na jednoprzewodową (szeregową) transmisję...

219 zł Więcej...

Antena DVB-T dookólna KORONA

Radiowo-telewizyjna antena szerokopasmowa o dookólnej charakterystyce na samochód z mocnym...

79 zł Więcej...

Antena Fuba DAA 850 grafit

Fuba DAA 850 to profesjonalna, włoska antena offsetowa. Łatwa w...

429 zł Więcej...
reklama