reklama
SAT Kurier logowanie X
  • Zaloguj

6-8.07 Polsat Sport: Euro na plaży i Copa America

dodano: 2019-07-06 05:45
autor: Łukasz Knapik | źródło: Cyfrowy Polsat/satkurier.pl

Polsat Sport transmisje komentatorzy W weekend 6-7 lipca br. na widzów sportowych kanałów Polsatu czekać będą m.in.: igrzyska europejskie w Mińsku, Liga Narodów siatkarek, piłka ręczna plażowa, Euro Beach Soccer League, Major League Soccer (MLS), Copa America, Ultimate Fighting Championship (UFC), Nice 1. Liga Żużlowa, Moto2, Moto3, MotoGP, W Series, rallycross, triathlon, tenis ziemny - Wimbledon oraz e-sport - League of Legends - Rift Rivals i League of Legends - Ultraliga.

Polsat Sport transmisje komentatorzy


Prosimy o wyłączenie blokowania reklam i odświeżenie strony.
Oto weekendowe propozycje kanałów Polsat, Super Polsat, Polsat Sport, Polsat Sport Extra, Polsat Sport News, Polsat Sport Fight, Polsat Sport Premium 1, Polsat Sport Premium 2, Eleven Sports 1, Eleven Sports 2, Eleven Sports 3, Eleven Sports 4, Eska TV, Eska TV Extra, Polsat Games, Polsat Viasat History, Polsat News i Superstacja oraz serwisów polsatsport.pl i Ipla. Na widzów czekać będą m.in.: igrzyska europejskie w Mińsku (więcej tutaj), Liga Narodów siatkarek (więcej tutaj), piłka ręczna plażowa (więcej tutaj), Euro Beach Soccer League (więcej tutaj), Major League Soccer (MLS) (więcej tutaj), Copa America (więcej tutaj), Ultimate Fighting Championship (UFC) (więcej tutaj), Nice 1. Liga Żużlowa (więcej tutaj), Moto2 (więcej tutaj), Moto3 (więcej tutaj), MotoGP (więcej tutaj), W Series (więcej tutaj), rallycross (więcej tutaj), triathlon (więcej tutaj), tenis ziemny - Wimbledon (więcej tutaj) oraz e-sport - League of Legends - Rift Rivals (więcej tutaj) i League of Legends - Ultraliga (więcej tutaj).

Plan emisji:

6 lipca (sobota)

6:00 Polsat Games, e-sport, League of Legends: Ultraliga

7:00 Polsat Sport Fight, KSW27

7:00 Eleven Sports 2, Bundesliga: „Bundesliga Season Preview” - magazyn

8:45 Polsat Sport, Liga Narodów siatkarek: 1. półfinał

9:00 Polsat Sport Extra, mistrzostwa Europy w piłce ręcznej plażowej: 5. dzień

9:00 Polsat Sport News i polsatsport.pl, motocyklowe mistrzostwa świata, Grand Prix Niemiec: 3. sesja treningowa w klasie Moto3

9:00 Polsat Sport Premium 1, Liga Mistrzów piłkarzy: „Magazyn Ligi Mistrzów” - magazyn

9:00 Eleven Sports 3, Bundesliga

9:30 Eska TV, „Będę grał w grę” - magazyn

9:55 Polsat Sport News i polsatsport.pl, motocyklowe mistrzostwa świata, Grand Prix Niemiec: 3. sesja treningowa w klasie MotoGP

10:55 Polsat Sport News i polsatsport.pl, motocyklowe mistrzostwa świata, Grand Prix Niemiec: 3. sesja treningowa w klasie Moto2

10:00 Polsat Sport Extra, mistrzostwa Europy w piłce ręcznej plażowej: 5. dzień

11:00 Polsat Sport Extra, mistrzostwa Europy w piłce ręcznej plażowej: 5. dzień

11:00 Eleven Sports 1, W Series w Norymberdze: sesja kwalifikacyjna
komentują: Marcin Grzywacz i Mikołaj Sokół

11:00 Eleven Sports 4, Serie A Tim

12:00 Polsat Sport Extra, mistrzostwa Europy w piłce ręcznej plażowej: 5. dzień

12:00 Polsat Sport News, tenis ziemny, turniej Wimbledon: 6. dzień

12:10 Polsat Viasat History, „Kobiety - wojowniczki” - serial dokumentalny

12:35 polsatsport.pl, motocyklowe mistrzostwa świata, Grand Prix Niemiec: 1. część sesji kwalifikacyjnej w klasie Moto3

13:00 Polsat Sport Extra, tenis ziemny, turniej Wimbledon: „Kronika Wimbledonu” - magazyn

13:00 polsatsport.pl, motocyklowe mistrzostwa świata, Grand Prix Niemiec: 2. część sesji kwalifikacyjnej w klasie Moto3

13:15 Polsat Sport, Liga Narodów siatkarek: 2. półfinał

13:30 polsatsport.pl, motocyklowe mistrzostwa świata, Grand Prix Niemiec: 4. sesja treningowa w klasie MotoGP

14:00 Polsat Sport Extra, tenis ziemny, turniej Wimbledon: 6. dzień

14:00 Polsat Sport News, Euro Beach Soccer League: Szwajcaria - Polska

14:10 polsatsport.pl, motocyklowe mistrzostwa świata, Grand Prix Niemiec: 1. część sesji kwalifikacyjnej w klasie MotoGP

14:35 polsatsport.pl, motocyklowe mistrzostwa świata, Grand Prix Niemiec: 2. część sesji kwalifikacyjnej w klasie MotoGP

15:00 Polsat Sport, tenis ziemny, turniej Wimbledon: 6. dzień

15:00 Polsat Sport News, tenis ziemny, turniej Wimbledon: 6. dzień

15:05 polsatsport.pl, motocyklowe mistrzostwa świata, Grand Prix Niemiec: 1. część sesji kwalifikacyjnej w klasie Moto2

15:30 polsatsport.pl, motocyklowe mistrzostwa świata, Grand Prix Niemiec: 2. część sesji kwalifikacyjnej w klasie Moto2

16:00 Polsat Sport, tenis ziemny, turniej Wimbledon: 6. dzień

16:00 Polsat Sport Extra, tenis ziemny, turniej Wimbledon: 6. dzień

16:00 Eleven Sports 1, W Series w Norymberdze: wyścig
komentują: Marcin Grzywacz i Mikołaj Sokół

16:45 Polsat Games, e-sport, League of Legends: Ultraliga

17:00 Polsat Sport News, tenis ziemny, turniej Wimbledon: 6. dzień

18:00 Polsat Sport, tenis ziemny, turniej Wimbledon: 6. dzień

18:00 Polsat Sport Extra, tenis ziemny, turniej Wimbledon: 6. dzień

19:00 Polsat Sport News, tenis ziemny, turniej Wimbledon: 6. dzień

19:20 Polsat, „Sport” - serwis informacyjny

20:00 w Polsacie Sport i 20:45 w Polsacie Sport Premium 1, Copa America w Brazylii, mecz o miejsca 3. i 4.: Argentyna - Chile

20:45 Polsat Games, e-sport, League of Legends: Rift Rivals

21:00 Polsat Sport News, triathlon, ITU World Triathlon Series w Hamburgu: sprint kobiet

22:35 Superstacja, „Finał dnia: Sport” - serwis informacyjny

23:00 Polsat Sport News, triathlon, ITU World Triathlon Series w Hamburgu: sprint mężczyzn

23:30 Polsat Sport Premium 2, Liga Mistrzów piłkarzy: „Archiwalne finały Ligi Mistrzów UEFA” - magazyn

23:40 Polsat News, „Sportowy obraz dnia” - serwis informacyjny

Noc z 6 na 7 lipca (z soboty na niedzielę)

1:00 Polsat Sport Extra, Major League Soccer (MLS): Philadelphia Union Chester - Orlando City SC

2:30 Polsat Games, e-sport, League of Legends: Ultraliga

3:00 Polsat Sport, UFC239

7 lipca (niedziela)

6:00 Polsat Games, e-sport, League of Legends: Ultraliga

8:20 Polsat Sport News i polsatsport.pl, motocyklowe mistrzostwa świata, Grand Prix Niemiec: rozgrzewka w klasie Moto3

8:30 Eska TV, „Będę grał w grę” - magazyn

8:45 Polsat Sport, Liga Narodów siatkarek: mecz o miejsca 3. i 4.

8:50 Polsat Sport News i polsatsport.pl, motocyklowe mistrzostwa świata, Grand Prix Niemiec: rozgrzewka w klasie Moto2

9:20 Polsat Sport News i polsatsport.pl, motocyklowe mistrzostwa świata, Grand Prix Niemiec: rozgrzewka w klasie MotoGP

10:00 Polsat Sport Extra i Ipla, mistrzostwa Europy w piłce ręcznej plażowej: 6. dzień

11:00 Polsat Sport Extra, mistrzostwa Europy w piłce ręcznej plażowej: 6. dzień

11:00 Polsat Sport News i polsatsport.pl, motocyklowe mistrzostwa świata, Grand Prix Niemiec: wyścig w klasie Moto3

12:00 Polsat Sport Extra, Liga Narodów siatkarek: finał

12:20 Polsat Sport News i polsatsport.pl, motocyklowe mistrzostwa świata, Grand Prix Niemiec: wyścig w klasie Moto2

13:10 Polsat Sport, tenis ziemny, turniej Wimbledon: „Kronika Wimbledonu” - magazyn

14:00 Polsat Sport News i polsatsport.pl, motocyklowe mistrzostwa świata, Grand Prix Niemiec: wyścig w klasie MotoGP

14:25 Polsat Sport, Nice 1. Liga Żużlowa: PGG ROW Rybnik - Car Gwarant Start Gniezno

15:30 Polsat Sport News, Euro Beach Soccer League: Ukraina - Polska

15:45 Super Polsat, „Sport w Super Polsacie” - magazyn

16:00 Polsat Sport News, mistrzostwa Europy w piłce ręcznej plażowej: 6. dzień

16:30 Polsat Sport Extra, „Atleci” - magazyn

16:45 Polsat Games, e-sport, League of Legends: Ultraliga

17:00 Polsat Sport News, mistrzostwa Europy w piłce ręcznej plażowej: 6. dzień

17:30 Polsat Sport News, igrzyska europejskie w Mińsku: podsumowanie

19:20 Polsat, „Sport” - serwis informacyjny

20:00 Eska TV Extra, „Będę grał w grę” - magazyn

20:30 Polsat Sport Extra, rallycross: World RX Szwecji

20:30 Polsat Sport News, mistrzostwa Europy w piłce ręcznej plażowej: 6. dzień

21:00 w Polsacie Sport i 21:45 w Polsacie Sport Premium 1, Copa America w Brazylii, finał: Brazylia - Peru

21:00 Polsat Games, e-sport, League of Legends: Ultraliga

21:30 Polsat Sport News, mistrzostwa Europy w piłce ręcznej plażowej: 6. dzień

22:30 Polsat Sport News, mistrzostwa Europy w piłce ręcznej plażowej: 6. dzień

22:35 Superstacja, „Finał dnia: Sport” - serwis informacyjny

23:30 Polsat Sport News, triathlon, ITU World Triathlon Series w Hamburgu: sztafeta mieszana

23:40 Polsat News, „Sportowy obraz dnia” - serwis informacyjny

Noc z 7 na 8 lipca (z niedzieli na poniedziałek)

1:00 Polsat Games, e-sport, League of Legends: Rift Rivals

Materiał chroniony prawem autorskim - wszelkie prawa zastrzeżone. Dalsze rozpowszechnianie artykułu tylko za zgodą wydawcy.




Więcej z kategorii Inne sporty


reklama
reklama
HOLLEX.PL - Twój sklep internetowy

Odbiornik Vu+ Duo 4K S2X FBC Multistream

Vu+ Duo 4K - nowa propozycja z segmentu sprzętu Ultra...

1 590 zł Więcej...

Odbiornik Octagon SF8008 Twin UHD 4K S2X

Octagon SF8008 Twin UHD 4K S2X - odbiornik UHD 4K...

519 zł Więcej...

Odbiornik AX 4KBOX HD60 S2X

AX 4K HD60 - najnowszy odbiornik Ultra HD marki AX....

450 zł Więcej...
reklama