reklama
SAT Kurier logowanie X
  • Zaloguj

Netia uruchamia strefę Youtro

dodano: 2019-07-06 08:49
autor: Łukasz Knapik | źródło: Cyfrowy Polsat

Netia Youtro W serwisie internetowym Netii (grupa Cyfrowy Polsat) dla biznesu udostępniona została strefa wiedzy „Youtro by NetiaNext”. - W tej innowacyjnej i przystępnej dla odbiorców formie eksperci dzielą się pomysłami na wykorzystanie technologii cyfrowych w biznesie jutra - informuje operator.

Netia Youtro


Prosimy o wyłączenie blokowania reklam i odświeżenie strony.

- O przewadze konkurencyjnej poszczególnych firm w dużej mierze decyduje technologia oraz szybkość transformacji do zmieniających się warunków biznesowych, dlatego tak ważne jest promowanie kultury innowacji oraz wykorzystywanie potencjału technologii w każdym obszarze organizacji

- powiedział Wojciech Kudlicki, dyrektor do spraw produktów i marketingu B2B Netii.

- Nie mamy pewności, jak wyglądać będzie przyszłość biznesu, wiemy jednak, że wygrają te firmy, które najlepiej poradzą siebie z adaptacją do nadchodzących zmian technologicznych. Aby  ułatwić transformację naszym obecnym i potencjalnym klientom, postanowiliśmy podzielić się wiedzą naszych ekspertów ICT z zespołu NetiaNext. W ten sposób na stronie biznes.netia.pl (przejdź na stronę - red.)  narodziła się strefa wiedzy Youtro

- dodał Rafał Bakalarz, dyrektor sprzedaży B2B do spraw ICT w Netii.


Jak informuje operator, w strefie wiedzy Youtro można znaleźć nagrania z webinarów, blog oraz wiele innych ciekawych materiałów, których autorami są eksperci z zakresu ICT. Poruszana tematyka dotyczy szeroko pojętego biznesu przyszłości i obejmuje m.in.: cyberbezpieczeństwo, sztuczną inteligencję (AI), internet rzeczy (IoT), rozwiązania chmurowe, czy blockchain. Treści prezentowane są w sposób przystępny, nie tylko dla osób posiadających doświadczenie w branży IT, ale także użytkowników, którzy dopiero zaczynają zgłębiać tematykę ze styku biznesu i nowoczesnych technologii.

Materiał chroniony prawem autorskim - wszelkie prawa zastrzeżone. Dalsze rozpowszechnianie artykułu tylko za zgodą wydawcy.
Więcej z kategorii IPTV


reklama
reklama
HOLLEX.PL - Twój sklep internetowy

Transmiter Extender HDMI Megasat Mini do 15m

Bezprzewodowy transmiter HDMI Mini firmy Megasat do bezprzewodowej transmisji sygnału...

490 zł Więcej...

Odbiornik Octagon SF8008 Twin UHD 4K S2X

Octagon SF8008 Twin UHD 4K S2X - odbiornik UHD 4K...

519 zł Więcej...

Odbiornik AB CryptoBox 700HD

AB CryptoBox 700HD to tani satelitarny dekoder HD oparty na...

235 zł Więcej...
reklama