reklama
SAT Kurier logowanie X
  • Zaloguj

Netia uruchamia strefę Youtro

dodano: 2019-07-06 08:49
autor: Łukasz Knapik | źródło: Cyfrowy Polsat

Netia Youtro W serwisie internetowym Netii (grupa Cyfrowy Polsat) dla biznesu udostępniona została strefa wiedzy „Youtro by NetiaNext”. - W tej innowacyjnej i przystępnej dla odbiorców formie eksperci dzielą się pomysłami na wykorzystanie technologii cyfrowych w biznesie jutra - informuje operator.

Netia Youtro


Prosimy o wyłączenie blokowania reklam i odświeżenie strony.

- O przewadze konkurencyjnej poszczególnych firm w dużej mierze decyduje technologia oraz szybkość transformacji do zmieniających się warunków biznesowych, dlatego tak ważne jest promowanie kultury innowacji oraz wykorzystywanie potencjału technologii w każdym obszarze organizacji

- powiedział Wojciech Kudlicki, dyrektor do spraw produktów i marketingu B2B Netii.

- Nie mamy pewności, jak wyglądać będzie przyszłość biznesu, wiemy jednak, że wygrają te firmy, które najlepiej poradzą siebie z adaptacją do nadchodzących zmian technologicznych. Aby  ułatwić transformację naszym obecnym i potencjalnym klientom, postanowiliśmy podzielić się wiedzą naszych ekspertów ICT z zespołu NetiaNext. W ten sposób na stronie biznes.netia.pl (przejdź na stronę - red.)  narodziła się strefa wiedzy Youtro

- dodał Rafał Bakalarz, dyrektor sprzedaży B2B do spraw ICT w Netii.


Jak informuje operator, w strefie wiedzy Youtro można znaleźć nagrania z webinarów, blog oraz wiele innych ciekawych materiałów, których autorami są eksperci z zakresu ICT. Poruszana tematyka dotyczy szeroko pojętego biznesu przyszłości i obejmuje m.in.: cyberbezpieczeństwo, sztuczną inteligencję (AI), internet rzeczy (IoT), rozwiązania chmurowe, czy blockchain. Treści prezentowane są w sposób przystępny, nie tylko dla osób posiadających doświadczenie w branży IT, ale także użytkowników, którzy dopiero zaczynają zgłębiać tematykę ze styku biznesu i nowoczesnych technologii.


Materiał chroniony prawem autorskim - wszelkie prawa zastrzeżone. Dalsze rozpowszechnianie artykułu tylko za zgodą wydawcy.
Więcej z kategorii IPTV


reklama
reklama
HOLLEX.PL - Twój sklep internetowy

Kabel HDMI 2.1 8K UHD 3,0m

Najnowszy kabel HDMI o długości 3,0m w wersji v2.1 dla...

79 zł Więcej...

TechniSat DigitRadio 10 IR DAB+ WiFi radio Internetowe

Cyfrowe radio DAB+, radio Internetowe oraz radio analogowe UKF/FM od...

529 zł Więcej...

Rolka kabla Teleste 113 Ultra HD Cu 100m

Bardzo wysokiej jakości biały przewód koncentryczny 75 Ohm Teleste 113...

350 zł Więcej...
reklama